Ve službách FBI (TV seriál)

White Collar

Biele goliere

Krimi / Komedie

USA, 2009 - 2014, 59 h 20 min (Minutáž: 75x40 min)

Jon Ehrlich

Matt Bomer, Tim DeKay, Willie Garson, Tiffani Thiessen, Sharif Atkins, Marsha Thomason, Hilarie Burton, Diahann Carroll, Natalie Morales, James Rebhorn, Gloria Votsis, Alexandra Daddario, Ross McCall, Noah Emmerich, James Schram, Paul Blackthorne, Anna Chlumsky, Andrew McCarthy, Kevin Kilner, Garret Dillahunt, Lanny Flaherty, Mark Elliot Wilson, Michael Gaston, Deborah Twiss, Heidi Kristoffer, Callie Thorne, Mark Sheppard, John Pyper-Ferguson, Joe Morton, Stephen Gevedon, William Henderson White, Hutch Dano, William Sadler, Kyle Secor, Elizabeth Gillies, Vanessa Ray, Lucy Walters, Dylan Baker, Murray Bartlett, Will Chase, Natalie Gal, Debra Monk, Richard Bekins, Lena Headey, Robert John Burke, Joe Manganiello, Hal Ozsan, Moronai Kanekoa, Patch Darragh, Kate Hodge, Nicole Steinwedell, Cotter Smith, Tom Skerritt, Teena Byrd, Hoon Lee, Peter McRobbie, Diane Neal, Eugenia Kuzmina, Michael Boatman, Bruno Irizarry, Justin Morck, Carlos Leon, Kelly McCreary, Geno Segers, Bridget Regan, Jolly Abraham, Jayce Bartok, Stephen Badalamenti, John Palumbo, Michael Crowe, Sherita Rankins, Margaret Anne Florence, Brady Smith, Annet Mahendru, Alysia Reiner, Gary Hilborn, Ed Moran, Mircea Monroe, Mary Ashlyn Moore, Ward Horton, Pablo Schreiber, Sabina Gadecki, John Bianco, Madison McKinley, Moran Atias, Ashley Fox Linton, Eliza Dushku, Sarah Carter, Donnie Keshawarz, Mía Maestro, Noah Unger, Wayne Duvall, Cody Horn, Susan Misner, Perrey Reeves, Kate Jennings Grant, William Abadie, Robert Funaro, Joe Forbrich, Alex Cranmer, Tracy Jai Edwards, Jennifer Ferrin, Paloma Guzmán, Francie Swift, Ato Essandoh, Charlie Hewson, Elizabeth Marvel, Darien Sills-Evans, Duane McLaughlin, Maria Di Angelis, Doris McCarthy, Charles Malik Whitfield, Ed Heavey, David Alan Basche, Richard Short, Alex Ziwak, Cal Robertson, Tom Mason, Murphy Guyer, Francesco Nuzzi, Ned Eisenberg, Chuck Cooper, Tess Paras, Kelly AuCoin, Brendan Burke, Michael Torpey, Mike Houston, Gavin-Keith Umeh, Tom Degnan, Sharon Washington, Happy Anderson, Karen Pittman, Ezra Knight, Gregory Korostishevsky, Aaron Lazar, Gregg Prosser, Chris Jackson, Isaach De Bankolé, Megan Dodds, William Ragsdale, Henry Stram, Laura Ramsey, Michael Potts, Peter Brouwer, Marmee Cosico, Toby Leonard Moore, Nicholas Dullea, Alexandra Socha, Folake Olowofoyeku, Robert Christopher Riley, Ira Hawkins, Sean Ringgold, Don Kurt, Ivan Martin, Mike Hodge, Tim Hopper, Steve Park, Chuck Carrington, Cindy Cheung

Tak tohle mě prostě baví. Hned pilot byl originální, inteligentní a zajímavý. Trochu odlišný kriminální seriál, který se soustředí nikoliv především na vraždy, ale podvody, padělky a zpronevěru. Sympatický mi je především hlavní hrdina Matt Bomer, který mě dokáže kolikrát i svými obyčejnými dialogy rozesmát. Spolu s Williem Garsonem tvoří dvojici k popukání. Jsem zvědavá, co se z toho po pár sezónách vyklube. Určitě stojí za to sledovat.(17.3.2012)

Seriál je určite pozerateľný, aj keď námetom nie je výnimočný. Dialógy nie sú vypracované tak, ako som čakala, chýba viac humoru, ktorý sa vo výraznejšej miere objavuje až v tretej sérii. Kompenzujú to však charizmatické postavy. Palec hore za Matta Bomera, aj keď je v skutočnosti gay, chlapíka, ktorý dokáže očariť nejednu ženu, zahral výborne. Chýba mi dôslednejšie prezentovanie jeho schopností, čo by zlodeja a falšovateľa, pretože často ich prebíjal jeho šarm, ktorý používal na dosiahnutie cieľov. Keď došlo na vytvorenie falzifikátu, či otváranie trezorov a dverí, scenár bol zrazu zostrihaný. White Collar tým bola odopretá dávka napätia, ktoré by seriálu dodalo šmrnc.(25.8.2013)

Konečně jsem se odhodlala k napsání komentáře. Od prvního dílu jsem byla nadšená a tohle nadšení mi vydrželo dodnes. Peter a Neal jsou výborný tým, zboňuju Mozzieho i Elizabeth a Dianu a Jonese. Všechni jsou naprosto úžasní, ale je jasné, že v čele stojí Neal Caffrey (Matt Bomer), nejen že je "damn hot", ale taky skvělý herec. Na White Collar se mi líbí téma, styl,... žádné mrtvoly v kyselině jako u C.S.I. Každá série je v něčem báječná, ale Neal je úplně jiný, když *spoiler* umřela Kate. Začne si s krásnou zrzkou z pojišťovny a taky mu půjde o život. *konec spoileru* White Collar je dnes už srdcová záležitost.(1.9.2012)

Podle mě, kdo dal míň jak *** sotva dokoukal první sérii.Nejlepší představitel je "whack" jež svůj verdikt radši nekomentuje, ale u něj se to dá pochopit, nejde totiž o ekologii nebo mučení zvířátek pro výrobu čehosi, tak proč se obtěžovat. Za mě, první série 4x*, série 2,3 a 4. 5x*. Případy dobrý, dějová podlinka zajímavá a hlavně Mozzie je nejlepší!!!(4.11.2013)

Po první sérii z tohoto seriálu teda moc "na větvi" nejsem. Vše je v něm totiž příliš dokonalé. Neal je charismatický, geniální, ženy na něj letí téměř bez výjimky. Navíc je to bývalý brilantní (?) zločinec. Peter je taky bezchybný, má skvělou manželku a případy tahle dvojka řeší jeden za druhým bez větších potíží. Na můj vkus příliš idealizované, předvídatelné, vtipy v seriálu použité většinou dost málo vtipné. Proto White Collar beru jen jako takovou oddychovku, když se chci chvíli podívat na něco nenáročného, tuto funkci to plní skvěle. 60%(19.3.2013)

• - Napriek tomu, že v seriáli Matt Bomer (Neal Caffrey) stvárňuje veľkého lámača ženských sŕdc, v reálnom živote sa priznal, že je homosexuál a spolu s partnerom sa starajú o tri deti. (lilina133)

• - Spoiler: Celým seriálem se táhne záhada hrací skříňky a otázka, jakou úlohu má v příběhu Kate. (prokda)

• - Neal má velký umělecký talent, umí padělat i obrazy nebo sochy. (prokda)