Chokepoint (S09E13) (epizoda)

Horor / Thriller / Drama

USA, 2019, 40 min

Duel Bety proti Darylovi byl jedním slovem famózní. V průběhu celé epizody jsem měl nepříjemný pocit až v kostech a nervozita se mnou jen hýřila. Přesně tohle se očekává od TWD.(20.3.2019)

Perfektní epizoda. Vztah mezi Henrym a Lydii mi přijde čím dál lepší. SPOILERY: Souboj Daryl vs Beta neměl chybu. Nedejchal jsem! Pro mně nejlepší souboj ve TWD. O Daryla máte strach jak svině! Nakonec to dopadlo dobře, uff. 9 série jede na plný koule. Jen tak dál!(11.3.2019)

Zatím nejlepší epizoda druhé poloviny. Sice se opět skáče v lokacích, ale ta nejzajímavější se děje nejčastěji. Nebýt té trapárny na konci (největší zmrd prostě přežít musí za každou cenu), bylo by to i na plný počet.(4.4.2019)

Beta je většinou úhel ostrý, což se v praxi projevilo i zde.... Stále mne udivuje, jak si dokáže Magna v apokalypse nemrtvých udržet tak nádherné vlásky... A dokonce jsme zavítali do Chánova! Absolutní Triple Kill! ... každopádně jsme se dočkali i bombastických bonusů: hudební podkres má stále parádní dunivé basy, Daryl si s největší pravděpodobností našel svojí pravou love of my life (kdo ví, pochopí dvojsmyslnost ;), zjevil se zde i albínský Bob Marley, finále je neskutečná nálož napětí, a idylky se ladně tříští a bortí jako vratký domeček z karet. A to se vyplatí! Až jsme z toho všeho s frendama skákali radostí.... Závěr: bez debat jedna z nejlepších epizod za poslední léta - honosila se totiž tím, co na TWD tak nezměrně miluji: kulervoucí adrenalinový drive, který divákům doslova bere dech. Aplaus prosím....(11.3.2019)

Odkedy si Daryl vymenil rolu so starým Rickom, tak som si ho viacej obľúbil. Beta je záporák, z ktorého cítiť strach a rešpekt. Vynikajúca epizóda. Takto to má byť.(12.3.2019)

• - V čase 34:29, když leží Daryl (Norman Reedus) na zemi, jde za ním vidět dřevěný hranol a je na dosah. V dalším záběru se ale pro něj musí plazit. (Bioscop)

• - Při rvačce s Betou (Ryan Hurst) použije Daryl (Norman Reedus) dřevěný hranol. V dalším záběru už je ale dřevěná deska. (Bioscop)