10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

whack odpad!

Už upútavky pred spustením relácie boli šokujúce a kontroverzné. Zvieratá boli vystavené extrémnym podmienkam, strachu a neprofesionálnej manipulácii. Príkladom bolo týranie, neodborné a nezákonné “chytanie“ živých rýb a krutá manipulácia s týmito nemými tvormi, dojenie vystresovanej kravy v nákupnom centre rukami amatéra len za účelom propagácie programu a čaká nás verejná poprava zvieraťa amatérom. Toto je tragický pohľad na tohtoročných "hrdinov leta" (ako ich nazval bulvárny denník Nový čas). Odpad! ()

MM_Ramone odpad!

Už sme tu mali všelijaké reality show, väčšinou za moc nestáli, a táto patrí určite medzi tie najslabšie. Na "Farme" sa mi nepáčilo nič. Vôbec ma nezaujala pôvodná myšlienka spraviť s desiatich tajtrlíkov poriadných hospodárov. Súťažiaci sa mi zdali nevýrazní, ba až nudní. Systém vyraďovania bol postavený úplne na hlavu. Nedialo sa tam nič zábavné, ani inak emociálne vypäté. Navyše to moderovala nemožná, úlisná Kveta Horváthová. TV Markíza vyprodukovala ďaľší ukážkový odpad! ()

Ded@M@tes odpad!

Slovenská reality hitparáda, skupinka exotů se snaží udržet na farmě, kde plní různé úkoly ( budují stáj, staví kadiboudu, starají se o zvířata - někteří viděli doposud pomalu jen v knížkách, atd. ) Některým inteligence a arogance rozhodně nechybí. Co stojí maximálně za zmínku je DUEL, vyzařovací část. / Viděné epizody cca *12.dílů / ( Hodnocení: 0/10 ) ()

Shakers

Čakal som vačšiu sračku, ale dostal som celkom fajn zábavu, pri ktorej som sa (prekvapivo) ani moc nenudil. Ale nie je to ani žiadny zázrak. Na druhú stranu je zaujímavé sledovať moderných ľudí ako žijú starým spôsobom. Som zvedavý do kedy ma to ale bude baviť. Update: druha a ďalšie série sú teda riadne násilne tragédie. 35% - 2* ()

Carol Pifková odpad!

10 odvážlivcov, prd... 1) vždy jedna prsnatá štetka (občas i viac ale vždy len jedna je stredobod), 2) potetovaný a "hustý" týpek, 3)totálny kkt (i keď sa môže zdať že sú všetci), 4) mudrlant, 5) teploš poprípade krasoň, 6) stará žena, 7) jedna hlavná ohováračka, 8) leňoch a drzáň, ktorý požral všetkú múdrosť sveta, 9) jeden celkom normálny človek 10)jeden flegmatik. ()

anderson odpad!

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 24.7.2011 - A je to tu opäť. Partia debilných dementov, ktorým tentokrát na ktorejsi stránke zverejnili aj životopisy (a je to fakt "počteníčko") v tzv. reality show, ktorej zmysel mi dlhodobo uniká už od počiatkov tohto "fenoménu" u nás. Vraj je to zábava. Bohužiaľ nie pre mňa. Kedysi sa takýmto ľudom vravelo povaľači a príživníci. Dnes sú to "celebrity". A kde v pekle je Šani ? (25.7.2011) ()

Necrotongue

Trochu zajímavější než většina českých nebo slovenských reality show,tady museli soutěžící alespoň odvádět nějakou práci a neváleli se jenom se šampáněm u bazénu,bohužel,s každou další řadou šla kvalita dolů.1.řada:3*,2.řada:3*,3.řada:2*,4.řada:1*,5.řada:odpad!,6.řada:odpad!,7.řada:odpad! ()

BoPo

Základná myšlienka dobrá. Čo si nevyrobia, nevypestujú, nevychovajú, to nebudú mať. Pridajte si k tomu skupinu navzájom cudzích ľudí, bez predchádzajúcich skúseností s takýmto životom a máte tu potenciál na zaujímavé momenty. Avšak nevyšlo z toho nič. Samotný casting nevygeneroval nič svetoborné. Pridajte si k tomu takmer nulový zásah televízneho štábu a vznikne kvalitná nuda. Jednoducho si tam žili deň za dňom a nič. ()

Marek1991 odpad!

Ďalšia dávka dementnej zábavy pre ľudí, čo sa nechajú ľahko zmanipulovať a pre ľudí, čo si radi nechajú podstrkovať pod nos totálny odpad na odvracanie očí od reality. Na obidve série nemôžem ľuďom odkázať nič iné, len - Zobuďte sa! Zabávať sa na ľuďoch, z ktorých väčšina videla lopatu s rýľom len v obchodných centrách a fandiť tým takzvane schopným v relácii, kde sa nakoniec aj tak ukazuje, že keď ide o peniaze, zahadzuje sa všetko dobré, čo bolo doteraz, je zvláštne. Čo vám táto relácia dala? Ak vám dala aspoň to, že by ste sa mali viac venovať prírode a menej konzumu, tak je to dobre, ale ak vám prírodu znechutila, tak si dajte facku. Súhlasím aj s komentárom TeeAge, jednou vetou si to vlastne celé vystihol. Nemôžem inak ako odpad! ()

sidzej

Produkčne to má svoju úroveň.....kamera, strih, hudba, prostredie......filmársky je to na slovenské pomery slušne zvládnutá reality šou....obsahovo by sa už dalo polemizovať ale na zabitie času to nie je najhoršia voľba. Okrem toho Kvetka je sympatická moderátorka takže ja som relatívne spokojný a teším sa na každú ďalšiu sériu. ()

VojinRyan

Tu aspoň ukazujú realitu života na farme. Nie je to ani zďaleka ľahký život. Ale i tak je to projekt bez väčšej myšlienky a nápadu. Pár inovácii pribudlo ale to je tak asi všetko. 11% - 1* ()

Bat55

Tak mne sa to celkom páčilo, bola to príjemná zábava plná sporov súťažiacich. Zaujímavý nápad poslať 10 súťažiacich zabojovať v drsných farmárskych podmienkach o 50 000 €. V rámci reality show a slovenskej produkcii je to fakt nadpriemer. /60%/ ()