Tábor naděje

Camp Hell

Horor / Thriller

USA, 2010, 91 min

• verbal

Jste li pomatená, ortodoxni kudlanka a nedaří se vám důkladně vymýt své děti, pošlete je na církevní tábor! Tam jim nějaký vševědoucí flanďák a jeho partička zfanatizovaných pohunků ukáže, co znamená srát Boha. To pak klukovi způsobí v hlavě totální moulinex a Čertík Bertík už nikdy nebude rozkošnou pohádkovou postavičkou. Nejhorší je, že toto Vatikánem posvěcené instruktážní video vyznívá tak, že modlení se kvůli každé píčoviny a každodenní vyplachovací dril dělá těm dětem vlastně dobře a pomáhá jim v boji s tím hnusným, fuj, fuj satanem. Pokud nechceme dopustit křesťanskou frakci Al-Kajdy, měl by už konečně někdo praštit do stolu a zařídit, aby těm zasraným vymaštěncům buď zakázali množit se, anebo jim odebírali děti a vraceli v osmnácti, kdy už by měli alespoň "jakous takous" svobodnou a neovlivněnou vůli k rozhodnutí, jestli si chtějí ten pytel sraček opravdu vylít na hlavu! Takže je to film přesně pro toho, koho životní sen je ve stotisícovém kotli zmanipulovaných loutek na Náměstí svatého Petra v první lajně hltat každé slovo Novoročního projevu nejvyššího Inkvizitora "Urvi a Orvi". Pro ty ostatní je tohle odpad opravdu toxický!(11.10.2010)

• ricci.s

Celý tento film je jeden gigantický cirkevný blábol. Rozmýšľam, čo je horšie, či ísť do pekla alebo pozerať na to ešte raz. Asi by som si zvolil to peklo. Ave Satanas. Na doplnenie: Film som pozeral 4 hodiny, každých 20 minút som musel odbehnúť na internet, lebo to sa fakt nedalo. Dúfam len, že tento horor spolu s Finale a Machined Reborn uzatvára bermudský trojuholník hororových sračiek tohto roka (aspoň tých, čo som videl). Pevne verím, že sa do konca roka už nič hlúpejšie nenatočí.(10.10.2010)

• honajz

Někteří komentátoři zde evidentně film nedokoukali. :-) Protože právě poslední scény říkají, že kluk už nikdy nebude věřit, nikdy chodit k přijímání a bibli vyhodí z okna... Jenže je fakt, že k tomuto závěru vede zbytečně dlouhá cesta a celé to šlo říct za takových deset, maximálně dvacet minut. Horor ten film není ani náhodou. Spíš pokus ukázat vypatlaný druh věřících (skutečně ne všichni jsou vypatlaní), a jak to spíš škodí, než pomáhá. Ale to zpracování je amatérština největšího kalibru.(1.4.2011)

• Dellamorte

...nejaký blbeček v pseudocampe , ktorého sa snaží 100 nemilosrdných minút umravniť múdro sa tváriaci pastor Ma nemôže v dnešnej dobe rozbiť ! Tie sektárske kecy a pomaly skoro až mongoloidny herecký prejav Ma priklincoval ku pohovke , takže momentálne nestíham ubrať ešte 1 bodík ! Som si istá , že po druhej projekcii to napravím. Napravila som to. A aj ten posledný nechávam len kôli žánru.(17.9.2010)

• Šakalík

Předem se omlouvám za rozhořčenost mého komentáře, ale právě jsem prošel očistcem filmové sráčkovitosti toho nejhoršího kalibru. Mám VELMI SILNĚ vyvinuté protikřesťanské cítění, a proto jsem se u filmu celých devadesát minut doslova klepal vzteky, protože celý ten povedený tábor Camp Hope není totiž nic jiného než křesťanský výplach mozků, kde se děcka straší, straší a pořád jenom straší ďáblem, démony a peklem a hříšné je úplně všechno, od teenagerovských časopisů až po rockovou hudbu. Ten idiotský kněz Phineas tam - jen tak pro ukázku - klidně patnáctileté holce řekne, že je kurva, a to jenom proto, že se o samotě bavila s klukem. Dennodenně káže o hříšnosti chtíče a nejšťastnější je, když mu některý z chlapců oznámí, že už dva dny nemasturboval. Hlavního hrdinu Tommyho ve snech nahání démon, protože ho děda jednou místo do kostela odvedl do zábavního parku (TO SI NEDĚLÁM PRDEL!), čímž, jak usoudil otec Phineas, démonovi otevřel dveře. A úplná apokalypsa vypukne, když dá Tommy holce v lese hudlana a trošku se s ní pomuchluje (oba zůstanou oblečení) – to už má ďábel hotové žně! Největší fanatik ale není otec Phineas, ale Tommyho 24 hodin denně modlící se fotr, který patrně v mládí prošel stejným mozkovýplachem jako Tommy. Nejhorší na filmu ale je, že si to dovoluje na konci tvrdit, že to je podle skutečné události (tady mi už kur.. fakt docházejí slova!). Celý tenhle film je absolutně nekonzumovatelný výkal lidské stupidity! A já jen Glen Bentonovsky volám do celého světa: „Kill the Christians!(10.10.2010)

• - Natáčení probíhalo v Litchfieldu v americkém státě Connecticut. (Cheeker)