poster

Hulk na neznámé planetě

 • USA

  Planet Hulk

Akční / Animovaný / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2010, 81 min

Režie:

Sam Liu

Předloha:

Don Heck (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Me pridou ty animace s Hulkem vsechny stejny. Hulk je nasranej na maximalni moznou miru a masakruje co mu pride do cesty. Ani tady to neni jiny. Ani na vterinu se nezmeni v cloveka, takze 99% filmu nekoho rube, tentokrat prevazne jako gladiator v arene na mimozemsky planete. A ono to je vlastne v poradku, tohle vymlety zeleny hovado se k nicemu jinymu nehodi. Obcas se sice objevi nejaka stupidni scena typu polibku, ale v podstate jsem spokojenej. 75 minut akce s obstojnou animaci a spise dospelackej animak.(19.6.2011)

 • Zeebonk
  ****

  V tomhle dílu Hulka vysadí na jisté planetě, domorodci ho zajmou, strčí do arény a on tam všem rozbije hubu. Díky jakémusi svítícímu disku se Hulk naučí mluvit a je tu vlastně vykreslený jako inteligentní a obětavý chlapík, který má občas své chvilky. Většinu filmu v aréně masakruje roboty, šutrové chlápky a sem tam se mu pod pěst připlete obří červ, takže to je ve výsledku jakási sci-fi napodobenina Spartaka/Gladiátora. Už to prostě není Hulk jak ho známe, ono se v něm na konci dokonce probudí svědomí, nicméně tento film je nadmíru zábavný, má ucházející animaci i akci, děj neurazí, akorát ten konec brutálně sráží celkové hodnocení, nad ním se připobleje snad každý. Kurva drát SPOILER.(4.9.2011)

 • iXtr3m3
  *****

  Best of Marvel na poli animácie. Toto sfilmovať, tak plačom od radosti. Ale to sa tak ľahko nestane, nakoľko hraní Hulkovia tržby nikdy netrhali a to sa mi dvojka veľmi veľmi páčila a hlavne to zaváňa Johnom Carterom a to bol tiež síce pre mňa skvelý film, keďže je to duchovný predchodca supermana, čo nikto nevie (stačí pozrieť Buroughsove náčrty a prvé komixy su Supermanom), ale do tej istej vody asi už nikto viac nevstúpi.(17.8.2015)

 • Hellboy
  *****

  Sam Liu se nezdá! Po průměrném filmu Hulk vs a nemastném-neslaném Superman/Batman: Public Enemies představil snímek minimálně o dvě třídy lepší. Od prvních minut mě příběh vtáhnul a to i přesto, že jsem ho již znal. DC Comics jednoznačně vládl na poli kreslených superhrdinských filmů (Superman: Doomsday,(4.2.2010)

 • baiskon108
  ***

  Musím říct, že jsem dočista zklamán. Hulka si představuji jako zuřivé monstrum, které téměř nemluví a ničí všechno, co mu přijde do cesty: tady je to podle mě úplně naopak - krásně ho vystihli v animáku Hulk vs.(doporučuji!) od kterého se má tenhle Hulk dost co učit. No shrňme to: Nepovedené postavy, blbý příběh, Hulk stál za prd - Marvel může být rád, že jsem tomuhle animáku nedal dvě hvězdy místo třech (i když jsem opravdu chtěl).(15.4.2015)

 • - Spoiler: Na začiatku, keď je Hulk pripútaný k lodi, sa mu spustí film, v ktorom je možné vidieť Iron Mana, Doctora Strange a Mr. Fantastic. (Greenpeacak)

 • - Spoiler: Mezi předlohou a filmem je několik rozdílů. Původně Hulk letět do vesmíru, aby zničil satelit S.H.I.E.L.D.u, ale jeho raketoplán přeprogramovala skupina hrdinů z tajném spolku Illuminati. Hulk se po zajmutí probudí na aukci, kde jeho i gladiátory prodají za 60 stříbrných čtverečků. Mezi gladiátory od začátku patří i Snůška, která ve filmu není vůbec. Bodce nevytvořil Král Skaaru, ale byla to rasa, kterou zotročil. (UncleMorty)

 • - Spoiler: V předloze je Hulk zranitelný kvůli vlivům portálu, který ho dostal na planetu Skaar, stejný vliv měl i na Silver Surfera, kterého též zajali. Planeta ve skutečnosti toxická nebyla vůbec, protože se Hulk bez problémů proměnil v Bruce Bannera a mohl na Skaaru žít. (Zdroj: Ultimátní komiksový komplet č. 49). (UncleMorty)