Živí mrtví (TV seriál)

Walking Dead

• Austrálie

• Kanada

Horor / Thriller / Drama

USA, 2010–2020, 110 h 58 min (Minutáž: 40–90 min)

Tvůrci:

Frank Darabont

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Norman Reedus, Melissa McBride, Lauren Cohan, Danai Gurira, Steven Yeun, Alanna Masterson, Sonequa Martin-Green, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Lennie James, Emily Kinney, Michael Cudlitz, Scott Wilson, Austin Amelio, Sarah Wayne Callies, Laurie Holden, Tom Payne, Katelyn Nacon, Jeffrey Dean Morgan, Xander Berkeley, Chad L. Coleman, Austin Nichols, Steven Ogg, Jon Bernthal, David Morrissey, Irone Singleton, Lawrence Gilliard Jr., Jeffrey DeMunn, Michael Rooker, Emma Bell, Brighton Sharbino, Lew Temple, Madison Lintz, Jose Pablo Cantillo, Dallas Roberts, Noah Emmerich, Michael L. Covington, Pruitt Taylor Vince, Phillip DeVona, Jeremy Ambler, Amanda Dyar, Michael Raymond-James, Jeryl Prescott, Andrew Rothenberg, Juan Gabriel Pareja, Dave R. Watkins, Noah Lomax, Troy Faruk, Jackey Hall, Theodus Crane, Vincent M. Ward, Nick Gomez, Alexa Nikolas, Melissa Ponzio, Kyle Gallner, Vincent Martella, Juliana Harkavy, Audrey Marie Anderson, Kirk Acevedo, Meyrick Murphy, Enver Gjokaj, Danny Vinson, Sunkrish Bala, Kerry Condon, Daniel Thomas May, Travis Love, Lindsay Abernathy, Markice Moore, Michael Zegen, Santiago Cirilo, Jeff Kober, Brina Palencia, Addy Miller, Neil Brown Jr., Kyla Kenedy, Mike Mayhall, Marcus Hester, Keith Brooks, Keisha Castle-Hughes, Christine Woods, Teri Wyble, Victor McCay, Andrea Moore, Justin Evangelista, E. Roger Mitchell, Adam Minarovich, John Carroll Lynch, Davi Jay, J.D. Evermore, Merritt Wever, Benedict Samuel, Christopher Berry, Vanessa Cloke, Ethan Embry, Lance Tafelski, Labrandon Shead, Alec Rayme, Jordan Woods-Robinson, Laura M. Beamer, Beth Keener, Jay Huguley, Kenric Green, Jonathan Kleitman, Liz E. Morgan, Christine Evangelista, Andrew J. West, Owen Harn, Gale Anne Hurd, Chris Coy, Erik Jensen, Cullen Moss, Maximiliano Hernández, Christopher Matthew Cook, Rico Ball, Ian Scott, Ted Huckabee, Dahlia Legault, Aldis Hodge, Michael Harding, Cameron Deane Stewart, Irene Ziegler, Julio Cedillo, Gary Weeks, Lawrence Kao, Emma Bell (vyp.), Andrew Rothenberg (vyp.), Jeryl Prescott (vyp.), Dave Davis, Alex Van, Alexandra Breckenridge, Tovah Feldshuh, Jason Douglas, Austin Abrams, Ann Mahoney, Justin Miles, Michael Traynor, Claire Bronson, Elena Sanchez, David Silverman, Darin Cooper, James Chen, R. Keith Harris, Kimberly Leemans, Sherry Richards, Noel Gugliemi, Steve Warren, Linds Edwards, James Allen McCune, Jane McNeill, Kelley Davis, Deja Dee, Mandi Christine Kerr, Brody Rose, Karen Ceesay, Brett Gentile, Justin Kucsulain, Jeremy Palko, Ilan Srulovicz, Peter Luis Zimmerman, Major Dodson, Alicia Witt, Jeananne Goossen, Rus Blackwell, Jimmy Gonzales, Jill Jane Clements, Carlos Aviles, Ian Casselberry, Stuart Greer, Daniel Newman, Donzaleigh Abernathy, Ricky Wayne, Khary Payton, Tyler Chase, Elizabeth Ludlow, Briana Venskus, Sydney Park, Mimi Kirkland, Deborah May, Logan Miller, Autumn Dial, Elyse DuFour, Pollyanna McIntosh, Joshua Mikel, Thomas Francis Murphy, Kerry Cahill, Jayson Warner Smith, Sabrina Gennarino, Macsen Lintz, Cooper Andrews, Carlos Navarro, Karl Makinen, Mike Seal, Lindsley Register, Stephen Jones, Chad L. Coleman (a.z.), Tyler James Williams, Emily Kinney (a.z.), Viviana Chavez, Joshua Hoover, Brandon Fobbs, Chloe Aktas, Aerli Austen, Tim Parati, Nadine Marissa, Corey Hawkins, Jaqueline Fleming, David Silverman, Griffin Freeman, Robin Lord Taylor, Tate Ellington, Denise Crosby, Tyler J. Shaw, Jesse C. Boyd, Anniston Price, Tinsley Price, Kyle Clements, Avi Nash, Traci Dinwiddie, Callan McAuliffe, Lee Norris, Jason Davis, Sean Freeland, Jason Burkey, Cuyle Carvin, Charles Halford, Jon Eyez, Jose Miguel Vasquez, Ciera Payton, Elijah Marcano, Adam Hicks, Ricky Russert, Jan Harrelson, Keith Hudson, Kinsley Isla Dillon, Adam Fristoe, Aaron Farb, Nicole Barré, Hakim Callender, Jayne Atkinson, Kim Ormiston, Misty Ormiston, Peggy Sheffield, Gina Morelli, Mark Ashworth, Derek Roberts, Finch Nissen, Colin Dennard, Cherie Gierhart, Marc Gowan, John Finn, Eric Hunter, Matt Lowe, Ryan Hurst, Zach McGowan, Brett Butler, Rhys Coiro, Nelson Bonilla, Eleanor Matsuura, Dan Fogler, Nadia Hilker, Cailey Fleming, Angel Theory, Lauren Ridloff, Matt Lintz, Matt Mangum, Tamara Austin, C. Thomas Howell, Jackson Pace, Kelley Mack, Joe Ando-Hirsh, Melissa Eastwood, Quandae Stewart, Maria Z. Wilson, Chloe Garcia-Frizzi, Anabelle Holloway, Gustavo Gomez, Samantha Morton, Sarah Wayne Callies (a.z.), Scott Wilson (a.z.), Tyler James Williams (a.z.), Lawrence Gilliard Jr. (a.z.), Tovah Feldshuh (a.z.), Cassady McClincy, Steve Kazee, Scarlett Blum, Javier Carrasquillo, Quinn Bozza, Ashlyn Stallings, Caroline Arapoglou, Benjamin Keepers, David Ury, Allie McCulloch, Kristin Erickson, Angus Sampson, Ben VanderMey, James Terriaca, Demeter Marczis, Rutina Wesley, Jessi Goei, Chris Hardwick, Caroline Duncan, Jason Kirkpatrick, Josh Ventura, Joey Simon, Elle Graham, Luke David Blumm, Brian Sheppard, Eric Mendenhall, Bethany Anne Lind, Benjamin Papac, Greg Nicotero, Travis Young, Tiffany Morgan, Randy Gonzalez, Anja Akstin, Andrej Batt, Juan Javier Cardenas, Blaine Kern III, David Shae, Alex Sgambati, Heather Gilliland, Avianna Mynhier, Anthony Michael Lopez, Antony Azor, Norman Reedus (a.z.), Lauren Ridloff (a.z.), Thora Birch, Juliet Brett, Havana Blum, Justice Leak, Katelyn Nacon (a.z.), Matt Lintz (a.z.), Jerri Tubbs, Virginia Newcomb, James Parks, Margot Bingham, Rebecca Koon, Katy M. O'Brian, Kevin Carroll, Rae Olivier, Eric Graise, Gary Lee Vincent, Athena Akers, Anissa Matlock, Brian F. Durkin, William Gregory Lee, Danai Gurira (a.z.), Laurie Holden (a.z.), Christian Serratos (a.z.), Josh McDermitt (a.z.), Ross Marquand (a.z.), Lauren Cohan (a.z.), Michael Cudlitz (a.z.), Corey Hawkins (a.z.), Andrew Lincoln (a.z.), Sonequa Martin-Green (a.z.), Steven Ogg (a.z.), Chandler Riggs (a.z.), Steven Yeun (a.z.), Eve Gordon, Taylor Nichols, Breeda Wool, Andrew Bachelor, Mark Sivertsen, Alex Livinalli, Paola Lázaro, Jessica Pohly, Robert Tinsley, Stephanie McIntyre, CC Castillo, Eric Word, Philip Fornah, Whitmer Thomas, Kennedy Brice, Samantha Morton (a.z.), Austin Freeman

Komentáře uživatele maruna0007 k tomuto TV seriálu

Srdcovka ❤(26.7.2018)

R.I.P. SHIVA(14.11.2017)

Negan is back(20.11.2017)

Upřímně, nebude mi Carl chybět. : I(26.2.2018)

Tohle je zpráva pro všechny co přestali sledovat seriál. PŘIŠLI JSTE O JEDNU Z NEJLEPŠÍCH SÉRIÍ! Ano je to tak, po nejslabších 7 a 8, přichází skvělá série. Může za to taky hlavně navrácení showrunner Angela Kang. Ta dělala na 4,5 a 6 sérii, pokud se mýlím omlouvám se. Byly to série které měly nejlepší sledovanost, a kvalitu. Na téhle sérii to jde hodně cítit. Díl co díl perfektní tempo. Což jsme už dlouho neměly. Hororová atmosféra! Nové postavy, které jsou moc super. Výborně fungující emoce! Zvraty! A hudba! Skladatel Bear McCreary sloužil výborný soundtrack! Všechny dějové linky na jedničku! Řemeslně výborná práce od filmařů. Masky atd. skvělý. Nový záporáci. NEJLEPŠÍ ZÁPORÁCI UPŘÍMNĚ!! RICK GRIMES! Teď budou následovat......... SPOILERY............. Nejspíš všichni věděli, že se jedná o poslední sérii s velkým Grimesem. A musim říct, že ta závěrečná epizoda s ním byla NEJLEPŠÍ Z CELÉHO SERIÁLU, TEN DÍL MĚL VŠECHNO!!! Ale přežil, a chystá se filmová trilogie s Rickem. MEGA MOC SE TĚŠÍM! Jediná věc co bych vytkl na 9 sérii, je Lucille. Negan se oni ani nezajímal, neptal se kde je, a když byl venku z vězení, tak si pro ni nešel. Největší chyba 9 série, jinak všechno skvělý. .....KONEC SPOILERŮ..... Na závěr chci říct, že jsem rád že jsme se už dočkaly zimy. 10 série už aby byla! Jsem hrdý fanoušek TWD. ❤👌(1.4.2019)

Na začátek nové série hodně dobrý. Chci Negana!(8.10.2018)

Konečně se nám na scéně objevil Negan. Cítím že se vrací starý dobrý TWD. Rád bych se dozvěděl víc o tom vrtulníku. A ten konec?! Že by konečně příchod Šeptačů? Doufám.(15.10.2018)

Začínám mít slzy v očích. Vypadá to že Rick doplatí na to, že nechal Negana žít. A to jsem si začínal myslet že Maggie bude už v pohodě. Po zhlédnutí upoutávky na 4 epizodu, se již začínám připravovat na odchod Ricka.(22.10.2018)

Holy shit! 😢(29.10.2018)

SPOILERY: Za mě nejlepší díl TWD, a zároveň nejemocionálnější. Chtěl jsem to říct až na konci série ale řeknu to teď. Starý dobrý TWD je zpět! Rickovi halucinace mě naprosto odrovnaly. Shane, Hershel a Sasha, bylo skvělý je zase vidět. Scéna s Maggie a Neganem byla taková jako v komiksu, a za to dávám velký plus. Závěr kdy všichni běžely odlákat mrtváky, a kdy Rick následně odpálí most, byla výborně vygradovaná, se skvělou hudbou. Ve chvíli kdy Daryl začal brečet, tak jsem se neubránil slz. A přiznávám se, nikdy jsem u TWD nebrečel. Myslím že každý po téhle epizodě bude mít rád Jadis. A ještě jedna věc k tehle scéně. Ve chvíli kdy začala ta hudba tak mi to přišlo jako by tvůrci říkaly: haha nachytali jste se co?! U toho jsem měl úsměv na tváří. Ricka se už nejspíš v seriálu nedočkáme, ale četl jsem že se chystá filmová trilogie a tam bude příběh pokračovat poté co vrtulník odvezl Ricka, jsem na to moc zvědavý. V seriálu je teď časový skok 5 let, takže to jen potvrzuje že se už nevrátí. Velká Judith se mi moc líbí těším se na ni. Jde vidět že tvůrci myslí na diváky, a tak nám naservírovaly hned po celé epizodě upoutávku na zbylý 3 epizody než bude opět pauza. Šeptači jsou konečně tady!!!(5.11.2018)

Tahle série mi dělá úsměv na tváři. Po 7 a 8 sérii které patří mezi to to nejslabší co TWD předvedlo, tu máme dle mého jednu z nejlepších sérií. A to máme teprve za sebou 6 epizod. Odchod Ricka se může zdát pro každého špatným rozhodnutím, ale zatím to vypadá že je to jen a jen lepší bez něho. V této epizodě vše funguje tak jak má. Rozhovor Judith s Neganem mi dělal radost. Gabriely? Ty si ale děvkař :). Carol s dlouhými vlasy mi moc nesedí, ale dá se to. A teď k závěru. Jde vidět že tvůrci myslí i na budoucnost. Přicházejí Šeptači! Akorát bez Ricka a Carla, kteří jsou v komiksu velice důležití :( .(12.11.2018)

Epizoda se může zdát pomalá, ale je velmi dobře natočená. Michael Cudlitz si vyzkoušel po hraní v seriálu i režii a nezklamal. Kamera je nápaditá, už od začátku celé série. Čekal jsem že už se budou řešit Šeptači, ale vypadá to že si to tvůrci šetří až na mid - season finale. Už aby bylo pondělí!(19.11.2018)

Další skvělá epizoda která je jedna z nejlepších seriálu. Je až neuvěřitelný že po dvou předchozích sériích které patří k tomu nejhoršímu co TWD natočilo, tu máme rozhodně jednu z nejlepších, možná i nejlepší sérii, uvidíme jak si povede druhá polovina. SPOILERY: Zajímá mě hodně co si udělaly všechny komunity mezi sebou. To jak se na sebe po příjezdu Michonne dívaly, jsem nevěřil vlastním očím. Blbý časový skok :( . Negan se konečně dostal z cele. Myslím si že jeho kroky povedou jednoznačně k Lucille a do Svatyně. Jsem zvědav jak moc bude zapojen do války proti Šeptačům. No a teď k tomu nejlepšímu. Už od začátku měla tahle epizoda hororový nádech, a ještě více se to zdvojnásobilo v závěru. To jak jsou všichni šokováni( Daryl, Jesus, Aaron, Eugene) stádem které je sleduje mluví za vše. Celá scéna kdy Jesus dává náskok svým přátelům, a následně je zabit jedním Šeptačem byla impozantní, musel jsem si to pustit ještě 2x. Proč ale musí všechno nejlepší v TWD končit cliffhangrem?! :( . Jsem pyšný na to že jsem fanoušek TWD. Už aby byl Únor!!!(26.11.2018)

TWD je zpátky, a hned o týden dříve! Nic lepšího si fanoušci nemůžou přát. Za mě velká spokojenost. Negan si celou epizodu ukradl pro sebe, i ti Šeptači na to nemají :D . Dan Fogler se mi hodně líbí, jeho vtipný charisma a hlavně jakým způsobem hraje, to nemá chybu. Věřím že z Judith a Negana bude duo na které se budeme rádi dívat, protože to vypadá že scenáristé na to začínají sázet. Samozřejmě tu máme Šeptače, nový záporáci. Čím dál více se nám ukazují a dokonce jsme už mohli vidět Alphu ( vůdce Šeptačů ). Fanoušci komiksu budou ze závěru epizody nadšení! Na závěr bych chtěl říct, že jsem neskutečně rád že Negan je pořád ten stejný cool týpek. :)(4.2.2019)

Ty dva týdny utekly jako voda. V tomhle dílu se především mluví, ale zjišťujeme důležité zajímavosti v příběhu. Celý díl se odehrává na Hilltopu. Nic proti tomu nemám, ale chtěl bych vědět jak si vede Alexandrie a Království, tam jsme byly zatím v 9 sérii krátce. Flashbacky sou povedené, a ukazují počátek cesty v apokalypse Alphy. A musím říct, jde z ní strach. To jak tvůrci říkaly před 9 sérii, že se jedná o nejlepšího záporáka, tak zatím to tak vypadá. Negan byl záporák, jenže měl pravidla kterými udržoval pořádek a bezpečí svých lidí. Zato Alpha na sebe bere strašně velkou pozornost, a myslím, že naši hrdinové budou z ní mít nasráno( někteří:D ). Závěrečná scéna top. Klasický TWD, nalákat lidi na další epizodu, a to se jim neskutečně daří.(18.2.2019)

Po minulé epizodě kde se hlavně mluvilo a vysvětlovalo se kdo je postava Alpha, tak tady TWD nabírá na obrátkách a servíruje nám akci s dobrou atmosférou. Alpha ukázala opět svou krutost. Scéna s miminem byla skvělá, líbilo se mi jak si tvůrci s touhle scénou pohráli. To jak nakousli proč má Daryl na zádech ty jizvy, už jsem myslel že se to konečně dozvíme. Tak snad v další epizodě a když ne v té další, tak doufám že do konce 9 série se to dozvíme. Jerry je neskutečně cool týpek :-D. WHERE IS BETA?(25.2.2019)

Ještě lepší než předchozí epizoda. Konečně jsme se vrátili do Alexandrie :) . Neganova scéna jasně dává najevo, že chce být ten hodný, a pomáhat ostatním, doufám že se tak stane. Scéna s psem je za mně jedna z nejlepších z celého seriálu, úžasný. Alpha je neskutečně badass. Jde z ní respekt, až mám trochu husinu. Závěrečná scéna luxus. Konečně Beta! Ti Šeptači jsou nejvíc záporáci v TWD. Jen tak dál.(4.3.2019)

Perfektní epizoda. Vztah mezi Henrym a Lydii mi přijde čím dál lepší. SPOILERY: Souboj Daryl vs Beta neměl chybu. Nedejchal jsem! Pro mně nejlepší souboj ve TWD. O Daryla máte strach jak svině! Nakonec to dopadlo dobře, uff. 9 série jede na plný koule. Jen tak dál!(11.3.2019)

Další dobrá epizoda! Vysvětlení od čeho mají Michonne a Daryl jizvy se dalo čekat, že něco takového to bude. I tak se mi líbí, že se TWD nebojí udělat drsný díl s dětmi. To chce koule, a TWD je má v 9 sérii na správném místě :-D . Judith je boží! Miluju ji :) . Je radost ji sledovat. Jen tak dál. Závěr jasně ukázal že se tvůrci inspirují komiksem. Ukázka na další díl, mně naprosto odrovnala. Tohle bude ku**a dobrý!(18.3.2019)

Společně s 5 epizodou se jedná o nejlepší díl 9 série! Tohle byl mega díl! Už od začátku je jasný, že to bude paráda. Řemeslně výborně odvedená práce. Myslím že každý fanoušek komiksů bude nadšený, ostatní můžou být poměrně v rozpacích a nadávat na tvůrce co to udělaly. Já jako fanoušek jsem HAPPY! Šeptači nám ukázali, že Spasitelé jsou na ně krátký. Alpha u mě povíšila na best záporáka TWD. Negan je stále v srdci u mně na prvním místě. Ale ta Alpha je přesně ten typ záporáka kterého budete nenávidět. Nemilosrdná, žádný smysl pro humor, vzhledově jde z ní strach, chová se jako zvíře ..... Negan měl smysl pro humor, a proto byla vždycky daná scéna s ním odlehčená, ale strašně přirostl k srdci. Za to Alpha nikdy! TEN KDO NEVIDĚL TENHLE DÍL AŤ DÁL NEČTE. SPOILERY: Alpha se převlíkla na slavnosti stejně jako v komiksu, velký plus. Dále musím říct, že jsem měl MEGA STRACH že Daryl bude na kůlu. Co se týče obětí na kůlu, tak jsem u některých smutný a u jiných mi je to jedno, protože neměly tolik prostoru se předvést. Henry byl za mně na 100% jistý. Tara proč?! Achjo bude mi chybět. To samí Enid. Zbytek mi je jedno. Tohle je ale část kterou si opět tvůrci vzaly z komiksu. VELKÝ PALEC NA HORU! Závěrečný proslov Siddiqa byl silný. " bojovali jsme do konce". U toho jsem se rozplakal. KONEC SPOILERŮ. Co bych ještě vyzdvihl je hudba. Hodně dobrá! Podle ukázky na poslední díl 9 série konečně přijde zima a sních. No není možný že jsme dočkaly. JUPÍ!(25.3.2019)

SPOILERY!: Závěrečný díl 9 série super. Ta zima tomu dodává lepší atmosféru. Musím říct, že mi bude Království chybět. Proto se obyvatelé Království přesunuli na Hilltop. A já se ptám. Proč ne do Alexandrie, když je větší? No, to je fuk. Celá epizoda je výborně natočená. Vichřice velice dobře zpracovaná. Scéna kdy šla Judith hledat psa, a Negan šel za ní, byla neskutečně úžasná! Negan: " smrdí to tu jak ve stodole, a je tady s vámi kurevská nuda". Judith: " nemluv sprostě!" ( O chvíli později, kdy Negan hledá Judith si cestou poraní nohu ). ( Negan našel Judith). Judith: " tvoje nová vypadá pěkně nahovno". Negan: " nemluv sprostě slečno Grimsová". :-D. MILUJU TUHLE DVOJKU! Lydia se celý díl trápí, a přeje si úmřít. Co mi příjde špatné je to, že ji někteří nemají rádi, kvůli tomu co Alpha udělala. Scéna kdy Lydia žádá Carol aby ji zabila, jsem si celkem přál aby to udělala. Myslím že by to seriálu nějak neuškodilo. Na závěr, poslední scéna. Někdo se ozval z vysílačky. Kdo to byl? To můžeme jen hádat, a čekat než bude 10 série, na kterou se KUREVSKY TĚŠÍM!(1.4.2019)

VYNIKAJÍCÍ ÚVOD 10 ŘADY!! Tvůrci do toho dávají srdíčko, a výsledek jde vidět. Má to úžasný momenty, ať už je to: Judith vyprávějící příběh o statečným muži( ukápla mi slza), scény s Carol a Darylem, vtipné scény s Eugenem, akční scény ve slow motion ( Luxus), závěrečná scéna,samozřejmě i další scény jsou super, ale tohle se hodně povedlo. Hororová atmosféra je povedená, na každém kroku jde cítit znepokojující pocit, že někdo z povzdálí " nás" sleduje. Hudba je ještě o level lepší než bývala, nejspíš za to může účast nového skladatele, který se připojil k Bear McCreary, nový tón se mi zkrátka hodně líbí. Na jeden díl tady bylo hodně počítačových efektů, které sice nejsou skvělé, o to tady přece nejde ( hlavně počítačová Srnka ), i tak to není nějak hrozný a člověk to s klidem přehledne. Už se těším na další díl!(30.9.2019)

Backstory Alfy funguje neskutečně dobře. Líbí se mi že Alfa není jen " zvíře ", ale dokonce projevuje lidskost. Samantha Morton v roli Alfy je úžasná, dechberoucí. Za co jsem ale nejvíce nadšený, je hororová atmosféra. Ta intenzita některých scén je skvělá, tohle zkrátka v tomhle seriálu už delší dobu chybělo. Zkrátka 2 epizoda se zaměřuje na Alfu a Betu, a je to velice povedené. Podle ukázek to vypadá, že se to zase rozjede v tom nejlepším slova smyslu. UŽ SE TĚŠÍM NA DALŠÍ DÍL!!(13.10.2019)

Pro mě osobně zatím nejslabší díl 10 řady. Ale to neznamená že je to špatný díl. Hororová atmosféra se mi líbí, a při jedné scéně jsem se dokonce lekl, což se mi u TWD ještě nestalo. Negan tady dostal prostor zase ukázat , proč ho tak máme rádi. Carol a její halucinace mě ke konci přestali bavit, ale vidět díky tomu staré známé potěšilo :) . Posledních deset minut tenhle díl sesypal, i tak je to povedený díl, který fanoušky TWD neurazí : )(19.10.2019)

Zajímalo by mě, kdo pustil Negana?(27.10.2019)

"Little pig, little pig, let me in ". 5 epizodu si krade pro sebe náš milovaný, NEGAN!! Na něm jde vidět že jeho charakter se změnil, ale pořád v sobě nese toho cool týpka, který dokáže udělat úsměv na tváři svým postojem, pohledem, a hlavně těmi hláškami, které jsou někdy k nezaplacení. Vztah Daryla a Connie mi přirostl k srdci, miluju tuhle dvojku. Jinak co se týká Šeptáčů, jsem zvědavý co Alfa vymyslela pro Gammu, bude to hodně zajímavé. Závěrečná scéna je BOŽÍ!! OLD NEGAN IS BACK! " All right you big ass freak, let do this." :-D(3.11.2019)

Bez Negana si The Walking Dead nedovedu představit. Scény s ním a s Betou jsou perfektní, hlavně když Negan dělal práci pro ně, to nemělo chybu. Závěr opět parádní, a já se neskutečně těším na další díl. Co se týče Daryla a Carol, jejich část byla velmi dobrá, a sem zvědavý co bude dál. P.S. Mám jednu otázku. Co furt má Negan v kapsi? V 7.sérii bylo vidět jakoby měl v kapse mobil nebo co. A teď zase. :-D(10.11.2019)

Nepamatuju si, že by mi tak moc ťukalo srdce, jak při závěrečné scéně. :0(16.11.2019)

To se budou dít věci : ) . Teď už jen počkat na Únor.(24.11.2019)

I když je seriál v poslední době natahovaný, pořád mě to baví a jsem oddaný fanoušek. Ale musíme si přiznat, tvůrci by to takhle natahovat někdy nemuseli. Každopádně TWD se vrátilo velmi dobře, hlavně s vydařenou atmosférou, která by se dala v mnoha momentech krájet, super. Carol na hovno, celé to tam kazí, a i když tam někdo takový musí být, tak je děs se na ni dívat. Negan a Alfa? Shit:D(2.3.2020)

Parádní díl, který střídá akci a napětí. Po předchozích slabších dílech, tu máme to pravý TWD! Beta a její část byla neskutečně napínavá. Daryl a Alfa...... prostě lahoda. Jediný co se mi nelíbilo, byla ta béčková kamera.... jinak hodně dobrý. Druhá polovina 10 řady je pěkně rozjetá, jen tak dál. :)(2.3.2020)

Díl, který mi připomněl, jak moc tuhle show miluju. Výborně napsané dialogy...... to se tady nějakou dobu nestalo, že celý díl neměl ve větách žádnou vadu. Emocionálně ty dialogy fungovaly na výbornou. Dokonce tak moc, že při scénách kdy Eugene zpívá, a Judith mluví s Darylem, se přiznám, tekly mi slzy štěstím. Boží! No a závěr jak jinak, v tom nejlepším to vypli. Ale to už je klasika u TWD ne. :) P.S. Zapomněl jsem zmínit hudbu, ta se povedla na výbornou, v poslední době se soundtrack hodně zkvalitnil. Jen tak dál.(14.3.2020)

Důvod proč je tenhle díl, tak moc dobře hodnocený, je dle mého kvůli poslední 5 minutovce, která........ byla pro fanoušky komiksů nepopsatelná. Ale i tak, v mých očích, byl lepší předchozí díl, a asi za to mohli ty emoce, ale to vem čert, tahle epizoda se povedla excelentně. Negan - po téhle epizodě, ho milujeme ještě víc! Jsem opravdu šťastný, že tvůrci udělali tu stejnou věc jak v komiksu, vlastně když to tak vezmu, to co se stalo, byl můj vysněný sen, a já tvůrcům seriálu za tohle moc děkuji. OBŘÍ PALEC NAHORU! " Dal sis načas ". :0(14.3.2020)

ÚŽASNÝ DÍL!!! Tolik emocí až to mé srdce skoro nezvládlo. Neskutečná nostalgie! To jak nám připomněli některé okamžiky z předchozích řadách.... bylo něco nepopsatelného. Hudba! Další obří plus téhle epizody. Brear McCreary jede na plný koule, a jeho minimalistická hudba mě dostává.... hlavně ta závěrečná, která tady zazní..... ta ve mě vyvolala takový nádherný pocit! McCreary se zdokonalil k dokonalosti. V 10 řadě opravdu válí. Rick... ó můj bože, ať už jsou ty filmy, prosím! Uvědomil jsem si, jak moc mi ta postava chybí. Rozhovor Michonne s Judith, byl tak silný, že jsem začal brečet, a to nepřeháním. Kurva já to TWD MILUJU! Jen tak dál! P.S. Pro mě osobně zatím nejlepší díl 10 série, ale asi za to může ta nostalgie a především emoce. :)(21.3.2020)