poster

Hulk na neznámé planetě

 • USA

  Planet Hulk

Akční / Animovaný / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2010, 81 min

Režie:

Sam Liu

Předloha:

Don Heck (komiks)

Komentáře uživatelů k filmu (113)

 • Raziel_cz
  ****

  Přímočará akčňárna, která má spíš než s klasickými marvelovkami mnoho společného s Conanem a Johnem Carterem. Scénář je poctivé, byť lehce předvídatelné řemeslo. Postavy to ale táhnou, má to skvělou hudbu, přesdržky a atmosféru právě třeba Howardových příběhů. Jo, mohlo to trochu zpomalit, aby zvraty a pokusy o emotivní scény nebyly sázeny jakoby mimochodem, pokud zrovna někdo nebije někoho jiného do hlavy, ale to je moje jediná výtka. A je to asi jako vytýkat emoční distanc Komandu, takže za mě spokojenost.(12.4.2018)

 • malylada
  *****

  Fantastické zpracování látky, práce s postavami a celé v našlehané akci. Doslova až epický nádech má gradovaná zápletka. Hulk na neznámé planetě má vše, co si u animovaného komiksu představuji. Mám pocit, že Thor: Ragnarok bude hodně čerpat z tohoto komiksu, tak snad si z toho tvůrci odnesou co nejvíce......9/10(14.7.2017)

 • Caszidy
  ****

  Planet Hulk se věnuje pouze hulkově postavě. Bruce Banner byl eliminován, ale paradoxně to vůbec není na škodu. Hulkovi spolubojovníci jsou dostatečně zajímaví a cameo Thora a minirole Beta Ray Billa příběh příjemně rozšiřuje. Zasazení děje do paralelního "Říma" a téma zrady je taktéž působivé. Rozhodně se tak těším na další hulkova dobrodružství.(25.2.2010)

 • Zeebonk
  ****

  V tomhle dílu Hulka vysadí na jisté planetě, domorodci ho zajmou, strčí do arény a on tam všem rozbije hubu. Díky jakémusi svítícímu disku se Hulk naučí mluvit a je tu vlastně vykreslený jako inteligentní a obětavý chlapík, který má občas své chvilky. Většinu filmu v aréně masakruje roboty, šutrové chlápky a sem tam se mu pod pěst připlete obří červ, takže to je ve výsledku jakási sci-fi napodobenina Spartaka/Gladiátora. Už to prostě není Hulk jak ho známe, ono se v něm na konci dokonce probudí svědomí, nicméně tento film je nadmíru zábavný, má ucházející animaci i akci, děj neurazí, akorát ten konec brutálně sráží celkové hodnocení, nad ním se připobleje snad každý. Kurva drát SPOILER.(4.9.2011)

 • jh666
  *****

  Wow, tak tenhle animák se Marvelu vážně povedl. Doctor Strange se mi sice líbil o trochu víc, ale tohle je taky super film. Povinnost pro každého fanouška Marvelu. 95%(20.9.2013)

 • ConanVJ
  ****

  Tak já filmu dávám 4* ale mám z toho smíšené pocity. Jako pohádka pěkný, ale že to je příběh Planet Hulk podle comicsové předlohy, kterou v dvojdílné formě vlastním, tak je to hodně překopané, což docela nechápu, když je to pod taktovkou Marvelu. Jako první bije do očí třetí bitva v koloseu, kde není jako záporák Silver Surfer, ale Beta Ray Bill, kterej tu nemá co dělat. Do příběhu ho zakomponovali tvůrci dobře, ale sem prostě nepatří. No a pak je to celý zkrácený s happyendem, kterej k tomuto příběhu vůbec nepatří. Jak jsem se na to těšil, tak z hlediska adaptace jsem spíš zklamán. Jako pohádka pro neznalce předlohy je to určitě povedenej animák s průměrnou grafickou stránkou, která je dostačující. Za mě 70% ale hodně jsem váhal nad menším hodnocení.(16.6.2014)

 • Terva
  ***

  Nasraný Hulk je deportován ze Země jako škodič. Uložen a uzamčen v kosmické raketě s pevným cílem, ale.... Úplně náhodou je jedna planeta, kde žijí něco jako lidé a chtějí aby jim Bůh seslal nějakého dobrého bojovníka. Co myslíte, sešle ? CITÁT - Bojovníka, jenž i Smrti samé pohlédne do očí a přec neustoupí....... Pěkné a zajímavé úvodní titulky a pompézní instrumentální hudba, ale jinak nic moc. Hulk se tak nějak provrčel a probručel celým příběhem ale je to přece jen zrůda. Mimozemšťany se příběh jen hemží. Hulk má sice bodliny, ale nebojte vyměkne. CITÁT - Nikdy se mi neříkalo jinak než Zrůdo........(23.4.2012)

 • Ratemus
  ****

  Některé změny oproti komiksu tu jsou, ale vůbec nevadí, nemění to nic na tom, že Hulk Planet je výbornej animák. Je velká škoda, že solo animáky o Hulkovi jsou o několik tříd lepší, než hrané filmy. Hulk Planet nabízí výbornou akci, výbornej příběh a působivou kresbu, je škoda, že se toto nedostane na plátno. Výbornej komiksovej animák, povedená práce.(26.5.2015)

 • mysiak
  ***

  Takže Planéta Hulk...odstranení Bruce Banner...ostal len Hulk, ktorý sa ako tak snaží byť človekom...akciou sa nešetrí..ale máme tu inú animáciu ako napr. v Hulk vs. Wolwerine..čo je možno na škodu...ale človek si zvykne...príbeh je opäť "nečakane" jednoduchý ako facka...ale celkovo sa jedná o dobrý animák s Hulkom(25.1.2010)

 • PauloZ
  ****

  Další skvělá anime řež v podání hlavního tahouna Hulka. Arénovka jak ďas! Nemám vesměs žádné výtky, animák je to super a akce od začátku do konce. Příběh sice není nic extra, ale to mě u těchto řežbáren vůbec nevadí :)(15.3.2010)

 • liquido26
  ****

  Co se komiksů a filmů podle nich týká, tak jsem postavy z Marvel komiksů (s výjimkou Iron Mana) jsem nikdy nemusel a o Hulkovi to platilo dvojnásob. Mnohem bližší mi byli a jsou hrdinové z DC Comics. Planet Hulk, ale ale tuto mou "nechuť" částečně mění. Animace je nádherná, akce skvělá a příběh, sice nijak překvapivý, ale za to svižný a nenudící. Doufám, že se časem dočkáme více takto povedených animáků z produkce společnosti Marvel.(7.5.2010)

 • gogos
  *****

  Řežba jako blázen. Mít někdo odvahu natočit todle hraný, tak stanuju u IMAXu měsíc před premiérou. Hulk je borec, má výborný syrový hlášky. Další postavy taktéž výborný. Škoda limonádového závěru. Jinak pecka, pecka, pecka!(1.8.2011)

 • Tony.cs
  ***

  Nejmocnější tvor Marvelovského universa ve vyhnanství a dostává docela na prdel. Myslím, že by si u Marvela měli ty schopnosti ujasnit. V každém snímku říkají něco jiného.(22.9.2013)

 • m@rz
  ****

  Povedený animovaný film.(20.3.2010)

 • jurama525
  *****

  Čekal jsem na Hulkovu charakterizujivi mluvu a i na Hulk ničit nepřišlo ani jedno . Ale prostředí bylo paradní a děj samotný byl užasný . Všechna čest(21.4.2011)

 • blackrain
  *****

  Tak vlastně bylo jen otázkou času, kdy se něco takového stane a že to zelené monstrum bude za své chování odesláno z planety Země. Ale už jaksi pozapomněli na to, že by se ten nabušený zelený chlapík mohl opět naštvat a to skutečně pořádně. Nicméně, Hulk jako gladiátor mě hodně bavil.(25.5.2011)

 • CageDepp
  *****

  Ale jo dáme 5. Občas by se našlo něco v ději. Akční to bylo dosti.(3.10.2016)

 • movieband
  *****

  Monstrózní animák s ponurou atmosférou. Podařené dílo v čele s nepředvídatelným a drsným Hulkem a jeho společníky. Film je animovaný Gladiátor se skvělou hudbou s drsnými souboji. Děj je jednoduchý a celkový film uteče jako voda. "Vyřiď vašemu králi, že pokud mě chce zabít, tak mě musí zabít sám v aréně a přede všemi." Hulk(31.12.2012)

 • Hanyou
  ****

  Líbilo se mi to hodně. Hulk se o nikoho nestará a prostě mlátí hnusy v aréně. Dokud to tak bylo tak vážně super, horší byl ten ultra šťastný konec, ale nevadí. Zajímalo by mě, kdo byl ten týpek co vypadal, jako syn Thora a Sleipnira...(5.8.2011)

 • Axis
  ****

  Parádní Conanovka!(15.4.2017)

 • Joe321
  ****

  Hulk mi přišel až moc myslící, ale zase se díky tomu rozjel zajímavější scifi děj v mimozemském prostředí. Chtělo to víc Hulk smash hlášek. Ostatní postavy nejsou nudné, liší se od sebe. Potěšilo objevení Asgardských. Je to vlastně jen rubačka, ale vcelku zábavná. -"Finally! Now I know who to smash!"(25.9.2010)