Hulk na neznámé planetě

USA, 2010, 81 min

Sam Liu

Předloha:

Don Heck (komiks)

Přímočará akčňárna, která má spíš než s klasickými marvelovkami mnoho společného s Conanem a Johnem Carterem. Scénář je poctivé, byť lehce předvídatelné řemeslo. Postavy to ale táhnou, má to skvělou hudbu, přesdržky a atmosféru právě třeba Howardových příběhů. Jo, mohlo to trochu zpomalit, aby zvraty a pokusy o emotivní scény nebyly sázeny jakoby mimochodem, pokud zrovna někdo nebije někoho jiného do hlavy, ale to je moje jediná výtka. A je to asi jako vytýkat emoční distanc Komandu, takže za mě spokojenost.(12.4.2018)

Niekedy mi rozdiel medzi predlohou a následným výtvorom neprekáža. Napríklad pri tejto Planet Hulk. Hulk robí to čo vie najlepšie, a kde by aj tak zapadol lepšie ako do gladiátorskej arény.(15.9.2015)

75%(4.5.2018)

Hulk je docela můj oblíbený komiksový prďola, ale co je moc, to je moc. Jako Hulk co si hraje na gladiátora kdesi ve vzdáleném Římě, že Hulk je tu spíše vice člověk než zvířetem. To je na mě už trochu moc. Ale za hudbu a dobrou animaci musím dát za ,,dobře,,(24.1.2012)

• Ryuuhei

Průměrný komiksový animák. Líbilo se mi prokreslení motivů hlavně zápornějších postav, plus sympatické hlavní obsazení. Jinak ale opravdu průměrný počin s divným vyvrbením. 45%(1.3.2018)

Komix jsem četl takže... :D osekané o nejlepší bitvy, pozměněná dějová linka záměna nebo vypuštění několika postav, ale i tak je to lepší než jakýkoliv hulkův hraný film... Ale drastická změna konce ho stojí 5-tou hvězdu.(4.1.2011)

Úžasné! Jeden z nejlepších animovaných komiksáků, co jsem v poslední době viděl a že jsem jich viděl hodně. Zajímavý příběh, který nás nenechá ani chvilku se nudit. Hulk ukáže, že má nějaké ty city, ikdyž je jich málo. Hodně akce a přiměřeně mluvení. To je ideální kombinace. Jenom mě nesedělo, že se nepřemněnil ani jednou na Bruce.(15.8.2011)

Celkem zajímavé ztvárnění ve vesmírném prostředí, ale přece jenom, jak už tu bylo řečeno, si Hulka představuju jako bezkonkurenční potvůrku, která smete naprosto cokoliv... Docela vyměkl... I přesto je to povedený filmík se spoustou akce...(25.7.2012)

• char_t

Pitomý příběh. Hulk, intelektuálně glosující, místo aby drtil? Neustále zelený, místo aby se měnil sem a tam a bojoval se svým svědomím? A odkdy používá změněný Hulk brnění a zbraně? Tfuj...(14.9.2015)

Hulk je borec, čím víc zuří, tím víc se mi líbí... :-) Velmi solidní animák, kterému bych byl schopen dát 5 hvězdiček kdyby neměl tak slabou a nevýraznou hudební podporu, ta je prostě slabá, neatmosferické prostě o ničem. A ten "LOVE STORY" konec si mohli taky odpustit. Jinak není nad čím váhat!! ;-) 8/10(30.7.2010)

Hulk je borec a totální drtič všech kokotů. Tady je dokonce i milostná zápletka. Hulk se zabouch do jemu rovné - do takové, kterou nerozmáčkne, když ji obejme. Ale až se zklidní, to budou všichni čumět. Výborná odreagovačka na dobrou noc na jedno kouknutí. Takový večerníčky opravdu můžu.(20.8.2010)

Až na tu romantiku se mi líbilo skoro všechno a tak hodnotím jednoduše bez příliš mnoha přemýšlení na základě bezprostředních pocitů po shlédnutí a jelikož mě film ani na chvíli nenudil, jsem nadmíru spokojený...(14.3.2012)

• feryk

Velmi slabé. Příběh nudný a nezajímavý. Celý děj je jen o mlácení hlava nehlava kolem sebe. Navíc tenhle pokémonovskej styl animace nemám rád. Ale co asi čekat od Hulka. Na víc jak jednu hvězdu to však nestačí.(28.3.2014)

Musím říct, že jsem dočista zklamán. Hulka si představuji jako zuřivé monstrum, které téměř nemluví a ničí všechno, co mu přijde do cesty: tady je to podle mě úplně naopak - krásně ho vystihli v animáku Hulk vs.(doporučuji!) od kterého se má tenhle Hulk dost co učit. No shrňme to: Nepovedené postavy, blbý příběh, Hulk stál za prd - Marvel může být rád, že jsem tomuhle animáku nedal dvě hvězdy místo třech (i když jsem opravdu chtěl).(15.4.2015)

Zábavný doplnok k Thor: Ragnarok - zdieľa niektoré postavy (Korg!) a tiež sa odohráva na Sakaare, inak je to ale úplne iný príbeh. Príbeh plný akcie a brutálneho (kresleného) násilia. Animácia je ale veľmi jednoduchá a skôr na úrovni televíznych seriálov. 6+/10(3.6.2019)

Tak tohle byla příjemně strávená hodinka a půl plná akce a hlavně Hulka. Příběh byl sice oproti komiksu značně okleštěný, ale s tím se muselo počítat a popravdě to ani moc nevadilo. A hudební doprovod byl taky fajn. Navíc Thorovo cameo, Beta Ray Bill a umně zpracované závěrečné titulky... Slabších, ale přesto 5(31.1.2010)

Still better love story than twilight.(2.7.2015)

Hulk hodně jinak. Už se do člověčí podoby nevrací vůbec a není to jen bezmyšlenovitá mlátička. Rozlišuje, koho mlátit a koho ne, kdo je zlý a kdo hodný. Plánuje, nezuří, když je to úplně k ničemu. Takže totální klaďas, vyhoštěný ze země na dalekou planetu, kterou uzurpuje vyčůraný záporák. A jak že to s ním, milé děti dopadne? Tedy milé děti raději ne. Tohle bych dětem nepouštěl. Začal bych tak od -náctilétých, jak říkáme u nás v Americe. Je to ultimátní rubačka a hodně mě bavila. 89%(28.6.2011)

Tak tohle je TOTÁLNÍ MASAKR VŠECH A VŠEHO CO HULKOVI PŘIJDE DO CESTY.. Jeden z nejlepších komixových animáků co kdy byl natočen. Jasných 5, tady není co řešit....(8.11.2011)

Najlepšia akcia medzi komiksovými animákmi.(19.3.2015)

Jo jo, comics je o dost lepší. A hlavně pokračování World War Hulk, ve kterém se zelenáč vrátí na zemi a začne peklo. Ale vraťme se k animáku. Stopáž je něco málo přes hodinku, takže příběh nezačne nudit. Animace a dabing na slušné úrovni. A navíc jako předkrm ke třetímu Thorovy proč ne.(31.7.2016)