poster

Tábor naděje

 • USA

  Camp Hope

 • USA

  Camp Hell

Horor / Thriller

USA, 2010, 91 min

 • cariada
  *

  To byl teda horor tohle vůbec dokoukat, a ještě větší by byl se toho tábora účastnit. Nesmíte poslouchat rockovou hudbu, používat mobil, číst komiks, být osamotě s holkou a ani onanovat, co teda vlastně mohli jen se modlit a skákat čtverylku. Z toho by musel být magor každý. Vlastně odpad tomu nedám jen za scénu,kdy děti pochopí že sex je lepší než nějaký imaginární trotl. A za samotný konec a vyhození bible. Už nikdy více tohle vidět nechci!(18.1.2019)

 • SOLOM.
  **

  Psychologické drama s několika hororovými prvky, nebo jen nechutná propaganda pro silně věřící? Řekl bych, že od každého trochu. Nejsem věřící, do kostela chodím jen na pohřby, takže sledovat něco takového, bylo v mém případě docela utrpení. Dopředu jsem si o tomto filmu nic nezjišťoval, takže když se spustila ta lavina pobožných keců, výchovných hejtů o všech těch špatnostech prohnilého světa, kde jen víra v boha, modlení a čtení bible vás může spasit, mi po chvíli začalo lézt dost silně krkem. Přiznám se, že několikrát jsem měl silné nutkání to celé vypnout, ale nakonec jsem to neudělal. Vyznávám staré dobré „Sex, drogy (v mém případě alkohol) a rock'n'roll“ takže se nejspíš budu smažit v pekle, stejně jako většina dnešní populace. Kecy o tom, jak škodlivé je čtení komiksů, masturbace, předmanželský sex, atd…jde naprosto mimo mou osobu. Otec Phineas mi zpočátku připadal jako nějaký úchylák, ale naštěstí se k žádnému obtěžování ministrantů nebo v tomto případě chovanců neuchýlil. Což bylo taky jediné štěstí, protože jinak bych to rovnou odstřelil do odpadu. Je však až k nevíře, že i přes tu tunu pobožných keců se tu objevilo i několik vcelku zajímavých momentů / prvků. Prvním z nich byla atraktivní Valentina de Angelis, kvůli které bych se taky nechal klidně vyhodit z tábora – ani se nedivím, že jí Tommy dával přednost před modlením a čtením bible a následně několik scén (nočních můr, vidin) s ďáblem. Právě ty sebou přinesly i tolik očekávanou atmosféru a kapku toho napětí. Navíc byly i pěkně natočené, což mi prostě nedovolí tomu dát nulu.30%(5.5.2019)

 • verbal
  odpad!

  Jste li pomatená, ortodoxni kudlanka a nedaří se vám důkladně vymýt své děti, pošlete je na církevní tábor! Tam jim nějaký vševědoucí flanďák a jeho partička zfanatizovaných pohunků ukáže, co znamená srát Boha. To pak klukovi způsobí v hlavě totální moulinex a Čertík Bertík už nikdy nebude rozkošnou pohádkovou postavičkou. Nejhorší je, že toto Vatikánem posvěcené instruktážní video vyznívá tak, že modlení se kvůli každé píčoviny a každodenní vyplachovací dril dělá těm dětem vlastně dobře a pomáhá jim v boji s tím hnusným, fuj, fuj satanem. Pokud nechceme dopustit křesťanskou frakci Al-Kajdy, měl by už konečně někdo praštit do stolu a zařídit, aby těm zasraným vymaštěncům buď zakázali množit se, anebo jim odebírali děti a vraceli v osmnácti, kdy už by měli alespoň "jakous takous" svobodnou a neovlivněnou vůli k rozhodnutí, jestli si chtějí ten pytel sraček opravdu vylít na hlavu! Takže je to film přesně pro toho, koho životní sen je ve stotisícovém kotli zmanipulovaných loutek na Náměstí svatého Petra v první lajně hltat každé slovo Novoročního projevu nejvyššího Inkvizitora "Urvi a Orvi". Pro ty ostatní je tohle odpad opravdu toxický!(11.10.2010)

 • Gilmour93
  **

  Vem Belzebub, že vám zakazují světská lákadla jako jsou lunapark, mobil, rocková hudba či masturbace, ale co když nesmíte ani komiksy? Zbývá vám jen intenzivní četba bible a to takovým způsobem, že ji budete znát nazpaměť i pozpátku. No a jste zase v průseru.. Ano, po technické stránce je to podprůměrné a jen v rukou nějakého schopnějšího tvůrce se to mohlo přiblížit Westovu jimmyjonesování (The Sacrament), ovšem zdejší přehlídka udělených odpadů jen na základě flanďácké alergie se mi zdá stejně ukvapená, jako poslat do odpadu Saulova syna, protože se mi hnusí holocaust. Kdyby se dotyční dodívali do konce, třeba by si i všimli, že částečně měli s Camp Hope společného nepřítele..(14.2.2019)

 • Dellamorte
  *

  ...nejaký blbeček v pseudocampe , ktorého sa snaží 100 nemilosrdných minút umravniť múdro sa tváriaci pastor Ma nemôže v dnešnej dobe rozbiť ! Tie sektárske kecy a pomaly skoro až mongoloidny herecký prejav Ma priklincoval ku pohovke , takže momentálne nestíham ubrať ešte 1 bodík ! Som si istá , že po druhej projekcii to napravím. Napravila som to. A aj ten posledný nechávam len kôli žánru.(17.9.2010)

 • - Natáčení probíhalo v Litchfieldu v americkém státě Connecticut. (Cheeker)