Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Doc West (Terence Hill) měl štěstí v pokeru, jeho výhru však ukradli bandité. Doc West to ale nenechá jenom tak! Jeho snaha dopadnout lupiče se ale poněkud zvrtne a on sám skončí ve vězení. Když začne okolo zuřit divoká přestřelka, bude si muset vybrat, zda se přidá na stranu psanců nebo spořádaných občanů... (oficiální text distributora)

Recenze (19)

LiVentura 

všechny recenze uživatele

V dnešní době už vzpomínání na staré dobré časy opravdových "špageťáků" se vším všudy nestačí. Tohle je bohužel jen laciná kopie nepřinášící nic nového. Charakterní Hill se opět spojil s pány de Maurizii, jeden z nich dělal klasicky hudbu, druhý pozoruhodně produkci. Film je jen jakýmsi připomenutím se slavného Terence Hilla, že je ještě mezi námi, škoda, mohlo to být určitě lepší.!! :-) ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Dlhé a príliš pozvolené. Funkčné hlavne ako spomonieka na staré časy. Terence Hill a Paul Sorvino perfektne obsadení. Scenár neriši nič nové, preto to občas pripomenie telenovelu. Nie že by to nebolo sympatické, len nemožem ísť nad 50%... Pre porovnanie, HATFIELDOVCI A MCCOYOVCI riešia z veľkej časti podobný otrepaný motív (pozemky, zakázaná láska) ale sú kvalitovo niekde úplne inde... ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Z mládí jsem odkojenej francouzskými komediemi a Bud Spencerem a Terencem Hillem. Když jsem si všiml, že Terence Hill se vrátil k westernovým komediím, přál jsem si je co nejdříve vidět. Následně jsem zjistil, že Nejlepší vyhrává je prvním filmem z celé řady příběhů, ve kterých se Terence Hill bude objevovat jako Doc West. Při sledování byla radost na Terence Hilla koukat po těch letech. Zestárl, ale to i my s ním. Přesto jsem si jeho nejnovější film užíval nejlépe jak jsem jenom dovedl. Sledoval ty kovbojské klobouky, rvačky a přestřelky tak jako tenkrát a vzpomínal. Je tedy pravda, že těm starým dobrým westernům jako Mé jméno je nikdo, to nemá ani po konečky prstů a už vůbec ne po konečky konečků těch prstů, ale pořád je na co koukat. Je to milé, je to fajn, závěr to má jak se patří. A co je nejdůležitější, v hudbě opět vládne jeden z bratrů De Angelisových. A to mi k radosti bohatě stačí. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Ledový čaj tady není chlapský nápoj.......... Doc West ( Terence Hill ) pronásleduje bankovní lupiče až do malého městečka Holysand. Zde se posléze prosazuje jako doktor, i když je vlastně profesionální hráč karet. Chce pokračovat dál v cestě aby našel lupiče, ale nešvary mezi sousedy, přátelství ze šerifem a nález části jeho označených peněz, které byly ukradeny v bance v Santa Fé, ho trochu pozdrží. DIALOG - WEST : Vidíte něco na té deseti dolarovce ? ŠERIF : Ženskou a ptáka. WEST : To jsem nemyslel, ale tady je moje označení. Označuju si tak pravé peníze, abych je rozeznal od falešných a ty falešné pak používám ve hře............ Konec snímku se trochu táhne, ale dá se to vydržet. Jednoduchý dialogový, neakční, vážnější i klidný a ralaksační western v spolurežii Terence Hilla. Pokračování se jmenuje Doc West 2 - Střelec. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Terence Hill sa na stare kolena /70/ rozhodol strihnut si rolu Doc Westa a zaroven vyskusat si to aj za kamerou /spominam si akurat na Botte Di natali, kde tak spravil/. Dej je hlupucky a film je robeny na kolene, to som zistil hned a nemam pre to pochopenie. Terence Hill by uz mal len uzivat dochodok a filmy pozerat tak akurat u seba v obyvaku. 53 % ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Při detailu nohou při závěrečném souboji je možné zahlédnout v prachu stopu po pneumatikách. Viz stopáž: 1:24:02. (M.M.Mysak)

Reklama

Reklama