10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

migl odpad!

Súčasná Slovenská TV "zábava" má tak nízko položenu latku,že ktorýkoľvek pologramotný človek s IQ hnoja a konexiami na patričných miestach môže "vytvoriť" taký hnus. TV Markíza a JOJ-ka sa predháňajú ktorej z nich sa skôr podarí donútiť diváka aby sa pozvracal. Odpad je slabé slovo, lebo aj v odpade sa dá nájsť niečo použiteľné,toto je žumpa(-100%) ()

sidzej

Produkčne to má svoju úroveň.....kamera, strih, hudba, prostredie......filmársky je to na slovenské pomery slušne zvládnutá reality šou....obsahovo by sa už dalo polemizovať ale na zabitie času to nie je najhoršia voľba. Okrem toho Kvetka je sympatická moderátorka takže ja som relatívne spokojný a teším sa na každú ďalšiu sériu. ()

Martyr.blood odpad!

Že kto sa na to pozerá, pýtate sa? No podľa všetkého väčšina tohto osprosteného národa. Ale predpokladám že vrámci stratégie "všetko čo nemám rád treba zrolovať pod ten najhnusnejší koberček" bude čoskoro kritika debilizačných realityšou doslova fašizmus, takže to tu opičujem kým sa dá. Držte si bačovské klobúky hospodári, bude horšie. ()

BoPo

Základná myšlienka dobrá. Čo si nevyrobia, nevypestujú, nevychovajú, to nebudú mať. Pridajte si k tomu skupinu navzájom cudzích ľudí, bez predchádzajúcich skúseností s takýmto životom a máte tu potenciál na zaujímavé momenty. Avšak nevyšlo z toho nič. Samotný casting nevygeneroval nič svetoborné. Pridajte si k tomu takmer nulový zásah televízneho štábu a vznikne kvalitná nuda. Jednoducho si tam žili deň za dňom a nič. ()

Carol Pifková odpad!

10 odvážlivcov, prd... 1) vždy jedna prsnatá štetka (občas i viac ale vždy len jedna je stredobod), 2) potetovaný a "hustý" týpek, 3)totálny kkt (i keď sa môže zdať že sú všetci), 4) mudrlant, 5) teploš poprípade krasoň, 6) stará žena, 7) jedna hlavná ohováračka, 8) leňoch a drzáň, ktorý požral všetkú múdrosť sveta, 9) jeden celkom normálny človek 10)jeden flegmatik. ()

• Okrem kameramanov, ktorí chodia po farme a natáčajú súťažiacich, sa v okoli nachádzajú aj kamery monitorujúce všetko kvôli bezpečenosti. (Greenpeacak)
  • Pravidlá hry:
    1. V prvom týždni si spoločným hlasovaním zvolia súťažiaci farmára týždňa, ktorý riadi tím a rozdeľuje úlohy na farme tak, aby bolo o všetko postarané. Ostatné týždne farmára týždňa písomne nominuje vypadnutý účastník.
    2. Na farmu začiatkom týždňa prichádza aj hospodár, ktorý zadáva farmárom úlohu týždňa - napr. stavbu plotu, ktorú koncom týždňa skontroluje.
    3. Farmár týždňa si vyberá dvoch „sluhov“ (muž a žena), ktorí budú počas týždňa vykonávať najhrubšiu prácu (napr. rúbať drevo). Títo dvaja spia v stodole a jedia oddelene od ostatných.
    4. Všetci účastníci farmy hlasujú, ktorý z dvoch sluhov ide do duelu.
    5. Prvý duelant si vyberá svojho protivníka (okrem farmára týždňa, ktorý má imunitu), druhý duelant bez vedomia prvého vyberá úlohu do duelu (IQ, výdrž, sila).
    6. Následne idú do izolácie a neskôr do súboja, ktorý je zameraný buď na:
    • inteligenciu – napr. kvíz
    • výdrž – napr. rezanie dreva
    • silu – napr. preťahovanie lanom.

Počas pobytu na samotke študujú „farmársky almanach“, kde sú rady a správne odpovede pre všetky duelové kategórie.
    Duel sa koná za prítomnosti ostatných súťažiacich. Ten, kto v dueli prehrá, odchádza domov a písomne určí nového farmára týždňa. (FL-cool-J)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)