Reklama

Reklama

Živí mrtví - Série 10 (2019) (série)


Otevři oči (S10E07)

(epizoda)
  • USA Open Your Eyes (více)
Trailer

Stále více lidí je na tom špatně se zdravotním stavem. Carol zavře muže od Šeptačů, kterého přivedla z lesa, do cely. Gabrielovi se ale nelíbí, jak se zachovala. Lydia Carol poví, že je to strážce, hlídá mrtváky. Nikdy by Alphu nezradil. Aaron se sejde s Gammou a začnou si spolu povídat. Carol jde za uvězněným Šeptačem, aby ho vyslechla, ale on nechce mluvit. Začne ho proto bít. Chce zjistit, kde má Alpha svoji hordu. Nic sice nezjistí, ale dozví se, že Alpha Šeptačům tvrdí, že Lydii zabila. Aaron na Gammě pozná, že se z něj jen snaží dostat nějaké informace. Řekne jí, že by si s ní chtěl normálně popovídat, ale ona se zvedne a odejde. Dante podal uvězněnému Šeptači špatné léky a on po jejich užití zemřel. Následně ale Siddiqovi poví, že ty léky mu připravoval on. Všechny informace, co Gamma zjistí, říká Alphě. Ta se jí snaží namluvit, že Aaron je špatný a všechny by je chtěl povraždit. Siddiq na tom není se svým psychickým stavem dobře. Vzpomíná na krvavý masakr ve stodole, kde sledoval své blízké zemřít pod rukou Alphy. Svěří se svými problémy Rositě, která mu řekne, že vše zvládne, protože na nic není sám. Siddiqovi poté dojde, proč je tolik lidí nemocných. Je to z vody. Gamma se sejde s Aaronem a začne mu vyhrožovat smrtí. Objeví se ale Carol s Lydií. Když Gamma Lydii zahlédne, nemůže tomu uvěřit a uteče. Lydii dojde, že jí Carol jen využila, proto uteče do lesů. Dante si přijde promluvit se Siddiqem, kterému dojde, kdo Dante doopravdy je. Začnou se prát a Dante nakonec Siddiqa zabije. (TV Prima)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (10)

Davidkkk

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát to vlastně docela ušlo. V posledních minutách se mi dokonce i znatelně zrychlil tlukot srdce, i přestože Siddiq rozhodně není jeden z mých oblíbených charakterů a o Dantově špehování jsem tak nějak tušil. I tak si ale stále stojím za tím, že dosavadní díly 10. série jsou podtrženo sečteno průměrné. Hype ve mně neutichl a nemůžu se dočkat mid-season finále, které nejspíše odkrágluje krasotinku Rositu. ()

adamix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál ide strašne uťahaným a nudným tempom poslednú dobu. Opäť zaužívané obviňovačky a neustále prichádzania o rozum, pričom vždy to skončí vytriezvením až v poslednej chvíli, kedy to divákovi začína liezť na nervy. Opäť podotkýňam, že NIE SOM hejter TWD, práve naopak. Je to jedna z najlepších možností, ktoré sa vo filmovom svete mohli uskutočniť, musím len priznať, že som nechcel, aby sa seriál vybral týmto smerom. Po Rickovom odchode žezlo prevzal Daryl s Carol, to mi nevadí (aj keď Rick bol môj hrdina). Darylovo miesto vodcovej pravej ruky a schopného vojaka prevzal Aaron, ktorý koná často veľmi precítene a určite z neho nevyžaruje taká racionálna, či už heroická aura. Po menej zaujímavej Tare nastúpil na jej miesto minimálne zaujímavý Siddiq, ktorý si kradne pre svoje zbytočné a deju-nevedúce móresy príliš veľký priestor. O Lydii sa radšej vyjadrovať nebudem, pretože ona dodáva stupidným rozhodnutiam touto epizódou nový význam. Proste strašné, ale ľutujem, že to píšem. Jedna hviezda za to, že je to stále moje WALKING DEAD a druhá za prekvapivý záver. Zachvíľu tu je už posledná epizóda prvej etapy a hádam prinesie so sebou niečo zaujímavejšie, zatiaľ to vyzerá, že sa to KONEČNE podarí. ()

Galerie (47)

Reklama

Reklama