Reklama

Reklama

Vždy na konci léta jezdí děti z newjerseyské křesťanské komunity na tábor Naděje. Společně se vydávají hluboko do lesa, daleko od světských lákadel, a tam se učí o cestách Páně a nástrahách těla a jsou strašeny vyprávěním o ďáblu. Charismatický kněz nevědomky vnese do tábora zlo a to, co mělo být bezpečným duchovním útočištěm, se stává noční můrou, kterou, jak se zdá, nepřemůže ani víra. (Filmbox)

(více)

Recenze (23)

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Jste li pomatená, ortodoxni kudlanka a nedaří se vám důkladně vymýt své děti, pošlete je na církevní tábor! Tam jim nějaký vševědoucí flanďák a jeho partička zfanatizovaných pohunků ukáže, co znamená srát Boha. To pak klukovi způsobí v hlavě totální moulinex a Čertík Bertík už nikdy nebude rozkošnou pohádkovou postavičkou. Nejhorší je, že toto Vatikánem posvěcené instruktážní video vyznívá tak, že modlení se kvůli každé píčoviny a každodenní vyplachovací dril dělá těm dětem vlastně dobře a pomáhá jim v boji s tím hnusným, fuj, fuj satanem. Pokud nechceme dopustit křesťanskou frakci Al-Kajdy, měl by už konečně někdo praštit do stolu a zařídit, aby těm zasraným vymaštěncům buď zakázali množit se, anebo jim odebírali děti a vraceli v osmnácti, kdy už by měli alespoň "jakous takous" svobodnou a neovlivněnou vůli k rozhodnutí, jestli si chtějí ten pytel sraček opravdu vylít na hlavu! Takže je to film přesně pro toho, koho životní sen je ve stotisícovém kotli zmanipulovaných loutek na Náměstí svatého Petra v první lajně hltat každé slovo Novoročního projevu nejvyššího Inkvizitora "Urvi a Orvi". Pro ty ostatní je tohle odpad opravdu toxický! ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Vem Belzebub, že vám zakazují světská lákadla jako jsou lunapark, mobil, rocková hudba či masturbace, ale co když nesmíte ani komiksy? Zbývá vám jen intenzivní četba bible a to takovým způsobem, že ji budete znát nazpaměť i pozpátku. No a jste zase v průseru.. Ano, po technické stránce je to podprůměrné a jen v rukou nějakého schopnějšího tvůrce se to mohlo přiblížit Westovu jimmyjonesování (The Sacrament), ovšem zdejší přehlídka udělených odpadů jen na základě flanďácké alergie se mi zdá stejně ukvapená, jako poslat do odpadu Saulova syna, protože se mi hnusí holocaust. Kdyby se dotyční dodívali do konce, třeba by si i všimli, že částečně měli s Camp Hope společného nepřítele.. ()

Reklama

ricci.s odpad!

všechny recenze uživatele

Celý tento film je jeden gigantický cirkevný blábol. Rozmýšľam, čo je horšie, či ísť do pekla alebo pozerať na to ešte raz. Asi by som si zvolil to peklo. Ave Satanas. Na doplnenie: Film som pozeral 4 hodiny, každých 20 minút som musel odbehnúť na internet, lebo to sa fakt nedalo. Dúfam len, že tento horor spolu s Finale a Machined Reborn uzatvára bermudský trojuholník hororových sračiek tohto roka (aspoň tých, čo som videl). Pevne verím, že sa do konca roka už nič hlúpejšie nenatočí. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

Někteří komentátoři zde evidentně film nedokoukali. :-) Protože právě poslední scény říkají, že kluk už nikdy nebude věřit, nikdy chodit k přijímání a bibli vyhodí z okna... Jenže je fakt, že k tomuto závěru vede zbytečně dlouhá cesta a celé to šlo říct za takových deset, maximálně dvacet minut. Horor ten film není ani náhodou. Spíš pokus ukázat vypatlaný druh věřících (skutečně ne všichni jsou vypatlaní), a jak to spíš škodí, než pomáhá. Ale to zpracování je amatérština největšího kalibru. ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

...nejaký blbeček v pseudocampe , ktorého sa snaží 100 nemilosrdných minút umravniť múdro sa tváriaci pastor Ma nemôže v dnešnej dobe rozbiť ! Tie sektárske kecy a pomaly skoro až mongoloidny herecký prejav Ma priklincoval ku pohovke , takže momentálne nestíham ubrať ešte 1 bodík ! Som si istá , že po druhej projekcii to napravím. Napravila som to. A aj ten posledný nechávam len kôli žánru. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v Litchfieldu v americkém státě Connecticut. (Cheeker)

Reklama

Reklama