Reklama

Reklama

Živí mrtví - Série 10 (2019) (série)


Tady Negan (S10E22)

(epizoda)
  • USA Here's Negan

Negan se rozhodne, že na chvíli odejde z Alexandrie. S Maggie stále nemají dobré vztahy. Carol ho proto odvede do jedné chatky v lese. Negan začíná přemýšlet o své minulosti a o svých činech. Když se na světě začali objevovat mrtváci, Negan se musel naučit léčit svoji ženu Lucille, která měla rakovinu. Předtím, než onemocněla, se hodně hádali. Negan ji také podváděl. Měl z toho následně výčitky svědomí, protože Lucille pro něj byla vším. Když jim došly zásoby na léčbu, Negan se rozhodl, že půjde najít doktory, kteří mají mobilní pohotovost. I přesto, že ho Lucille poprosila, aby neodcházel, tak to udělal. Doktory našel a sehnal všechny potřebné věci. Po cestě domů ho ale zastavili členové jednoho gangu, kteří ho zajali a chtěli vědět, odkud věci na léčbu má. Aby Negan ochránil sebe a zachránil Lucille, pověděl jim o mobilní pohotovosti, kterou gang následně přepadl. Když se však vrátil domů, zjistil, že Lucille si vzala život a stal se z ní mrtvák. Negan proto celý dům společně s Lucille podpálil. Následně jel zpět k místu, kde ho přepadl gang, aby zachránil doktory z mobilní pohotovosti. To se mu nakonec povedlo a zároveň zabil všechny členy gangu. Od té doby přestal projevovat své city. Teď už je ale vše jinak a Negan je rozhodnutý, že se vrátí do Alexandrie, i přesto, že tam je Maggie. Doufá, že se jejich spory vyřeší. (TV Prima)

(více)

Recenze (28)

Bukysh17

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

STARÉ DOBRÉ ČASY SÚ SPÄŤ! Viete prečo sa je polievka teplá? Aby zmyla všetku mastnotu. Táto časť je jedna z najhorucejších a najlepších polievok aké som kedy mal. Po piatich častiach, ktoré boli veľmi nedobré (mastné), to táto časť perfektne, spláchla (polievka) a zmyla všetkú pachuť z predošlých (doplnkových) dielov. Ja sa teraz neviem dočkať na poslednú sériu, ktorá bude geniálna! PS¹: Maggie, Geln sa podielal na poprave 50 ľudí v spánku. Preto mu Negan pomasíroval hlavu. PS²: Kde je tu 11 hviezdička, POMO?! ()

AllShallFall 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Upřímně, nikdy bych si nemyslel, že po těch sračkách, co předcházely tomuhle dílu, se mi závěr bude líbit. V první sérii s Neganem jsem na něj nadával. Nepřišel mi moc zajímavej. Postupně se to měnilo. Vyvrcholilo to zabitim Alfy a Bety, tak jsem sj říkal, že Negan tam prostě patří. Samozřejmě, že jsem si několikrát pokládal otázku, jak to teda tehdy s ním bylo a s jeho ženou. Teď jsem to dosal a bylo to napínavé. Deset tisíckrát lepší, než ty předešlé bláboly. Doufám, že tohle už je fakt série konec a teď se budem dívat směrem k závěru toho všeho. ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"You have only two options. To be dead, or alive - or some kind of shit in between." ______ Finální epizoda TWD nejenže slouží jako pomyslná baladická retrospektivní sonda do Neganovy duše a kultu osobnosti coby antihrdiny, ale zároveň jako perfektní uzavření 10. kapitoly TWD. Na viděnou v podzimu, prasátka. ()

Dallon 

všechny recenze uživatele

Všechny dodatečné epizody o hovně, až na tuhle. Nechápu to. Tvůrci nám nadělí 6 dodatečných epizod (úplně o hovně), a pak tohle?!!! Epizoda která je jedna z nejlepších za posledních X sezon, ne li jedna z nejlepších vůbec. Předchozí epizoda je podle mě naprosto hrozná. Celá epizoda je o tom že Carol vaří polévku a Daryl opravuje motorku, hmmm zábava. A pak se tu zjeví tohle!!!!! Nechápu jejich strategii, ale za tuhle epizodu fakt klobouk dolů. Přijde to jen mě, nebo všechny dodatečné epizody (krom téhle), jsou jak kdyby je točili středoškoláci, jako fun film? Nechápu, od 17té epizody až do 21ní mi to přijde všechno hrozně LÍDL natočené. Jak kdyby na to neměli rozpočet, nebo jako kdyby to chtěli co nejrychleji zpatlat a vydat. A pak epizoda 22!!! která má nádherný vizuál, je perfektně natočená, má skvělí střih, skvělou kameru, a hlavně je o (NĚČEM), a posouvá dál Neganův příběh. Za mě klobouk dolů za tuhle epizodu. Ale jinak jsem docela zklamán. Podle mě by stačila jen tahle epizoda jako dodatečná, protože ty předchozí jsou kvalitou někde v LÍDL shopu, a tohle ?? Tohle je hotový Walmart. Epizoda 22. 10/10. ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velice, velice dobrý závěr jinak zpackaného zbytku série! Byly to zhruba dvě epizody před koncem, kdy jsem si kladl otázku, že bych se rád dozvěděl víc o Neganovi, o tom, jaký byl před tím vším a co ho vedlo k cestě, jakou se následně vydal. A ejhle, závěr série byl přesně o tom, o čem bych si býval akorát jen snil! Na jednu stranu mě štve, že od 17. dílu to šlo opět do kopru a následovaly epizodické nesmysly o postavách, které se spolu s dějem vlastně nikam neposunuly. Na druhou stranu tento a ještě jeden díl to dostatečně zachránil. Celkově bych 10. sérii v tuto chvíli udělil 3*. ()

Galerie (53)

Zajímavosti (5)

Reklama

Reklama