Žena, se kterou Eugene mluví přes rádio, se s Eugenem rozhodne setkat. Přeživší se připravují na nejhorší – připravují plány protiútoku, rozmístění všech a toho, co bude následovat. Alfiina skupina se rozhodne zaútočit vším, co má. (Varan)

adamix

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kecačka, ale vzhľadom k tomu, čo sa bude diať v nasledujúcej epizóde, je veľmi dôležitá aj vďaka tomu, že sa čoskoro budeme s niektorými charaktermi pravdepodobne lúčiť. Áno, pripomína to kedysi známe GoT. O to viac sa modlím, aby to tak katastrofálne nedopadlo. Ale myslím si, že to bude lepšie, pretože v záverečnom úvode bitky o Hilltop bolo všetko perfektne vidieť :). ()

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Díl, který mi připomněl, jak moc tuhle show miluju. Výborně napsané dialogy...... to se tady nějakou dobu nestalo, že celý díl neměl ve větách žádnou vadu. Emocionálně ty dialogy fungovaly na výbornou. Dokonce tak moc, že při scénách kdy Eugene zpívá, a Judith mluví s Darylem, se přiznám, tekly mi slzy štěstím. Boží! No a závěr jak jinak, v tom nejlepším to vypli. Ale to už je klasika u TWD ne. :) P.S. Zapomněl jsem zmínit hudbu, ta se povedla na výbornou, v poslední době se soundtrack hodně zkvalitnil. Jen tak dál. ()

ZeroCZ1233

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Z této epizody jsem chytil podobný feel jak z Game of Thrones s08e02, tedy emoce zničující ticho před bouří, kdy se charaktery setkávají, aby si konečně urovnaly svoje sračky, když je to možná naposled. Z toho vzešlo mnoho skvělých dialogů, jež hýřily předsmrtelnou pozitivitou a melancholií s přímým nárazem na vaše emoce. Do toho vložený hudbení podklad znovu nabral ty výrazné tóniny, jež se mi na druhé půlce této série tak zamlouvají a já jen zíral bez duše a svědomí tající dech, co se stane dál. O to zničující byl konec, jenž to utnul v té nejhorší možné chvíli, aby diváci byli v prdeli další týden... ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ještě efektivnější kvalitativní expanze než předchozí epizoda. Nevzpomínám si, kdy by TWD mělo tak akcentovaně napsané, emočně úchvatné a neskutečně poutavé dialogy. Meditačně impozantní soundtrack prvotřídně dopomáhá k intenzitě vyznění dané pasáže, natožpak k celkové ostentativní gradaci - přičemž heuristické překlenutí do dynamického akčního inferna bylo plně přirozeně nativně funkční a nijak zásadně prvoplánové... Nevím jak vy, dámy a parkové, ovšem tato epizoda je pro mne čistokrevnou formulací vyděračské senzitivní katarze - pociťuji absolutně prázdné citové vakuum a nepřetržitou rezonanci zároveň... Jednoduše neznám seriál, jež by se dlouhodobě, vzhledem k dřívějším úpadkům, mohl stále holedbat tak výtečnou kondicí strhávat masy bez jakéhokoliv náznaku recidivy - a tento fakt nechci konstatovat jako ortodoxní fanoušek, nýbrž jako obyčejný divák. Prozatímní vrchol desáté série. Klobouček... ()

kery-

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po upoutávce, která byla kvalitou a obsahem téměř na úrovni filmu, je v tomhle díle příliš mnoho kecání, než aby vás to celou dobu mohlo bavit. Ta slibovaná akce se totiž rozjede až v posledních 5-10 minutách. Pozitivní je, že ten cliffhanger na konci a boží, a snad ho v příštím díle hned neutnou; negativní je, že sledujete 40 minut Carol, která má asi tak 187. záchvat sebereflexe; Daryla, který jí opět odpouští; a Ezekiela, který se po několika dílech bohužel vrátil, aby si ho nechal kvalitně pobafat a dostat zase chuť do života. Bohužel pro nás. ()

• Ve 21. minutě otevře Rosita (Christian Serratos) uzávěr od láhve. V následujícím záběru je ale láhev zavřená. (Duoscop)
  • „Vylepšení“ bundy Daryla (Norman Reedus), které provedla Judith (Cailey Fleming), opravdu namalovala ona sama, nebylo to však součástí scény, ale bundu pomalovala v ateliéru. (willy1)