Tábor naděje

Camp Hope

Camp Hell

Horor / Thriller

USA, 2010, 91 min

Hustý psychologicko-démonický horror na církevním táboře (asi nějáká divná církev, kluk si jen povídal s holkou a ta hned byla označena za "whore" :D) ale kromě těchhle přehnaných pravidel docela fajn tábor, taky bych tam jel, byly tam hezký holky a tak :) Ale zpět k filmu samotnému. Nějáké napětí tam bylo a docela dobré herecké výkony, scénář se dal a občas to bylo i strašidelné, na rok vzniku celkem úspěch. Normálně bych tomu dal takové 4* ale vzhledem k tomuhle hodnocení dávám 5*. Za druhé znova, opravdu nechápu místní hodnocení a ubohé, tupé, urážlivé komentáře. Věděl jsem že čsfd je plné takových *******ů, ale že to je až tak hrozné, to jsem doted netušil. Vebal ze sebe dělá debila v každém komentáři ale co vy ostatní ???????....... JESUS IS ALIVE !!!!(14.5.2013)

Krestanske peklo valiace sa na ucastnikov tabora pre adolescentnych clenov "komunity", ktori su klincovani pocitmi vlastnej smrtelnej nedokonalosti, viny a hriechu. Prevelika skoda, ze tento material do ruky nedostal niekto talentovanejsi, pretoze z toho, co sa dialo na Camp Hope, nech je to viac ci menej pravda alebo nie, by mohlo vzniknut nieco krasne spiritualne nekorektne. Chcelo by to predovsetkym lepsie vedenie hercov, remeselnu zrucnost a akesi vizionarstvo, ktore by dalo tu naozaj niektorym neskutocne hlupo vyzerajucim scenam, punc uveritelnosti. Hoci film ma najma vo vizualnom spracovani a spominanom "herectve" velke nedostatky, no odpadove hodnotenia tu pritomnych je pre mna nepochopitelne. Ten niekolkokrat spominany "krestansky vyplach mozgov" tu vonkoncom nebol samoucelny a vidiet tento film ako cirkevnu propagandu? Zrejme by to chcelo pre dotycnych este jedno zhliadnutie, resp. lepsie zamyslenie sa, ci cirkevna propaganda je to, co chceli autori tymto filmom povedat. Pre mizerne spracovanie "len" 2,5/5*(15.10.2010)

• Šakalík

Předem se omlouvám za rozhořčenost mého komentáře, ale právě jsem prošel očistcem filmové sráčkovitosti toho nejhoršího kalibru. Mám VELMI SILNĚ vyvinuté protikřesťanské cítění, a proto jsem se u filmu celých devadesát minut doslova klepal vzteky, protože celý ten povedený tábor Camp Hope není totiž nic jiného než křesťanský výplach mozků, kde se děcka straší, straší a pořád jenom straší ďáblem, démony a peklem a hříšné je úplně všechno, od teenagerovských časopisů až po rockovou hudbu. Ten idiotský kněz Phineas tam - jen tak pro ukázku - klidně patnáctileté holce řekne, že je kurva, a to jenom proto, že se o samotě bavila s klukem. Dennodenně káže o hříšnosti chtíče a nejšťastnější je, když mu některý z chlapců oznámí, že už dva dny nemasturboval. Hlavního hrdinu Tommyho ve snech nahání démon, protože ho děda jednou místo do kostela odvedl do zábavního parku (TO SI NEDĚLÁM PRDEL!), čímž, jak usoudil otec Phineas, démonovi otevřel dveře. A úplná apokalypsa vypukne, když dá Tommy holce v lese hudlana a trošku se s ní pomuchluje (oba zůstanou oblečení) – to už má ďábel hotové žně! Největší fanatik ale není otec Phineas, ale Tommyho 24 hodin denně modlící se fotr, který patrně v mládí prošel stejným mozkovýplachem jako Tommy. Nejhorší na filmu ale je, že si to dovoluje na konci tvrdit, že to je podle skutečné události (tady mi už kur.. fakt docházejí slova!). Celý tenhle film je absolutně nekonzumovatelný výkal lidské stupidity! A já jen Glen Bentonovsky volám do celého světa: „Kill the Christians!(10.10.2010)

• verbal

Jste li pomatená, ortodoxni kudlanka a nedaří se vám důkladně vymýt své děti, pošlete je na církevní tábor! Tam jim nějaký vševědoucí flanďák a jeho partička zfanatizovaných pohunků ukáže, co znamená srát Boha. To pak klukovi způsobí v hlavě totální moulinex a Čertík Bertík už nikdy nebude rozkošnou pohádkovou postavičkou. Nejhorší je, že toto Vatikánem posvěcené instruktážní video vyznívá tak, že modlení se kvůli každé píčoviny a každodenní vyplachovací dril dělá těm dětem vlastně dobře a pomáhá jim v boji s tím hnusným, fuj, fuj satanem. Pokud nechceme dopustit křesťanskou frakci Al-Kajdy, měl by už konečně někdo praštit do stolu a zařídit, aby těm zasraným vymaštěncům buď zakázali množit se, anebo jim odebírali děti a vraceli v osmnácti, kdy už by měli alespoň "jakous takous" svobodnou a neovlivněnou vůli k rozhodnutí, jestli si chtějí ten pytel sraček opravdu vylít na hlavu! Takže je to film přesně pro toho, koho životní sen je ve stotisícovém kotli zmanipulovaných loutek na Náměstí svatého Petra v první lajně hltat každé slovo Novoročního projevu nejvyššího Inkvizitora "Urvi a Orvi". Pro ty ostatní je tohle odpad opravdu toxický!(11.10.2010)

• honajz

Někteří komentátoři zde evidentně film nedokoukali. :-) Protože právě poslední scény říkají, že kluk už nikdy nebude věřit, nikdy chodit k přijímání a bibli vyhodí z okna... Jenže je fakt, že k tomuto závěru vede zbytečně dlouhá cesta a celé to šlo říct za takových deset, maximálně dvacet minut. Horor ten film není ani náhodou. Spíš pokus ukázat vypatlaný druh věřících (skutečně ne všichni jsou vypatlaní), a jak to spíš škodí, než pomáhá. Ale to zpracování je amatérština největšího kalibru.(1.4.2011)

• - Natáčení probíhalo v Litchfieldu v americkém státě Connecticut. (Cheeker)