Hulk na neznámé planetě

USA, 2010, 81 min

Sam Liu

Předloha:

Don Heck (komiks)

Me pridou ty animace s Hulkem vsechny stejny. Hulk je nasranej na maximalni moznou miru a masakruje co mu pride do cesty. Ani tady to neni jiny. Ani na vterinu se nezmeni v cloveka, takze 99% filmu nekoho rube, tentokrat prevazne jako gladiator v arene na mimozemsky planete. A ono to je vlastne v poradku, tohle vymlety zeleny hovado se k nicemu jinymu nehodi. Obcas se sice objevi nejaka stupidni scena typu polibku, ale v podstate jsem spokojenej. 75 minut akce s obstojnou animaci a spise dospelackej animak.(19.6.2011)

V tomhle dílu Hulka vysadí na jisté planetě, domorodci ho zajmou, strčí do arény a on tam všem rozbije hubu. Díky jakémusi svítícímu disku se Hulk naučí mluvit a je tu vlastně vykreslený jako inteligentní a obětavý chlapík, který má občas své chvilky. Většinu filmu v aréně masakruje roboty, šutrové chlápky a sem tam se mu pod pěst připlete obří červ, takže to je ve výsledku jakási sci-fi napodobenina Spartaka/Gladiátora. Už to prostě není Hulk jak ho známe, ono se v něm na konci dokonce probudí svědomí, nicméně tento film je nadmíru zábavný, má ucházející animaci i akci, děj neurazí, akorát ten konec brutálně sráží celkové hodnocení, nad ním se připobleje snad každý. Kurva drát SPOILER.(4.9.2011)

Best of Marvel na poli animácie. Toto sfilmovať, tak plačom od radosti. Ale to sa tak ľahko nestane, nakoľko hraní Hulkovia tržby nikdy netrhali a to sa mi dvojka veľmi veľmi páčila a hlavne to zaváňa Johnom Carterom a to bol tiež síce pre mňa skvelý film, keďže je to duchovný predchodca supermana, čo nikto nevie (stačí pozrieť Buroughsove náčrty a prvé komixy su Supermanom), ale do tej istej vody asi už nikto viac nevstúpi.(17.8.2015)

Sam Liu se nezdá! Po průměrném filmu Hulk vs a nemastném-neslaném Superman/Batman: Public Enemies představil snímek minimálně o dvě třídy lepší. Od prvních minut mě příběh vtáhnul a to i přesto, že jsem ho již znal. DC Comics jednoznačně vládl na poli kreslených superhrdinských filmů (Superman: Doomsday,(4.2.2010)

Musím říct, že jsem dočista zklamán. Hulka si představuji jako zuřivé monstrum, které téměř nemluví a ničí všechno, co mu přijde do cesty: tady je to podle mě úplně naopak - krásně ho vystihli v animáku Hulk vs.(doporučuji!) od kterého se má tenhle Hulk dost co učit. No shrňme to: Nepovedené postavy, blbý příběh, Hulk stál za prd - Marvel může být rád, že jsem tomuhle animáku nedal dvě hvězdy místo třech (i když jsem opravdu chtěl).(15.4.2015)

• - Spoiler: Na začiatku, keď je Hulk pripútaný k lodi, sa mu spustí film, v ktorom je možné vidieť Iron Mana, Doctora Strange a Mr. Fantastic. (Greenpeacak)

• - Spoiler: Mezi předlohou a filmem je několik rozdílů. Původně Hulk letět do vesmíru, aby zničil satelit S.H.I.E.L.D.u, ale jeho raketoplán přeprogramovala skupina hrdinů z tajném spolku Illuminati. Hulk se po zajmutí probudí na aukci, kde jeho i gladiátory prodají za 60 stříbrných čtverečků. Mezi gladiátory od začátku patří i Snůška, která ve filmu není vůbec. Bodce nevytvořil Král Skaaru, ale byla to rasa, kterou zotročil. (UncleMorty)

• - Spoiler: V předloze je Hulk zranitelný kvůli vlivům portálu, který ho dostal na planetu Skaar, stejný vliv měl i na Silver Surfera, kterého též zajali. Planeta ve skutečnosti toxická nebyla vůbec, protože se Hulk bez problémů proměnil v Bruce Bannera a mohl na Skaaru žít. (Zdroj: Ultimátní komiksový komplet č. 49). (UncleMorty)