Reklama

Reklama

Ve službách FBI

(seriál)
  • USA White Collar (více)
Trailer
Krimi / Komedie
USA, (2009–2014), 59 h 20 min (Minutáž: 40–55 min)

Tvůrci:

Jeff Eastin

Hudba:

Jon Ehrlich

Hrají:

Matt Bomer, Tim DeKay, Willie Garson, Tiffani Thiessen, Sharif Atkins, Marsha Thomason, Hilarie Burton, Diahann Carroll, Natalie Morales, James Rebhorn (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(81)

Neal Caffrey, odsouzený za padělání dluhopisů, uteče v převlečení za dozorce z vězení pouhé tři měsíce před vypršením trestu. Policie kontaktuje agenta FBI Petera Burkeho, který Neala již jednou dopadl. Burke s týmem FBI jsou zaměstnáni případem unikajícího podvodníka zvaného Holanďan. Právě otevírají sejf, jenž může ukrývat důkazy proti němu, Holanďan však do sejfu nastražil výbušninu, která při otevření vybuchne... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (73)

Lyžař 

všechny recenze uživatele

Po prvním díle jsem byl rozpačitý. A dal jsem si pár dní oraz. Ale když jsem se k seriálu vrátil druhým dílem, následovala první a druhá série téměř v kuse a bez spánku. Ono sice je zde spousta chyb a nereálných věcí a situací. Ale prostě a jednoduše ta chemie tady funguje. A kluci mi to můžou mít za zlé, ale Neal je prostě kouzelnej. Hezkej, něco umí a holky ho prostě musej mít rády. A zbytek? Tiffani Amber Thiessen mě překvapila strašně moc. Taková příjemná maminka :-) ()

EnzoMatrix 

všechny recenze uživatele

po třech sériích a na začátku 4., dávám 4 hvězdy... jsou určitě seriály s mnohem bombastičtějšími zápletkami, ale tohle je celkem fajn záležitost na občasné pokoukání a v druhé a třetí sérii zápletka dost dobře graduje... po dvou dílech 4. série si ale říkám jestli už to není trochu moc absurdní natahování téhož stále dokola... no uvidíme... ()

Reklama

c.tucker 

všechny recenze uživatele

Tento seriál mě uhranul neskutečným šarmem a rošťáctvím Neala Caffreyho a k tomu všechny ty zápletky a podzápletky. Byl jsem rád, že jsem se mohl něco přiučit o výtvarném umění a falzifikaci (i když asi přitažené za vlasy). Petera Burka jsem si také časem oblíbil, i když to je neskutečný čestňák. Jen konec mě lehce zklamal, ale co asi to dopadlo nejlépe jak mohlo. ()

Horxus 

všechny recenze uživatele

Propadla jsem šarmu Matta Bomera. A to, že je gay? Nemůžu říct, že bych nebyla šokovaná, ale co. Tak jsem propadla šarmu Neala Caffreyho. A nemyslím si, že bych někdy změnila mých 5*. Zápletka, alespoň v první, druhé a na začátku třetí série je zajímavá a napínavá, od třetí a čtvrté už to jde, pravda, trochu z kopce, ale FBI případy to skvěle kompenzují. Od druhé série se víc komplikují a už to není jen hledání daňových úniků, už jsou to špionáže, sledovačky a tajní agenti. Pro mě kriminální konzert! A s Castlem můžu porovnat jedině první epizodu, dál jsem se totiž nedostala a to myslím stačí: první epizoda Castlu mě nudila, zato první epizoda White Collaru mě nadchla :D Edit: v půlce čtvrté série se z toho začala stávat sračka, hlavně kvůli stupidním dialogům. ()

Akhin 

všechny recenze uživatele

Hlavní aktér Neal Caffrey si odpykává trest za padělání dluhopisů a pár dní před koncem trestu uteče z vězení kvůli své přítelkyni. Nenajde jí a dopadne ho agent Peter Burke. Už podruhé. Neal mu však nabídne svou pomoc v případu se kterým si neví FBI rady. Následně je Neal pod dozorem a pomáhá FBI řešit další případy. Moje hodnocení 90%. ()

Galerie (966)

Zajímavosti (9)

  • Tiffani Thiessen, představitelka Elizabeth Burke, čekala na začátku druhé série své první dítě. Protože byla ve vysokém stupni těhotenství, nemohla přiletět za štábem do New Yorku a všechny její scény v prvních šesti dílech byly natočeny v Los Angeles před klíčovacím plátnem. (Mara12)
  • Napriek tomu, že v seriáli Matt Bomer (Neal Caffrey) stvárňuje veľkého lámača ženských sŕdc, v reálnom živote sa priznal, že je homosexuál a spolu s partnerom sa starajú o tri deti. (lilina133)
  • V 3. epizóde 2. série s názvom "Copycat Caffrey", môžeme vidieť poznámky o Nealovi (Matt Bomer) v sylabách predmetu kriminológie. Jeho meno je tam napísané ako Neal Caffery, pričom správne je to Neal Caffrey. (NST13)

Související novinky

Zemřel herec Treat Williams

Zemřel herec Treat Williams

13.06.2023

Ve věku jednasedmdesáti let zemřel americký herec Treat Williams, většině diváků známý zejména díky ztvárnění jedné z hlavních rolí v muzikálu Vlasy režiséra Miloše Formana. Smutnou zprávu médiím… (více)

Reklama

Reklama