Z hranic přichází každou hodinu více a více mrtváků. Přibližují se k Alexandrii a všichni musejí bojovat skoro dva dny, aby zůstali na živu. Pak k branám přijde Gamma a řekne Michonne s Darylem, že se s nimi chce Alpha sejít u hranice. Všichni si myslí, že mrtváky na ně posílá právě ona, ale to Gamma vyvrátí. Lydia si také myslí, že je Alpha neposílá, není to její styl. Michonne, Carol, Daryl a pár dalších lidí se vydají na setkání, ostatní mezitím bojují s mrtváky a chrání Alexandrii. Alpha na schůzce všem oznámí, že překročili hranici k Šeptačům již třikrát. Za to musejí být potrestáni, proto si vezme kousek jejich území. Carol se následně rozčílí a řekne Michonne, že Alpha musí zemřít. Aaron a Negan spolu mezitím bojují u jižní hranice a mají mezi sebou spory. Carol na území Alexandrie nachytá tři Šeptače. S Michonne a Darylem se proto rozdělí a jdou je hledat, nikoho ale nenajdou. Michonne si myslí, že Carol má halucinace z prášků, které bere. To jí Carol vyvrátí, ale následně zjistí, že to tak doopravdy je. Aaron zabije jednoho mrtváka, který má na sobě bolševník. Zjistí, že z toho oslepl. Negan mu řekne, že pokud si vymyje oči vodou, zrak se mu vrátí. Carol má stále horší a horší halucinace, vidí svého syna i stáda mrtváků. Aaron další den opět vidí. Eugene by se chtěl dát dohromady s Rositou, ale ta ho odmítne. Carol se snaží Michonne přesvědčit, že některé mrtváky viděla doopravdy. Ona jí nevěří, ale Daryl ano. (TV Prima)

BROKEN_

Pro mě osobně zatím nejslabší díl 10 řady. Ale to neznamená že je to špatný díl. Hororová atmosféra se mi líbí, a při jedné scéně jsem se dokonce lekl, což se mi u TWD ještě nestalo. Negan tady dostal prostor zase ukázat , proč ho tak máme rádi. Carol a její halucinace mě ke konci přestali bavit, ale vidět díky tomu staré známé potěšilo :) . Posledních deset minut tenhle díl sesypal, i tak je to povedený díl, který fanoušky TWD neurazí : ) ()

• V epizodě zazní píseň „Care Of Cell 44“ od The Zombies. (Duoscop)