Živí mrtví - Série 10 (2019) (série)

Jak to vždycky je (S10E05)

(epizoda)
  • USA What It Always Is (více)

Kelly jde do lesa ulovit zvěř, ale má problémy se sluchem a je napadena mrtváky. Začne s nimi bojovat a následně se snaží utéct, ale zřítí se ze svahu. Negan se potuluje sám po lesích, ale najde ho Brandon a přidá se k němu. V Hilltopu zmizely zásoby, když měla Magna hlídku. Když Connie zjistí, že se Kelly z lesa nevrátila, jdou jí s Darylem a s Magnou hledat. Negan a Brandon po své cestě uslyší křik. Doběhnou k nepojízdnému autobusu, kde Negan zachrání život ženě Amelii a jejímu synovi Milovi. Poté Brandovoni řekne, aby ho opustil, nechce s ním být. Ezekiel kašle a necítí se dobře. Ukáže Siddiqovi svůj krk, na kterém má obrovskou bouli. Je si jistý, že má rakovinu. Negan se rozhodl, že odvede Mila a jeho matku do bezpečí. Aaron v lese potká Gammu. Snaží se jí pomoct, když se pořeže a popovídat si s ní, ale ona uteče. Connie a ostatní najdou Kelly, která omdlela a ležela u stromu. Je od krve, ale jinak je zdravotně relativně v pořádku. S Magnou se však následně přiznají, že to oni dvě ukradly zásoby v Hilltopu. Connie to rozzlobí, ale rozhodne se, že to nikomu neřeknou. Negan jde pro dřevo do lesa, ale když se vrátí, najde Brandona, jak stojí nad těly Mila a Amelie. Oba je zabil, Negan proto vezme kámen a zavraždí ho. Gamma se svěří Alphě, že potkala v lese Aarona. Negan překročí hranice a dostane se do sporu s Betou a se Šeptači. (TV Prima)

Pilda17

Neganovo díl, Negan je zpět a opět něco ukázal se svého úmu. Předchozí díl už byl téměř na 3*, ale ještě to ustál, tento díl se blíží spíše 5*, takže jen tak dál. Tohle je směr, kam by seriál měl směřovat. ()

TheEvilTwin

Konečně díl, který stojí za to. Zrod nového Negana byl absolutně luxusní a celý díl jsem narozdíl od předchozích hltal naplno. Snad se to udrží v podobném smyslu i dále, protože to pomalu ztrácí dech... ()

BROKEN_

"Little pig, little pig, let me in ". 5 epizodu si krade pro sebe náš milovaný, NEGAN!! Na něm jde vidět že jeho charakter se změnil, ale pořád v sobě nese toho cool týpka, který dokáže udělat úsměv na tváři svým postojem, pohledem, a hlavně těmi hláškami, které jsou někdy k nezaplacení. Vztah Daryla a Connie mi přirostl k srdci, miluju tuhle dvojku. Jinak co se týká Šeptáčů, jsem zvědavý co Alfa vymyslela pro Gammu, bude to hodně zajímavé. Závěrečná scéna je BOŽÍ!! OLD NEGAN IS BACK! " All right you big ass freak, let do this." :-D ()

Najt

Světlé chvilky Negana. I tahle postava je schopná projevit emoce. Potom si vzal svoji bundu a pálku a já měl pocit, že je zase stejný debil jako před 7 lety. Ale " vy pytle sraček, co musí člověk udělat, aby ho tady sežrali" ta hláška mě pobavila. Každopádně Negan narazil na shnilé kůže, Daryl ukazuje znovu, že je borec a královi se krátí čas. Mezitím alfa vymyslí plán. Takže i když se opakuje sedmá série, jen zachránce vystřídali pošuci v maskách, kvalita je alespoň na podobné úrovni. ()

adamix

Opäť slabý diel, nie však tak hrozný ako ten predchádzajúci. Negan je po Rickovom odchode najzaujímavejšou postavou (ak nerátam Alfu a Betu), tvorcovia sa mu snažia prenechať nejaký ten priestor ale ani ten to tam sám nezvládne utiahnuť, hlavne, keď má za sebou nadržaného a ukecaného fanúšika, ktorý by si od tej doliezavosti zaslúžil pálkou po hlave. Našťastie sa mi prianie tak celkom splní a prichádza menšie Neganovo znovuzrodenie, po ktorom nasleduje konečná zápletka prvej sériovej etapy. Vyzerá to, že nabudúce sa bude konečne niečo zásadného diať. ()

TR4XY_CZ

Do prdele já toho Negana naprosto zbožňuju! Jsem fakt rád jak si s jeho charakterem tvůrci vyhráli a že už to není ten dvou-dimenzionální psychopat, jak tomu bylo v sedmé a osmé sérii. 10/10 ()