Neurosis: A Sun That Never Sets

Hudební / Experimentální

USA, 2002, 69 min

Audiovizuální lahůdka planety Neurosis. Račte vstoupit a ztratit se.(23.11.2011)

Soundtrack ku koncu sveta s psychedelickou vizualizáciou, ktorá ide ruka v ruke s hudbou. Škoda, že v diskografii Neurosis preferujem skôr iné albumy...pozrieť si tak napr. vizuálizáciu k poslednému Found Honor in Decay - to by bola aká lahôdka...(16.11.2012)

Duše a krev. Život a smrt. Kořeny. Tušení počátku. SÍLA. Čistá a nezkalená.(10.8.2010)

Audiovizuální poklad k desce A Sun That Never Sets z roku 2001 je skutečná rarita.Klipy na sebe krásně navazují,tím pádem i album nabíra nových rozměrů.Nejradši mám The Tide,From The Hill a Stones From The Sky,ale jako celek je to nenahraditelné.I když mě Neurosis neoslovili téměř deset let žádnou novinkou(The Eye of Every Storm je zkrátka vrchol jejich tvorby),stále jsou hluboko v srdci mém,i mých přátel.Zkrátka doslova a do písmene Sun That Never Sets!(30.1.2016)

Neurosis jsou pro mě nejlepší kapela všech dob. Tenhle projekt k jejich hudebnímu ztvárnění temných krajin duše přidává ještě výbornou vizuální stránku, která je stejně experimentální a atmosferická jako jejich zvuk.(26.9.2011)