Darylova skupina hledá cestu ven z jeskyň, kam se dostali. Negan se začíná sbližovat s Alfou. (Varan)

Houbiczska

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Stejná šablona jako klasické TWD - X měsíců čekání na nové díly, které jsou ve finále lehce nadprůměrné a nic nového nepřinesou. Je to už docela ohraná písnička, která "prostě nějak dopadne", no naštěstí si to aspoň drží svůj standart a není to vyloženě blbé, ale na druhou stranu mi přijde, že poslední 4 série je to pořád to samé dokola. Uvidíme dále. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nebudu si nijak nalhávat fakt, jak mi tato show již nedochvilně trpce scházela, tak totožně přehlížet okolnost, že můj počáteční entuziasmus z první poloviny série jaksi nenápadně vyšuměl do ztracena - a to nejenom z velice rozporuplného midseason finale... V některých serióznějších okamžicích může návrat jubilejní desáté řady působit jako víceméně kýčovitá oscilace (což koresponduje spíš s mým subjektivním stigmatem než většinovým přesvědčením), kvůli převážně temné mizanscéně značně nepřehledně z hlediska akčních sekvencí, avšak z té pozitivní perspektivy se jedná o poměrně překvapivou nadstandardní dávku TWD, na níž jsme jako na hojivou mast vůči labilně všeobjímající komiksově adaptivní seriálové produkci (tímto srdečně zdravím Zámkovi a DC seriály od CW) laškovně zvyklí - tentokrát navíc s klaustrofobicky senzitivní třešničkou na mrtvolném dortu, která degradačně nepůsobí jako sterilně nastavovaná kaše... Přesto ovšem může epizoda škarohlídsky vyznít jakožto kontroverzní nekultivovaná diskriminace asiatů s nadměrnou nadváhou - yikes! Já se ale ve výsledku bavil přímo královsky... Verdikt: s mým jakž takž přivřeným očkem s duhovkou šedozelené barvy hodnotím výrazně kladně. Poskrovných 80% ()

KM Phoenix odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Takže walkeři už jsou jenom zbytečná stafáž, resp. spíš jen plátno na pozadí "děje". Celé to bylo nádherně vidět v první jeskynní polovině, kdy tam jen máchali rukama ve vzduchu jako na průměrném koncertě v obecním kulturáku. Oproti nasazení a nadšení, které walkeři projevovali na začátku seriálu je to opravdu hodně slabý čaj, no asi i mrtváci se časem unaví (a ještě furt se nerozpadli ani po těch deseti letech co byli vystaveni povětrnostním vlivům). ()

mzss1

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

(70%) Co k téhle epizodě asi tak říci? Od 8. série je to totálně natahované, ale mě to přesto svým způsobem stále baví! Zde není nic extra, co by nás překvapilo, ale přesto tu máme pár zajímavých scén a ke konci trochu toho napětí. Jsem rád, že tu dojde i na !!!! SPOILER 2 úmrtí, i když se možná později ukáže, že to ty ony 2 oběti přežily, ale pochybuji KONEC SPOILERU !!!!! + jedno z mého úhlu pohledu nečekané až debilní intimní spojení dvou postav :DDD Víc k tomu asi dodávat nemusím. Je to už tak trochu mimo mísu, ale podstatné je, že mě to stále dostatečně baví, tak jsem zvědav na další díly. ()

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

I když je seriál v poslední době natahovaný, pořád mě to baví a jsem oddaný fanoušek. Ale musíme si přiznat, tvůrci by to takhle natahovat někdy nemuseli. Každopádně TWD se vrátilo velmi dobře, hlavně s vydařenou atmosférou, která by se dala v mnoha momentech krájet, super. Carol na hovno, celé to tam kazí, a i když tam někdo takový musí být, tak je děs se na ni dívat. Negan a Alfa? Shit:D ()