poster

Hulk na neznámé planetě

 • USA

  Planet Hulk

Akční / Animovaný / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2010, 81 min

Režie:

Sam Liu

Předloha:

Don Heck (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysiak
  ***

  Takže Planéta Hulk...odstranení Bruce Banner...ostal len Hulk, ktorý sa ako tak snaží byť človekom...akciou sa nešetrí..ale máme tu inú animáciu ako napr. v Hulk vs. Wolwerine..čo je možno na škodu...ale človek si zvykne...príbeh je opäť "nečakane" jednoduchý ako facka...ale celkovo sa jedná o dobrý animák s Hulkom(25.1.2010)

 • Zeebonk
  ****

  V tomhle dílu Hulka vysadí na jisté planetě, domorodci ho zajmou, strčí do arény a on tam všem rozbije hubu. Díky jakémusi svítícímu disku se Hulk naučí mluvit a je tu vlastně vykreslený jako inteligentní a obětavý chlapík, který má občas své chvilky. Většinu filmu v aréně masakruje roboty, šutrové chlápky a sem tam se mu pod pěst připlete obří červ, takže to je ve výsledku jakási sci-fi napodobenina Spartaka/Gladiátora. Už to prostě není Hulk jak ho známe, ono se v něm na konci dokonce probudí svědomí, nicméně tento film je nadmíru zábavný, má ucházející animaci i akci, děj neurazí, akorát ten konec brutálně sráží celkové hodnocení, nad ním se připobleje snad každý. Kurva drát SPOILER.(4.9.2011)

 • Kothy
  ****

  No nevím, nebylo to špatné, ale nepřišlo mi to ani jako něco převratného. Hulk se po svých průserech poslán ze Země na neznámou planetu. Věci se ale pokazí a on skončí na planetě Sakaar ovládané tyranským Červeným králem. Ten používá otroky jako gladiátory pro své hry. A Hulk se stane jedním z nich. Společně s partou dalších otroků poráží všechny protivníky. Nakonec svobodu dobude po svém. Je tam pár zajímavých postav. Objeví se tam i Thor. "Ty jsi jejich spasitel."(15.5.2015)

 • Herráček
  ***

  Hulk nemá zrovna nevyčerpatelný potenciál, protože nic neskrývá... Prostě zuří... A když zuří X animovanejch i hranejch filmů po sobě, tak to ztrácí kouzlo... Na druhou stranu tady je ještě dost lidskej a komunikativní... Vypnout a kochat se další pohádkou, která kombinuje "superhrdinský svět" se světem "dávných proroctví"... Na to to není špatný...(20.9.2011)

 • klerik
  ****

  Za všetky tie peniaze, za ktoré sa už pokúšali natočiť dobrý film o Hulkovi, by už dokázali Hulka aj vytvoriť... :-) Napriek tomu, že tento Hulk má dosť otrepanú tému gladiátorských zápasov, bavil som sa. Predovšetkým preto, že z počiatku primitívny príbeh dokázali slušne rozpracovať a celé je to v Conanovsko-Riddickovskom štýle. A keď prišlo pár fakt nekorektných scén s deťmi, moje skazené sarkastické druhé ja chrochtalo blahom. Lepšia space opera ako GREEN LANTERN: PRVÝ LET. Marveláci konečne urobili krok k tomu, aby dobehli Kal-La a netopiera od DC...(14.11.2011)

 • - Spoiler: V předloze je Hulk zranitelný kvůli vlivům portálu, který ho dostal na planetu Skaar, stejný vliv měl i na Silver Surfera, kterého též zajali. Planeta ve skutečnosti toxická nebyla vůbec, protože se Hulk bez problémů proměnil v Bruce Bannera a mohl na Skaaru žít. (Zdroj: Ultimátní komiksový komplet č. 49). (UncleMorty)

 • - Příběh filmu podle komiksu časově začíná před filmem Captain America: Občanská válka (2016) a vysvětluje, proč Hulk nebyl účastníkem občanské války. (Harroc)

 • - Během celého filmu se Hulk nikdy nepromění v Bruce Bannera. Spoluautor scénáře Greg Johnson to zdůvodňuje tím, že atmosféra Sakarry je pro lidi toxická a Hulk by tak po přeměně umřel. Režisér Sam Liu naproti tomu tvrdí, že tekutina, která loď před dopadem na planetu zaplavila, Hulka v jistém smyslu pozměnila. (HellFire)