Dozvíme se, jak to bylo s útěkem Negana. Eugene, Yukio a Ezekiel se vydají za dívkou z rádia. Beta a ostatní zjistí, že Alfa zemřela, a tak Beta převezme místo velitele a dočista se zblázní. Deryl najde Negana a chce ho zabít, a tak mu Negan řekne, jak se věci mají, jenže stoupenci Alfy, kteří neví, že je mrtvá, Negana jmenují za svého vůdce a chtějí zabít Deryla. I přes smrt Alfy Carol stále Alfu vidí jako přelud. Beta zajde na místo, ze kterého si udělal „domov“ a rozhodne se naverbovat armádu zombií, se kterou pomstí smrt Alfy. (Varan)

kery-

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Příjemný díl, který spíše než na akci jede převážně v duchu velkého příběhového posunu většiny hlavních postav. Linka Negana a Daryla je prostě skvělá (hlavně potom "zrození" nové Alfy). Tentokrát mě ani tolik nenudila Carol (ale to je zásluha asi spíš Alfy). Na Betu a Eugena jsem moc zvědavý. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na humoristické eskapády pana Bety, který ve svém gigantickém náručí láskyplně konejší hlavičku Alfy, je vskutku rozkošná satisfakce pohledět. Jeffrey Dean Morgan opětovně parametricky uplatnil svůj signifikantní démonický šarm. Ezekiel si krom uvědomění nevyhnutelného snad po své jateční chvilce namele svého koníka do salámu - hlavně aby EPA nedělala uspěchané závěry. Carol opět ratifikovaně zpečetila svoji imortalitu, no a závěrečný příjezd do zákoutí, jemuž zjevně vládne obsedantně hyperaktivní Princezna (má neméně oblíbená postava z komiksové předlohy, nově evidentně koncipována jako pomyslná dcerka Tima Burtona) neméně pozoruhodný. Laicky řečeno: klasická, avšak delikátní TWD extáze. ()

ZeroCZ1233

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Výborná epizoda přecházející z akčního ducha na duševní rovinu charakterů, jež stáčí kormidlo směrem, kam se jejich charakter v budoucích časech bude vyvíjet. Negan pomalu dokončuje plavbu vykoupení, Beta nachází sebe sama, Ezekiel se smiřuje se svým osudem, Carol dosahuje satisfakce a Eugene jde do neznáma. Do tohoto kolotoče se dostává nová postava známá z komiksu jejíž úvodní výstup už teď definuje náladu již bude představovat. ()

• „Přemýšleli jsme nad seriálem a říkali jsme si, zda si herec vůbec připadá jako basketbalista. Spíš mi seděl na fotbalistu, ale touto úpravou jsem si nebyla jistá. A pak herec přišel s návrhem, že by mohl být muzikant. Nám to přišlo super, a proto jsme začali přemýšlet nad tím, proč se z tak slavného muže stal takový padouch. Začali jsme proto pracovat na jeho příběhu, přičemž vytváření tohoto hudebníka bylo vážně zábavné,“ prohlásila Angela Kang, proč změnila Betův (Ryan Hurst) komiksový původ, ve kterém byl basketbalista a ne country zpěvák. (Duoscop)
  • „Když jsme řešili Betu, tak jsme si uvědomili, že je skutečně jen Betou, tedy tím druhým. Sám je sice silný, chytrý a krutý, ale Alfa byla jeho vůdkyní, kterou respektoval a nikdy ji nechtěl nahradit. Co si však někdo takový počne, když je jeho vůdce pryč? Nechtěl ji nahradit, označení Alfa se mu protivilo, a proto chtěl být i nadále Betou, který bude mít vůdce. Proto jsme vymysleli tento zvrácený způsob s maskou, díky kterému Beta všem připomíná, že i když je Alfa mrtvá, tak on ji nikdy nemůže nahradit, i když převzal její pozici,“ tak popsala Angela Kang scénu, ve které dojde ke spojení masek Bety a Alfy. (Duoscop)