Ghosts (S10E03) (epizoda)

Horor / Thriller / Drama

USA, 2019, 48 min (Alternativní: 52 min)

Lepší než Alfino backstory, horší než první díl. Body přidávám za časovou kontinuitu.(13.11.2019)

Pro někoho může nejnovější epizoda TWD představovat regulérní standard - zatímco pro mě a řádné svědomité fanoušky, kteří nad novým svěžím konceptem nezanevřeli, se jedná o další ohromnou kopu mrtvolně energické zábavy, která ztělesňuje fakt, že je TWD opět na vrcholu mainstreamové seriálové produkce. Nenalezl jsem žádný sebemenší náznak přebývající vaty (která představovala značnou příběhovou část v dřívějších dobách) a zato si maximálně užil instantní dávku plnohodnotného děje jež zároveň hloubí diferenciálně rozmanité charaktery. Robustní směr, jímž se seriál neustále ubírá jednoznačně kvituji a doslova z něj skákám nadšením - společně s experimentální tvůrčím postojem jako ze škatulky především. Jedním slovem: grandiózní!(26.10.2019)

• Davidkkk

Začátečních 20 minut jsem si říkal, že se ve mně snad opět probouzí naděje k lepším zítřkům. Zbytek slabota.(19.10.2019)

Horda se blíží.(17.3.2020)

Pro mě osobně zatím nejslabší díl 10 řady. Ale to neznamená že je to špatný díl. Hororová atmosféra se mi líbí, a při jedné scéně jsem se dokonce lekl, což se mi u TWD ještě nestalo. Negan tady dostal prostor zase ukázat , proč ho tak máme rádi. Carol a její halucinace mě ke konci přestali bavit, ale vidět díky tomu staré známé potěšilo :) . Posledních deset minut tenhle díl sesypal, i tak je to povedený díl, který fanoušky TWD neurazí : )(19.10.2019)

• - V epizodě zazní píseň „Care Of Cell 44“ od The Zombies. (Duoscop)