Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Velkolepá pěvecká show Duety ...když hvězdy zpívají má stejná pravidla, jako s úspěchem vysílaná taneční show StarDance ...když hvězdy tančí.

Do soutěže vstupuje osm profesionálních zpěváků, kteří utvoří dvojice s osmi celebritami. Všech osm párů musí nastudovat klasické duety z předem známých žánrů, kterými jsou: rock, pop, muzikál, soul, balada, rock 'n' roll, country/folk, swing/big band.

Všech osm párů se utká ve vyřazovací pěvecké soutěži a vítězný pár bude korunován jako Král a Královna duetů a získá vítěznou trofej.

Jednotlivé páry začaly své pěvecké zkoušky a korepetice již dva měsíce před prvním přenosem a pokračují v nich po celou dobu soutěže. Tyto zkoušky jsou natáčeny formou sběrného dokumentu. Sestřihy ze zkoušek dokumentují pěvecké pokroky jednotlivých párů a zároveň přibližují jejich vzájemné vztahy, píli a odhodlání.

Soutěžní páry předvedou každý týden jeden duet z předem daných žánrů a od šestého pokračování soutěže zpívají po dvou duetech. V sedmém díle je jako druhý duet předvedena píseň/hit profesionálního zpěváka z dané dvojice. Všechny písně jsou zpívány živě za doprovodu kapely. Hodnocení párů je rozděleno mezi porotu a diváky u televizorů.

Všemi osmi večery vás provedou moderátoři Tereza Kostková a Aleš Háma. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (68)

Phobia 

všechny recenze uživatele

Na kousek "Superstar" jsem se podívala ze zvědavosti, na "Duety" omylem a víceméně nedobrovolně... a je to přesně taková srajda, jak jsem čekala. Komunistické fosilie + něco mladších ročníků s nedostatečným talentem prosadit se jinak, než na hloupých estrádách či "soutěžích". Volám po zrušení koncesionářských prostředků, radši bych ty peníze dala na psí útulky nebo něco tak, programy ČT ve mně obvykle vzbuzují nutkání strčit si prst do krku. Hvězdičku dávám jen proto, že je mi hloupé udělit odpad, když jsem viděla pouhých 10 minut tohoto utrpení, co je někdo ochoten nazvat zábavou. ()

Hunt 

všechny recenze uživatele

Chtelo by to nejak ozivit a casto se prerikavajici-na jazyk slapajici (alespon tedy v prvnim dile) Ales Hama, urputne se zubici (zajisté v každém díle) Tereza Kostková tomu rozhodne nepomuzou. Profesionalni zpevaci si z toho delaji svoji exhibici, vybiraji pisne, ve kterých se cítí dobře a že jejich partner to nedokáže ani zdaleka uzpívat, to jim je jedno (viz. Kotvald, Březinová, Střihavka) a porota nechce sve kamarady ci zname hanet, ci ostatnim jakoby nadrzovat, tak se vsichni chvali a chvali, jak jsou uzasni, bajecne zpivajici, takze o souteži pěvecké nemuze byt rec. Spise je to takova ukazka popularity, zasle slavy, promo hercum-zpevakum a vy divaci poslete par sms, at si nekdo z tech 9Kč/sms vydělá. ()

Reklama

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Parazitní čudláci a všelijaké >genrové< kreatury z TÉ naší Stolice v kombinaci se žvaněním ubožáka Hámy a tlemící se Kostkové, ryzí to tunel na peníze takzvané "televize veřejné služby" (sic!), dokonalá prasečina >šašského šoupissnisu< o ničem a pronic zanic... Ano, vychutnejte si tu načančanou verbež z řad normalizačních celebřití a v českotelevizáckých análech etablovaných hvizdiček současné >pisskultury< , ryzí doklad sraček, do kterých dospěla v roce dvacátého výročí pádu bolševizmu tuzemská >veřejnoprávní< televizní >zábava< ! . . . To je panstvo ten pravej socializhnus!... Svině! . . . A víc už škoda slov... .-/ - - - P.S. A proč tam na pozadí tak často smrdí logo jisté automobilky, jejíž nepojmenovatelný růžovoučký produkt byl v jisté časy synonymem pro buzerantství? - - - P.P.S. A kdyby mi tu zase nějaký trouba chtěl vnucovat něco, jak jsem to nemyslel, tak vězte, že v mých slovech není nějaká zavilá netolerance či nenávist! Jen obrovské hluboké pohrdání... - - - P.P.P.S. Nu, úplně na konečník ještě jedna (pro aktéry nechtěná) žertovinka - druhým >sponzorem< pořadu je "......... (ne, další reklamu jim tady určitě dělat nebudu), přípravek na pravidelné zažívání"... No, líp bych to teda ani já nevymyslel, že... ;o))) - - - - - (Parkrát jen tak nahlédnuto v nedělní noci na >zblitém prostoru< , komentář zde znechucený jednokolikátý - 23.11.2009) ()

Morien

všechny recenze uživatele

Jedním uchem dovnitř, tím druhým zase ven. Jde o televizní zábavu a možná proto nejsem absolutně schopná říct, kolik hvězdiček si to zaslouží. Vydržela jsem se na to koukat, to je jedna věc, a když jsem půlku pořadu prodrbala s hlavou v pletení, tak jsem neplakala, o co že všechno jsem to přišla. Co se týče soutěžících, byli zastoupeni jak jedinci, ke kterým chovám averzi, tak moji oblíbení zpěváci. Výběr písniček byl podobný - já v podstatě nemám ráda "duety", tedy to, co si pod tímto slovem představím: sladkobolné písně o lásce zpívané rozněžnělým romantickým párem pusinkujícím a objímajícím se po poslední notě. Právě proto mě velmi mile potěšily tendence některých interpretů, zejména Tomáše Trapla, oživit takový stereotyp něčím méně obvyklým. Moderátoři - Hámův sarkasmus, růžové uši a drobné přežblebty mě celkem bavily, Kostková byla většinou jenom krásná a to je, bez urážky, podle mě hlavní důvod, proč je z ní "nejoblíbenější moderátorka současnosti". Porota - snad až na Otu Baláže, dle mého názoru poměrně neznámí intelektuálové, kteří nejsou schopni překousnout, když je někdo málo akademický, respektive když zpívá rockově. Podle toho, jak vypadávaly jednotlivé soutěžní páry, se dalo odhadovat, v kolika seriálech daná celebrita hrála (šlo-li o herce), nebo jak moc se daný profesionální zpěvák zaprodal mašině šoubyznysu. Na odění všech účastníků šlo zase identifikovat, co letos mezi smetánkou frčí - budiž proklet den, kdy přijela Obamova manželka do Prahy v oděvu s mašlí ve výstřihu, protože od té doby návrháři mašle cpou všude a občas už se na to opravdu nedá dívat. Sečteno a podtrženo, jako kulisa pro jakoukoliv další činnost postačující. ()

Pepinec odpad!

všechny recenze uživatele

Já tu mohu dávat takovýmto pořadům jeden odpad za druhým, zároveň prosit či volat po tom, aby místo toho vysílala veřejnoprávní televize v hlavním sobotním (!!!) vysílacím čase nějaký celovečerní film, mohu se klidně stavět na hlavu, mohu tu donekonečna rozebírat, proč je tato ´zábava´ nezábavnou, mohu prakticky cokoli - a stejně je mi to k prdu. Lidem se toto patrně líbí, když stále sedí u obrazovek. Lidé na tom asi vidí skryté umění či relax. Budiž, každý svého štěstí strůjce. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama