• SaNcHeZ_cz
  **

  To že aktuální tvůrčí dohled po kvalitativním sešupu posledních sérií dokázal pohřbít jedny z nejlepších záporáků předlohy a udělat z nich v podstatě jen a pouze docela povrchní maskovaný white trash, to už samo je k zamyšlení. Když ale dojde na jednu z nejpamátnějších a nejděsivějších scén komiksu která by všechno mohla vykoupit, tak se i přes prvoplánovou šanci šokovat budou tvůrci držet ještě takhle zkrátka a pošlou na porážku jen v podstatě vedlejší aktéry? Nemluvě o tom, že samotný akt ve výsledku vlastně ani nedává moc smysl. Pořád si říkám, že lámat na tímhle seriálem hůl je škoda ale takhle pomrvené a rádoby šokující momenty, které jsou jen hodně slabým odvarem jak předlohy tak řad minulých mě jen přesvědčují o opaku.(8.4.2019)

 • adamix
  *****

  WALKING DEAD a to jeho prekvapenie v poslednej chvíli a nekompromisnosť. Vždy som držal palce tomuto seriálu a to i v časoch, kedy ostatní hovorili, že stratil svoju kvalitu (pričom nikdy nestratil). Postavy na čele s chladným Darylom a záporáčkou Alphou sú vyšperkované do detailov. Za zmienku patrí hlavne záverečné dychvyrážajúce requiem, od ktorého sa odzrkadľuje skutočná filmárska zručnosť a v ktorom skrz obrazovku prežívame s postavami ten ťažký moment plný bolestnej bezmocnosti. Silná epizóda. Týmto gestom si Alpha vyprovokovala krvavú vojnu.(26.3.2019)

 • Vabr

  SPOILER! SPOILER! SPOILER! Pokud někdo čte dál a neviděl tento díl, tak je trubka. Nechci moc rozebírat. Přijde mi nesmyslné, že skoro všichni tady oplakáváte Taru, zatímco v díle Město žen jste na ni kydali špínu. Lidi psali o tom dílu, že je dost zbytečný, o ničem s vedlejší postavou a nezajímavý. Podle mě to byla topovka. Zajímalo by mě, jestli se ten čerňoch vrátí. Tara je za mě 3. nejlepší postava z celýho TWD. 2. je Andrea a 1. je Beth. Je mi úplně jedno, jestli mě za to zkritizujete, ale halvní postavu v TWD stojí za nic. Z Daryla se každej může po*rat. Je samotářskej, někdy nevrlej a divnej. Rick je taky zlatíčko ČSFD. Je nepříjemnej, hloupý chování, špatný nápady, proslovy jak prezident, je to blázen, neumí si vychovat dítě/děti, neumí ani zabít Negana a vůbec nechápu, že ho nikdo nechce nahradit jako vedoucího. Ten se beztak vrátí, protože by byli všichni moc smutní a sledovanost by rapidně klesla. Vím, že tohle zní jako recenze na celý TWD, ale mně to je jedno. Teď zabili Taru, Beth je taky mrtvá, Andrea taky, na 4. místě Denise taky, na 5. místě Sasha taky. Mrzí mě i smrt na kůlech tý šprtky Enid a trochu Henryho. Ti šeptači jsou dost uboží padouši. Nechápu, proč si vyhradili hranice, když se pořád stěhujou - to nedává smysl, to by se museli jedině stěhovat asi jen o 10 m. Nechápu, jak je z těch slavností mohli unýst tak lehce. Hlavně jak ta Lýdie blábolí něco ve stylu, že stačí zakřičet a oni přijdou. Hlavně jsem chtěl nadávat na smrt Tary(ho) a lidí, kteří jí nadávali a najednou mají zlomený srdíčko.(21.4.2019)

 • Heisenberg_
  *****

  Aneb jedno z nejvíce deprimujících a nevypočitatelných tich před bouří v současné mainstreamové seriálové tvorbě, ne-li přímo celkově... Abych vám pravdu bez sebevětších okolků přiznal, momentálně mi nevyvstane na mysli seriál, který by i po 9 letech od uvedení na obrazovky (přestože zažil i své krušnější slabé chvíle a několikrát škobrtl) dokázal i po takové době stále překvapovat, bavit, a šokovat diváky v takové nehorázné míře... Tvůrci se bez prdele s ničím nemazlí, a přes fakt, že většina epizody se nese v uvolněnějším duchu a 'pohodovém vzezření', je její závěr neskutečně brutální a tak významově nečekaný, že určitě valnou většinu diváků doslova položí do kolen, mně nevyjímaje. Tvůrci nám totiž na stříbrném podnose naservírovali jeden obří ojeb a jeden z nejvíce šokujících a emocionálně zdrcujících dějových zvratů, co jsem kdy měl tu čest s otevřenou držkou spatřit.... tohle je prostě a jednoduše kopanec do koulí, který se neodpouští, poněvadž se najde málokdo, koho by tato bolestivá rána do zad, ba přímo do srdce, emocionálně nezdrtila... Nenacházím další patřičná a vhodná slova - poněvadž to nejde... Diskuze na další týden je prekérně žhavá! A bojím se samotného finále - já prostě tu netrpělivost nevydržím... jsem pouze schopen smekat a zpytovat svědomím.(25.3.2019)

 • KM Phoenix
  odpad!

  Celkem souhlasím s komentářem uživatele paddy35, jen za sebe ještě dodám, že mne mimořádně otrávilo, že byl opět použit mustr, jaký tu byl již v tomto seriálu xkrát. Takže jsem opět byli svědky logické kapitulace a následné probírky. Na druhou stranu jsem rád, že Tara byla další na řadě. V otravnosti postav se směle dopředu dere Judith. Přijde mi, že uživatelé, kteří byli epizodou zaskočeni či překvapeni, buď neviděli několik posledních sérií či mají hodně selektivní paměť.(26.3.2019)

 • - Jedná se o první epizodu, ve které vidíme sníh. (Bioscop)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace