Scars (S09E14) (epizoda)

Horor / Thriller / Drama

USA, 2019, 45 min

Tahle série je zatím opravdu klenot. Těším se na vyvrcholení této skvostné série.(19.3.2019)

Dětí ako smetí... kdo by to byl řekl, avšak flashbacky (z nichž se z velké části stvořena tato epizoda) zde měly nevídanou obsahovou hodnotu, ba i efektivně zahrály na emoční strunku... Aneb jak společenstvo ke svým jizvám přišlo.(18.3.2019)

Další dobrá epizoda! Vysvětlení od čeho mají Michonne a Daryl jizvy se dalo čekat, že něco takového to bude. I tak se mi líbí, že se TWD nebojí udělat drsný díl s dětmi. To chce koule, a TWD je má v 9 sérii na správném místě :-D . Judith je boží! Miluju ji :) . Je radost ji sledovat. Jen tak dál. Závěr jasně ukázal že se tvůrci inspirují komiksem. Ukázka na další díl, mně naprosto odrovnala. Tohle bude ku**a dobrý! ( trailer na 15 epizodu - https://youtu.be/yaBCouUhwgo ).(18.3.2019)

• kenkaku

Už jen co to začalo, bylo vymalováno. Michonne a její náhlé shizo-výlety do minulosti. A proč vůbec? Informačně zcela prázdná epizoda. Kdybych se fozvěděl kde je Maggie OK. Ale ono nic. Samozřejmě úroveň žvanění je opět na maximu. Co mě dost hnulo žlučí bylo to citlivoučké “přepínání mezi liniemi” když mélo dojít na sekání hlaviček náctiletých. Prostě ve světle rozmlácené lebky baseballkou (ano, myslím na tebe Glene) vrchol pokrytectví.(4.4.2019)

Celou dobu jsem doufal, že ty flashbacky jsou nějakou Michonninou alternativní představou, ale jestli tohle všechno zažila, tak klobouk dolů.(20.3.2019)

• - Písnička, která hraje na začátku epizody, je „Souvenir“ od Boygenius. (Bioscop)