• Zemi11

Zajímavá závěřečná diskuse se studenty, jak vidí pojem svoboda. U Havla oceňuji jeho schopnost jednat s každým jako sobě rovným. Při diskusi máte pocit, že ten důležitejší jste vy a Havel se snaží vždy vyjádřit rozumný argument na váš názor. Ne naopak, což mě u tak vysoce postaveného člověka mile překvapuje.(11.11.2009)

• ivamka

Jsem tak trochu sadomasochista tak jsem se dívala a spiklenecky podlízavě smála, když se všichni smáli a rozumně poslouchala. Listopadové dny jsem prožila lítáním pro sunar a čistou plínu takže to, co jsem při tom zahlídla v telce bylo naivní a přehnané. Ještěže to umějí tak pěkně okecávat a ejhle bude to už za pár dnů zase živé. Tfuj to jsem ráda, že jsem to prožila s chladnou hlavou a starostma o posrané plíny ani nevím, kterého listopadu přesně to vypuklo.(5.11.2009)

• M.Macho

Velice nevyrovnaný dokument, ve kterém zaznívají velice podstatné názory,myšlenky,postřehy ale i zároveň značně pomíjivé cance. Cirkus Havel je dozajista inscenací velmi ambivalentní (po stránce koláže textů jde o perfektní záležitost, ale u samotné inscenace si nejsem jistý), ale přišlo mi dobré dát vedle toho neméně zábavnou část s dialogy "ratolestmi doby" od těch nejpronikavěji inteligentních až po totální individua. Někdy jsem byl samotným humorem vyděšený i pobavený...KDE JE SCHOVÁN ZIRKUS?(29.10.2009)

• igi B.

Pozor! Neposuzuji zde konkrétní projekt divadla Husa na provázku, posuzuji jenom tohle trapné homevideo z dílny klanu R. a s podporou S. F. P. R. Č. K. . . . Obsáhlejší komentář si připíšu možná jednou s chladnou hlavou... - - - P.S. Kažopádo psycho bylo vidět , jak mladá Rychlíková (ano, Apolenka už je taky v "branží", že...) vypouštěla ze své protekční tlamky kydy o tom, jak se "...někteří snaží zneužívat demoGracii ke zviditelňování sebe sama...". . . . Svatá prostoto! Tak tohle jako mají být ty budoucí "elity" a naděje podle Havla (?)... Jak vidno, táta s mámou už na tom tvrdě makají. Hotová PlumBumRychlík (n)eseró... 8-(.. - - - P.S. Zvláštní, proč zde není uveden scatnárista a rejžisejr téhle matérie. Možná by rád, aby ta srajda zmizela z jeho filmografie(?) Tak jen tak pro přesnost: Břetislav Rychlík. - - - - - (Poprvé viděno 29.10.2009 na (vskutku!) >jiném prostoru< , komentář zde jako první - 29.10.2009)(29.10.2009)

• farmnf

Hezké chvíle strávené s Vaškem Havlem, závěrečná beseda se studenty. Naděje, očekávání, pravda, láska. Bohužel neskutečně zkurvená nějakým tlustým holohlavým blbcem(zjistil jsem si ho...Morávek), patrně z divadla Husa na provázku. V titulcích jsem zahlédl i jméno Břetislav Rychlík, což může být ten druhý pitomec, co se ne této frašce podílel. Pánové, vyzývám vás, když to neumíte, zalezte někam do nor nebo dělejte do operety!(3.1.2012)