What It Always Is (S10E05) (epizoda)

Horor / Thriller / Drama

USA, 2019, 47 min (Alternativní: 51 min)

Já jsem Negan!(17.3.2020)

Opäť slabý diel, nie však tak hrozný ako ten predchádzajúci. Negan je po Rickovom odchode najzaujímavejšou postavou (ak nerátam Alfu a Betu), tvorcovia sa mu snažia prenechať nejaký ten priestor ale ani ten to tam sám nezvládne utiahnuť, hlavne, keď má za sebou nadržaného a ukecaného fanúšika, ktorý by si od tej doliezavosti zaslúžil pálkou po hlave. Našťastie sa mi prianie tak celkom splní a prichádza menšie Neganovo znovuzrodenie, po ktorom nasleduje konečná zápletka prvej sériovej etapy. Vyzerá to, že nabudúce sa bude konečne niečo zásadného diať.(5.11.2019)

"Dummy, go get the beer!" ... Jedním slovem: báááááájo! Tentokráte jsme jako pomocí lupy velice úzce sledovali subjektivní narativy několika charakterů - rozkol vzájemného vztahu Magny a Yumiko, záchrannou misi Daryla a Connie (tahle dvojka je pro milostný pár jako stvořená, tak snad již příště do toho konečně praští!) anebo úsilí Šeptačů sesypat odolný kolektivní systém komunit jako domeček z karet - ovšem famózní Jeffrey Dean Morgan si tuto epizodu bez debat ukradl jen a pouze pro sebe - přičemž v ní prokazuje, že v něm ždibec nepoddajného lidství jež je okolím neporozuměno stále zbývá - ačkoliv nejvíce brutálních fatalit si zde užil právě on - načež ona závratná událost je pro něj samotného velice klíčovým mezníkem jeho charakterového vývoje... Pomalu ale jistě se seriál blíží k mé nejoblíbenější pasáži napříč celou komiksovou sérií a já se jako malé ztřeštěné děcko netrpělivě nemohu dočkat... RELEASE THE NEGAN! je jednoduše nevyhnutelnou záležitostí.(2.11.2019)

Konečně díl, který stojí za to. Zrod nového Negana byl absolutně luxusní a celý díl jsem narozdíl od předchozích hltal naplno. Snad se to udrží v podobném smyslu i dále, protože to pomalu ztrácí dech...(4.11.2019)

"Little pig, little pig, let me in ". 5 epizodu si krade pro sebe náš milovaný, NEGAN!! Na něm jde vidět že jeho charakter se změnil, ale pořád v sobě nese toho cool týpka, který dokáže udělat úsměv na tváři svým postojem, pohledem, a hlavně těmi hláškami, které jsou někdy k nezaplacení. Vztah Daryla a Connie mi přirostl k srdci, miluju tuhle dvojku. Jinak co se týká Šeptáčů, jsem zvědavý co Alfa vymyslela pro Gammu, bude to hodně zajímavé. Závěrečná scéna je BOŽÍ!! OLD NEGAN IS BACK! " All right you big ass freak, let do this." :-D(3.11.2019)

• - Když se přeživší i nadále vypořádávali se spadlým stromem, tak se Yumiko (Eleanor Matsuura) vydala za Magnou (Nadia Hilker), která v tu dobu zrovna poslouchala gramofonovou desku. Šlo o novou písničku herečky Emily Kinney, představitelky již zesnulé Beth Greene. V seriálu však měla jednu menší úpravu, a to tu, že ji zpíval muž. [Zdroj: edna.cz] (willy1)