Laboratoř smrti (TV film)

• Kanada

Randy Chodak

Kostýmy:

Jenni Gullett
  • MickeyStuma

Námět nebyl zase až tak špatný, ale scénárista zřejmě nakukoval na předchozí podobné filmy a snažil se inspirovat, načeš vznikl tak vražednihodný paskvil, že je i potupou tohle dál komentovat. Režisér by měl vrátit honorář a vojáci by si z oné jednotky rozhodně neměli brát příklad. Hejno pavouků lezoucích po zemi dávkou ze samopalu se opravdu zničit nedají.(22.5.2014)

• vrch07256732

Niečo na spôsob Resident Evil ale vo veľmi lacnom prevedení. V zásade dosť otrava, ono rok výroby 2004 hovorí sám za seba - natáčalo sa aby sa niečo natočilo a predalo...ta tam sú dobré časy hororovej kinematografie... idem pozrieť nejakú vlasatú ducharinu - tam aspoň viem čo dostanem a neočakávam nejaké ambície.(15.5.2015)

• SOLOM.

Originálním námětem tento film opravdu nehýří a jak se brzy diváci sami přesvědčí, tak mnoho zajímavého tu stejně k vidění ani není. Snad jen z čistého zoufalství se tak můžeme mrknout, na další marný pokus Lamase vrátit se na výsluní, na kterém vlastně ani nikdy pořádně nebyl. Jen tentokrát vyměnil nadupanou motorku za ochranný oblek a hrál zde spíše vedlejší roli. Jeho postava totiž nedostala zas až tolik prostoru, jak bychom asi očekávali. Již od úvodních minut si můžeme všichni udělat obrázek o digitálních efektech (viz helikoptéry), které se ani v průběhu filmu moc nezlepší. Je však paradoxem, že to jsou právě pozdější speciální efekty, co mě zaujalo nejvíce. Postupné proměny (metamorfózy) mimozemského tvora totiž rozhodně okořenili jinak dost nudný děj, který povětšinu času postrádal jak napětí, tak i akčnost. Tím samozřejmě nejvíc trpěla atmosféra, která místy nehorázně uspávala. Mohli za to především hloupé dialogy a fakt, že se herci ani moc nesnažili ze sebe vymáčknout alespoň průměrné výkony.(4.7.2012)

• Phobia

Laboratoř smrti? Spíše kabaret srandy, ale pořád o poctivou facku lepší než ten zvratek "Encrypt", co běžel na Prima Vůůl předtím. Už jméno Lorenzo Tlamase dopředu inzerovalo, co od téhle taškařice očekávat, ale byla jsem utahaná jak štětka po trojité směně, nechtělo se mi prostě od čumbedny vstávat. Absolvovala jsem dobrovolně sci-fi komedii o tom, kterak na vědce a jejich vojenský doprovod útočí mimozemský kmen kapavky. Asi proto měli hrdinové na hlavách akvárka místo přileb... Chechtala jsem se nejapně dementním dialogům, nelogickým chcancům v ději i roztomile amatérským efektům. Byla jsem včas varována a nestěžuju si, nejsem zklamána s ohledem na nulová očekávání, ve skutečnosti jsem předpokládala, že ten film bude horší průser. Protože jsem pro "Encrypt" vypotila jednu hvězdici a "Deep Evil" mi přišlo přece jen zábavnější a stravitelnější, plácnu sem natruc 30%, tedy hvězdice dvě.(25.6.2012)

• Sinusiridum

Já se těšila že bude večer horor!!! :-)) BYL!! :-) filmu se překvapivě dařilo ztrácet moji pozornost každých pět minut, dalších pět minut psycho jak je to pitomý a rychle přepnout..nicméně..vždy jsem mrkla zpět co se stalo dál....a NIC..pořád stejná zmatenost dokolečka dokola....už jméno Lorenza Lamase jako hlavní hvězdy dopředu lecos slibovalo :-) Nesmírná únava po celý film, chvílemi smích, když střelili nakonec doktorku mezi očka velká úleva :-))) + konečný "NEPŘEDVÍDATELNÝ" šok!!!!! hahaaa...musí do Bílého domu...LOL.(31.12.2013)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v Kanade a trvalo iba 14 dní. (hladass)