Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Yumiko, Eugene a Ezekiel se setkali s Princeznou. Princezna je zavede na místo, kde se nachází vojenský sklad, jenže tak trochu zapomněla na miny, které jsou kolem skladu. Jeden špatný krok a může to vybouchnout. Beta se svojí armádou nemrtvých došel do Hilltopu, kde se schovávají Aaron a Alden. Přes vysílačku se spojí s Darylem a řeknou mu o armádě Bety. Z Darylem doráží i malá Judy. Negan řekne Lydii, co se stalo s Alfou. (Varan)

(více)

Videa (1)

Recenze (7)

ZeroCZ1233 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Epizoda pokračuje v duchu té minulé a zároveň funguje jako takový její dovětek. Nová postava svérázné Princezny velmi věrně adaptuje svou předlohu (naštěstí to tvůrci neženou ad absurdum, jak jsem obával) a dodává TWD nádech humorně potrhlé taškařice v dostatečné míře, tudíž vážná atmosféra je nerozmělněna, spíše okořeněná. Bohužel, tohle je možná poslední epizoda tohoto roku, tak si ji zkuste aspoň trochu užít, kdo ví, kdy se nám TWD zase vrátí... ()

Reklama

wesi96 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

9/10. Nedokážu si představit, že teď budeme čekat, tak dlouho na finále. Walking Dead opět nezklamalo a servíruje to nejlepší. Moc mě zajímá jak to dopadne a hlavně jak to dopadne s Eugenem a Stephanie. Jinak Princezna je úžasná a nemůžu se dočkat co dalšího se stane! ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Klasický TWD extrakt. Dysfunkčně frivolní holátko jménem Princezna se ujala estrádní nadsázky (charakterní odlišnost oproti komiksovému temperamentu jakž takž kvituji), eminentní dialogová hantýrka tentokrát zaváněla kýčem, a samotná diference vůči předloze - respektive odklon od grandiózní zápletky v 28. knize, která je dle mého názoru absolutní klimax a vrcholná špička komiksové předlohy - snad ve finále bude náležitě zužitkována. Tak na viděnou za půl roku, jestli vůbec... virologii zdar! ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama