Ve službách FBI (TV seriál)

White Collar

Biele goliere

Krimi / Komedie

USA, 2009 - 2014, 59 h 20 min (Minutáž: 75x40 min)

Jon Ehrlich

Matt Bomer, Tim DeKay, Willie Garson, Tiffani Thiessen, Sharif Atkins, Marsha Thomason, Hilarie Burton, Diahann Carroll, Natalie Morales, James Rebhorn, Gloria Votsis, Alexandra Daddario, Ross McCall, Noah Emmerich, James Schram, Paul Blackthorne, Anna Chlumsky, Andrew McCarthy, Kevin Kilner, Garret Dillahunt, Lanny Flaherty, Mark Elliot Wilson, Michael Gaston, Deborah Twiss, Heidi Kristoffer, Callie Thorne, Mark Sheppard, John Pyper-Ferguson, Joe Morton, Stephen Gevedon, William Henderson White, Hutch Dano, William Sadler, Kyle Secor, Elizabeth Gillies, Vanessa Ray, Lucy Walters, Dylan Baker, Murray Bartlett, Will Chase, Natalie Gal, Debra Monk, Richard Bekins, Lena Headey, Robert John Burke, Joe Manganiello, Hal Ozsan, Moronai Kanekoa, Patch Darragh, Kate Hodge, Nicole Steinwedell, Cotter Smith, Tom Skerritt, Teena Byrd, Hoon Lee, Peter McRobbie, Diane Neal, Eugenia Kuzmina, Michael Boatman, Bruno Irizarry, Justin Morck, Carlos Leon, Kelly McCreary, Geno Segers, Bridget Regan, Jolly Abraham, Jayce Bartok, Stephen Badalamenti, John Palumbo, Michael Crowe, Sherita Rankins, Margaret Anne Florence, Brady Smith, Annet Mahendru, Alysia Reiner, Gary Hilborn, Ed Moran, Mircea Monroe, Mary Ashlyn Moore, Ward Horton, Pablo Schreiber, Sabina Gadecki, John Bianco, Madison McKinley, Moran Atias, Ashley Fox Linton, Eliza Dushku, Sarah Carter, Donnie Keshawarz, Mía Maestro, Noah Unger, Wayne Duvall, Cody Horn, Susan Misner, Perrey Reeves, Kate Jennings Grant, William Abadie, Robert Funaro, Joe Forbrich, Alex Cranmer, Tracy Jai Edwards, Jennifer Ferrin, Paloma Guzmán, Francie Swift, Ato Essandoh, Charlie Hewson, Elizabeth Marvel, Darien Sills-Evans, Duane McLaughlin, Maria Di Angelis, Doris McCarthy, Charles Malik Whitfield, Ed Heavey, David Alan Basche, Richard Short, Alex Ziwak, Cal Robertson, Tom Mason, Murphy Guyer, Francesco Nuzzi, Ned Eisenberg, Chuck Cooper, Tess Paras, Kelly AuCoin, Brendan Burke, Michael Torpey, Mike Houston, Gavin-Keith Umeh, Tom Degnan, Sharon Washington, Happy Anderson, Karen Pittman, Ezra Knight, Gregory Korostishevsky, Aaron Lazar, Gregg Prosser, Chris Jackson, Isaach De Bankolé, Megan Dodds, William Ragsdale, Laura Ramsey, Michael Potts, Peter Brouwer, Marmee Cosico, Toby Leonard Moore, Nicholas Dullea, Alexandra Socha, Folake Olowofoyeku, Robert Christopher Riley

Sympatické a zajímavé postavy, vytvářející slušnou dynamiku, která se opakuje dokola a dokola. Na další průmyslový seriál, kterým jistě je, ale stále nadprůměr.(4.8.2013)

Originálne, zábavné, charizmatické od prvého dielu až do úplne poslednej bodky, v ktorú všetci dúfajú :) Výborný seriál, myslím, že máločo ho môže ohroziť ako môj nr. 1. Veľmi rada sa k Nealovi, Peterovi a Mozziemu z nostalgie vrátim nejakou tou reprízou :) Najväčšia možná spokojnosť.(17.9.2012)

• 6thSun

Hlavní hrdina je doslova ODPORNĚ DOKONALE POHLEDNEJ a k tomu NEJGENIÁLNĚJŠÍ GÉNIUS. Sorry, ale z týhle kombinace je mi už ze zásady šoufl.(7.6.2012)

Po první sérii 3*, zatim je to celkem o ničem, vysvětlujou každou hovadinu, jak kdybysme byli uplný tupci, děj je předvídatelnej, nikam se to nerozvíjí, ničim mě to nenapíná, člověk na to prostě kouká, ale do dalšího dílu ho nic nenutí. A že by dělal kvůli holce takový věci, pff, kde to žije...(10.9.2012)

Jsem zklamán z toho, že FBI, CIA, NSA. DIA, BIS, GRU, BND ani žádná jiná tajná zkratka, dosud neprojevila zájem o mé neocenitelné služby. To padělatel Neal měl větší štěstí a může si pod otcovským dohledem FBI rozehrávat svou hru na všechny světové strany. Mne to tedy docela dost baví a taky mne to žene vpřed, abych svou nejodbornější odborností vyprovokoval alespoň ukrajinskou SBU k nabídce, že jí budu při výcviku sloužit jako živý terč.(28.4.2014)

• - Tiffani Thiessen, představitelka Elizabeth Burke, čekala na začátku druhé série své první dítě. Protože byla ve vysokém stupni těhotenství, nemohla přiletět za štábem do New Yorku a všechny její scény v prvních šesti dílech byly natočeny v Los Angeles před klíčovacím plátnem. (Mara12)

• - Neal má velký umělecký talent, umí padělat i obrazy nebo sochy. (prokda)

• - Seriál se natáčí v New Yorku a město hraje v seriálu i důležitou roli – Neal se smí volně pohybovat jen po jeho centru. (prokda)