Stalker (S10E10) (epizoda)

Tvůrci:

Frank Darabont

Bronwen Hughes

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Jim Barnes

Bear McCreary

Ryan DeGard

Scénografie:

Jeff Schoen, Gia Grosso (set dekoratér)

Bezkonkurenčně doposavaď nejlepší epizoda 10. série připomínající hektickou jízdu na horské dráze. Opovrženíhodná rozepře mezi Alphou a Darylem ve stylu kočka a myš není nijak rozkošná na pohled. Čistokrevně hororová druhá polovina jíž dopomáhá geniálně hrůzu nahánějící hudební doprovod z něhož tuhne krev v žilách je nepředvídatelně intenzivní a emocionálně kompaktní. Beta prozatím nikdy neměl tak efektivní léčebnou kúru pomocí husí kůže. A bude hůř...(29.2.2020)

To mi přijde opravdu retošsky natočený. Neříkám celej díl, ale co se prostý logiky týče tak tihle “přeživší apokalypsy” prostě nepřemýšlí normálně :D Místo zavření odzbrojenýho obr šeptače za mříže ho přitlačím ke zdi kde mi bezproblému sebere zbraň. Další scéna. Jak může chlap utýct brokovnici ? Wtf ? Střelí po něm jednou a to snad 5 metrů vedle a pak ho nechá prostě zdrhnout, I don’t care. To není jediná scéna tohoto typu :D tak nějak se to občasně táhne celým serošem..(6.3.2020)

(90%) Hodně dobrá epizoda! Sice to má trochu roztroušené scény + ke konci se ani nedovíme, jak to dopadlo s jednou vedlejší postavou, ale i tak zde můžu jedině chválit! Už dlouho jsem se takto o Daryla nebál. Bylo to drsné a napínavé. K tomu výborná ALFA na konci a návrat její dcery. Nezklamal ani drsný Beta. Víc k tomu asi nemusím dodávat. Jsem zvědav na další díl, který bude možná trochu utlumený, nechám se překvapit.(2.3.2020)

Po volání fanoušků po akční epizodě došlo k jejich nasysecní, Stalker je jedna velká akční jízda, na můj vkus možná až moc. Přišlo mi to až moc roztříštěné a nekompaktní se zbytečně častými prostřihy mezi postavami, jež se občas nechovali košér vůči svému charakteru a to často ve scénách, jež mohly chybět úplně. Dnes půjdu proti proudu se zaslouženými 7,5/10.(29.2.2020)

• warrenur

Uprimne..touto castou vo mne asi definitivne mizne zaujem o dalsie dianie. Pretoze tolko "twistov", nelogickych rozhodnuti a zachran na poslednu chvilku sme tu uz dlho nemali. Takyto opatrni tvorcovia snad neboli pocas prvych cca siestich serii. Ultimatny soldier "Beta" cely cas pozna skratku do sidla, doteraz sa ju akoze nenamahali exploitnut vo svoj prospech?! A dalsie a dalsie "haluze", ktore tvorcovia proste schvalne neuzavru a myslim, ze je to len z dovodu natahovat oblubenu seriu co najdlhsie. Slabota.(6.3.2020)