• Zemi11
  **

  Zajímavá závěřečná diskuse se studenty, jak vidí pojem svoboda. U Havla oceňuji jeho schopnost jednat s každým jako sobě rovným. Při diskusi máte pocit, že ten důležitejší jste vy a Havel se snaží vždy vyjádřit rozumný argument na váš názor. Ne naopak, což mě u tak vysoce postaveného člověka mile překvapuje.(11.11.2009)

 • ivamka
  odpad!

  Jsem tak trochu sadomasochista tak jsem se dívala a spiklenecky podlízavě smála, když se všichni smáli a rozumně poslouchala. Listopadové dny jsem prožila lítáním pro sunar a čistou plínu takže to, co jsem při tom zahlídla v telce bylo naivní a přehnané. Ještěže to umějí tak pěkně okecávat a ejhle bude to už za pár dnů zase živé. Tfuj to jsem ráda, že jsem to prožila s chladnou hlavou a starostma o posrané plíny ani nevím, kterého listopadu přesně to vypuklo.(5.11.2009)

 • M.Macho
  **

  Velice nevyrovnaný dokument, ve kterém zaznívají velice podstatné názory,myšlenky,postřehy ale i zároveň značně pomíjivé cance. Cirkus Havel je dozajista inscenací velmi ambivalentní (po stránce koláže textů jde o perfektní záležitost, ale u samotné inscenace si nejsem jistý), ale přišlo mi dobré dát vedle toho neméně zábavnou část s dialogy "ratolestmi doby" od těch nejpronikavěji inteligentních až po totální individua. Někdy jsem byl samotným humorem vyděšený i pobavený...KDE JE SCHOVÁN ZIRKUS?(29.10.2009)

 • igi B.
  odpad!

  Pozor! Neposuzuji zde konkrétní projekt divadla Husa na provázku, posuzuji jenom tohle trapné homevideo z dílny klanu R. a s podporou S. F. P. R. Č. K. . . . Obsáhlejší komentář si připíšu možná jednou s chladnou hlavou... - - - P.S. Kažopádo psycho bylo vidět , jak mladá Rychlíková (ano, Apolenka už je taky v "branží", že...) vypouštěla ze své protekční tlamky kydy o tom, jak se "...někteří snaží zneužívat demoGracii ke zviditelňování sebe sama...". . . . Svatá prostoto! Tak tohle jako mají být ty budoucí "elity" a naděje podle Havla (?)... Jak vidno, táta s mámou už na tom tvrdě makají. Hotová PlumBumRychlík (n)eseró... 8-(.. - - - P.S. Zvláštní, proč zde není uveden scatnárista a rejžisejr téhle matérie. Možná by rád, aby ta srajda zmizela z jeho filmografie(?) Tak jen tak pro přesnost: Břetislav Rychlík. - - - - - (Poprvé viděno 29.10.2009 na (vskutku!) >jiném prostoru< , komentář zde jako první - 29.10.2009)(29.10.2009)

 • farmnf
  *

  Hezké chvíle strávené s Vaškem Havlem, závěrečná beseda se studenty. Naděje, očekávání, pravda, láska. Bohužel neskutečně zkurvená nějakým tlustým holohlavým blbcem(zjistil jsem si ho...Morávek), patrně z divadla Husa na provázku. V titulcích jsem zahlédl i jméno Břetislav Rychlík, což může být ten druhý pitomec, co se ne této frašce podílel. Pánové, vyzývám vás, když to neumíte, zalezte někam do nor nebo dělejte do operety!(3.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace