Laboratoř smrti (TV film)

• Kanada

Randy Chodak

Kostýmy:

Jenni Gullett
  • Sinusiridum

Já se těšila že bude večer horor!!! :-)) BYL!! :-) filmu se překvapivě dařilo ztrácet moji pozornost každých pět minut, dalších pět minut psycho jak je to pitomý a rychle přepnout..nicméně..vždy jsem mrkla zpět co se stalo dál....a NIC..pořád stejná zmatenost dokolečka dokola....už jméno Lorenza Lamase jako hlavní hvězdy dopředu lecos slibovalo :-) Nesmírná únava po celý film, chvílemi smích, když střelili nakonec doktorku mezi očka velká úleva :-))) + konečný "NEPŘEDVÍDATELNÝ" šok!!!!! hahaaa...musí do Bílého domu...LOL.(31.12.2013)

• SOLOM.

Originálním námětem tento film opravdu nehýří a jak se brzy diváci sami přesvědčí, tak mnoho zajímavého tu stejně k vidění ani není. Snad jen z čistého zoufalství se tak můžeme mrknout, na další marný pokus Lamase vrátit se na výsluní, na kterém vlastně ani nikdy pořádně nebyl. Jen tentokrát vyměnil nadupanou motorku za ochranný oblek a hrál zde spíše vedlejší roli. Jeho postava totiž nedostala zas až tolik prostoru, jak bychom asi očekávali. Již od úvodních minut si můžeme všichni udělat obrázek o digitálních efektech (viz helikoptéry), které se ani v průběhu filmu moc nezlepší. Je však paradoxem, že to jsou právě pozdější speciální efekty, co mě zaujalo nejvíce. Postupné proměny (metamorfózy) mimozemského tvora totiž rozhodně okořenili jinak dost nudný děj, který povětšinu času postrádal jak napětí, tak i akčnost. Tím samozřejmě nejvíc trpěla atmosféra, která místy nehorázně uspávala. Mohli za to především hloupé dialogy a fakt, že se herci ani moc nesnažili ze sebe vymáčknout alespoň průměrné výkony.(4.7.2012)

• Phobia

Laboratoř smrti? Spíše kabaret srandy, ale pořád o poctivou facku lepší než ten zvratek "Encrypt", co běžel na Prima Vůůl předtím. Už jméno Lorenzo Tlamase dopředu inzerovalo, co od téhle taškařice očekávat, ale byla jsem utahaná jak štětka po trojité směně, nechtělo se mi prostě od čumbedny vstávat. Absolvovala jsem dobrovolně sci-fi komedii o tom, kterak na vědce a jejich vojenský doprovod útočí mimozemský kmen kapavky. Asi proto měli hrdinové na hlavách akvárka místo přileb... Chechtala jsem se nejapně dementním dialogům, nelogickým chcancům v ději i roztomile amatérským efektům. Byla jsem včas varována a nestěžuju si, nejsem zklamána s ohledem na nulová očekávání, ve skutečnosti jsem předpokládala, že ten film bude horší průser. Protože jsem pro "Encrypt" vypotila jednu hvězdici a "Deep Evil" mi přišlo přece jen zábavnější a stravitelnější, plácnu sem natruc 30%, tedy hvězdice dvě.(25.6.2012)

Ale tak celkem obstojný sci-fi který má sice všechno špatně, at už jde o příběh či o efekty či herce. Ale plní učel o který mi jde. Nenudil jsem se u toho. Je to prostě blbost s nějakýmy pavoukama(zajímavé že efekty pavouků byly celkem dobré), mimoněma(ty byly horší) a nějakým slizu. Lamas tu hraje vedlejší housle, takže jsem se ani nijak nenasmál díky jeho pokusů o hraní, teda oni ostatní byly taky dost hrozný. Celej film se utíká odnikud nikam, nevěděl jsem co se děje a bylo mi to celkem jedno. Ale i tak jsem se bavil tak že můžu dát 3*.(28.6.2012)

• waits

Něco sem o tomhle dílku napíšu, ale jen pro to, že toho ještě nikdo neujal. Splácanina bez prvku originality (začátek viz obsah filmu), která dále pokračuje nesmírně nudným střílením po napadených členech své jednotky, přičemž vykrádá známá žánrová klišé, včetně závěru. Kdyby mi to nepřišlo hloupé, vypsal bych děj detailněji, aby se na to už nikdo nemusel dívat, ale třeba existuje někdo, kdo chce vidět Lorenza Lamase v protichemicke masce a potěší ho pohled na trikové efekty z roku raz dva, nevím. Rozpočet jistě nebyl přehnaný, možná by se na něj složili režisér s herci, protože ve snímku se neutrácelo prakticky za nic - čistá levná interiérová práce s množstvím rozhovorů, u kterých padá hlava. Film jsem viděl na Horror Channelu, což mělo nevýhodu (nechytil jsem některé dialogové jemnůstky) i výhodu (v reklamních blocích běžela upoutávka na Frightfest v londýnském Empire Cinema koncem srpna, takže alespon některé strašidelné záběry byly ten večer k vidění)(18.8.2011)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v Kanade a trvalo iba 14 dní. (hladass)