Živí mrtví - Série 10 (2019) (série)

Here's Negan (S10E22)

(epizoda)

Carol vyžene Negana z Alexandrie a Negan si ve vyhnanství vzpomíná na to, jak přišel o svoji manželku Lucille. (Doomcourier)

Dallon

Všechny dodatečné epizody o hovně, až na tuhle. Nechápu to. Tvůrci nám nadělí 6 dodatečných epizod (úplně o hovně), a pak tohle?!!! Epizoda která je jedna z nejlepších za posledních X sezon, ne li jedna z nejlepších vůbec. Předchozí epizoda je podle mě naprosto hrozná. Celá epizoda je o tom že Carol vaří polévku a Daryl opravuje motorku, hmmm zábava. A pak se tu zjeví tohle!!!!! Nechápu jejich strategii, ale za tuhle epizodu fakt klobouk dolů. Přijde to jen mě, nebo všechny dodatečné epizody (krom téhle), jsou jak kdyby je točili středoškoláci, jako fun film? Nechápu, od 17té epizody až do 21ní mi to přijde všechno hrozně LÍDL natočené. Jak kdyby na to neměli rozpočet, nebo jako kdyby to chtěli co nejrychleji zpatlat a vydat. A pak epizoda 22!!! která má nádherný vizuál, je perfektně natočená, má skvělí střih, skvělou kameru, a hlavně je o (NĚČEM), a posouvá dál Neganův příběh. Za mě klobouk dolů za tuhle epizodu. Ale jinak jsem docela zklamán. Podle mě by stačila jen tahle epizoda jako dodatečná, protože ty předchozí jsou kvalitou někde v LÍDL shopu, a tohle ?? Tohle je hotový Walmart. Epizoda 22. 10/10. ()

Doomcourier

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tvůrci nám bylo slíbeno, že epizoda bude opravdu dobrá. Byla epizoda zklamáním? Rozhodně ne! Epizoda měla vše, co se dá jen představit (akci, emoce, soundtrack atd.). Konečně jsme se dozvěděli něco o Neganově minulosti a proč se z něj stal "Badass Negan". Někomu by mohly vadit skoky proti proudu, které na začátku působí dost neuspořádaně, ale jakmile skoky začnou být po proudu, tak je to prostě perfektní. Jeffrey Dean Morgan touhle epizodou potvrdil, že je skvělý herec. ()

AllShallFall

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Upřímně, nikdy bych si nemyslel, že po těch sračkách, co předcházely tomuhle dílu, se mi závěr bude líbit. V první sérii s Neganem jsem na něj nadával. Nepřišel mi moc zajímavej. Postupně se to měnilo. Vyvrcholilo to zabitim Alfy a Bety, tak jsem sj říkal, že Negan tam prostě patří. Samozřejmě, že jsem si několikrát pokládal otázku, jak to teda tehdy s ním bylo a s jeho ženou. Teď jsem to dosal a bylo to napínavé. Deset tisíckrát lepší, než ty předešlé bláboly. Doufám, že tohle už je fakt série konec a teď se budem dívat směrem k závěru toho všeho. ()

Bukysh17

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

STARÉ DOBRÉ ČASY SÚ SPÄŤ! Viete prečo sa je polievka teplá? Aby zmyla všetku mastnotu. Táto časť je jedna z najhorucejších a najlepších polievok aké som kedy mal. Po piatich častiach, ktoré boli veľmi nedobré (mastné), to táto časť perfektne, spláchla (polievka) a zmyla všetkú pachuť z predošlých (doplnkových) dielov. Ja sa teraz neviem dočkať na poslednú sériu, ktorá bude geniálna! PS¹: Maggie, Geln sa podielal na poprave 50 ľudí v spánku. Preto mu Negan pomasíroval hlavu. PS²: Kde je tu 11 hviezdička, POMO?! ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"You have only two options. To be dead, or alive - or some kind of shit in between." ______ Finální epizoda TWD nejenže slouží jako pomyslná baladická retrospektivní sonda do Neganovy duše a kultu osobnosti coby antihrdiny, ale zároveň jako perfektní uzavření 10. kapitoly TWD. Na viděnou v podzimu, prasátka. ()