Guardians (S09E12) (epizoda)

Horor / Thriller / Drama

USA, 2019, 44 min

Copy+paste minulého dílu. Strojově přepínáme mezi Alfou a “něčím” (tentokrát to je Alexandrie). A mě opravdu nezajímají trable panbíčkáře ani co mají proti slavnostem v Království. Místo toho aby se děj soustredil na to co všechny zajímá se jen ředí kecama z jiné linie.(4.4.2019)

Ještě lepší než předchozí epizoda. Konečně jsme se vrátili do Alexandrie :) . Neganova scéna jasně dává najevo, že chce být ten hodný, a pomáhat ostatním, doufám že se tak stane. Scéna s psem je za mně jedna z nejlepších z celého seriálu, úžasný. Alpha je neskutečně badass. Jde z ní respekt, až mám trochu husinu. Závěrečná scéna luxus. Konečně Beta! Ti Šeptači jsou nejvíc záporáci v TWD. Jen tak dál.(4.3.2019)

Čtverku dávám z jediného důvodu. Alpha mi jaksi nenahání strach a respekt z ní taky nemám, určitě ne takový, jako z Negana na konci šesté série.(20.3.2019)

Sadisticky drastický přístup průběhu děje, přestože nemalé procento diváků to může pobuřovat, zajistě není ku škodě... A my se postupně dostáváme do (až mystické) kultury tzv. šeptačů. Nemohu si pomoct, ale mě tento seroš baví jako nikdy za poslední cca 2 roky. Connie a Daryl jsou fakticky nápaditá dvojka... Alpha se projevila jako nemilosrdná záporačka.(5.3.2019)