Tady opět není o čem hloubavě spekulovat (samozřejmě že je - rozvleklé diskuze ohledně nových dílů nikdy nehybně neváznou), jelikož jinak bych se musel neustále opakovat a vychvalovat TWD do nebes. Každopádně mohu podotknout, že na postoj mých přátel vůči nové tvůrčí temperamentní koncepci se ptám kudy chodím - zatímco menšina dala seriálu neokázale lhostejné kopačky, kupodivu ta druhá výraznější většina se opětovně zamilovala - a jsem za to upřímně řečeno velice rád - nejen proto, že se mezi tu většinu mohu s hrdostí zařadit... Co se samotné epizody týká: ačkoliv jsem čekal, že antišeptavá propaganda dostane více prostoru, vše vynahradily veškeré, a nemálo vzrušující příběhové úseky které se bez jakýchkoliv znatelných zábran derou nezastavitelně kupředu a pro příběh jako samostatný celek představují hotové mílové (po)kroky. Kolem a kolem se mimochodem jedná o náramnou třešničku za dnešním výtečným sobotním dnem.(26.10.2019)

• adamix

Chybou celého seriálu je práve táto epizóda. Dej sa nikam nehne, zostáva len pri dvoch konfliktoch, a to nehode na Hillltope a problému s Lydiou, na ktorý nadväzuje aj ďalší problém - Negan. Trištvrte hodina, v ktorej vidíte len samé výčitky a zopár spoločenských problémov. WALKING DEAD je stále moja srdcovka a nikdy to neoľutujem, ale nechcem, aby sa týmto flegmatickým smerom naďalej uberal. Po pôsobivých troch dieloch je toto poriadny pád dole, hádam však, že jediný.(26.10.2019)

Negan má přeci jen dobré srdce, snad nezmizel na dlouho. Jeho postava baví stále, i když jako velký šéf s pálkou bavil daleko více. V tomto díle jdou našeptávači stranou a řeší se problémy vnitřní. Dějově to stále není špatné, ale už je to slabší a v dalších dílech bych očekával zlepšení.(18.10.2020)

Rozsudek pro Negana.(17.3.2020)

• Davidkkk

Další pětačtyřicetiminutová nuda, která, jak již bývá zvykem, téměř neposouvá děj kupředu. Jasně, máme tady linku s Neganem, která jako jediná alespoň za něco stojí, každopádně celé to opět působí neskutečně natahovaně, až je mi z toho zle. Lydia by mohla být velice zajímavým charakterem, jenže není. Kdykoliv se ukáže na scéně, což je poslední dobou bohužel často, uvnitř sebe si přeji, abychom se opět posunuli dál. Abych se přiznal, byl jsem docela rád, když dostala bídu, protože se jí poprvé za celou dobu vystupování v seriálu stalo něco zajímavého. To, co desátou sérii drží nad hladinou, jsou Šeptači, kteří ve čtvrté epizodě nedostali žádný prostor. O to víc mě dokáže vytočit totálně nesmyslná linka s Ezekielem, který se nejdříve připravuje k sebevraždě, a samozřejmě všichni víme, že tak neučiní, protože jsme teprve ve 4. epizodě. Pak si bezdůvodně vymění slinu s Michonne, aby vzápětí svůj veškerý stres a starosti hodil za hlavu. S desátou sérií jsem prozatím velmi nespokojen (zatím mě bavila jen druhá epizoda), ale neustále tak nějak doufám, že alespoň ta 8. a 16. epizoda budou stát za to. Dejte mi více Šeptačů a Negana a budu spokojen. Úplně nejradši bych přeskočil následující tři epizody a vrhl se až na mid-season finále.(26.10.2019)

• - Když Lydia (Cassady McClincy) mluví s Darylem (Norman Reedus), tak se v některých záběrech houpe držák na svíce a v jiných ne. (Duoscop)

• - Scéna, ve které se Michonne (Danai Gurira) a Ezekiel (Khary Payton) políbí, nebyla nápadem tvůrců, ale přišla s ním sama herečka Danai. (Duoscop)

• - V epizodě zazní píseň „Heaven I Know“ od Gordi. (Duoscop)