Duety... když hvězdy zpívají (TV pořad)

Hudební / Soutěžní

Česko, 2009, 80 min

• Tiiso

Vyhnu se komentářům typu nakolik veřejno právní tv zneužívá peníze daňových poplatníků ke svým projektům. Od toho jsou tady dozorčí rady a podobně. Sledováním jedné epizody tohoto pořadu jsem zjistil, že Duety jsou jen další zábavný pořad, který ať už chce někdo nebo nechce si své diváky najde. Já osobně mezi ně nepatřím, jelikož na společenské zábavné atrakce stavěný nejsem a málo co mě říká, když jakékoliv známé tváře soutěživě zpívá před kamerou. Takže i kdyby pořad byl vysílán v morálních a právních intencí stejně by mě nic neřekl.(28.12.2009)

• Wishkah

Zajímalo by mě co pouštěli za hudbu porotcům, protože například při zpěvu Zuzany Jandové ji chválili za zvládnutí písničky a vývoj v její zpěvu a já ji pořád slyšel stejně hučet jako od začátku. A to rozhodně nebyl jediný soud mimo. Pro mě je tenhle pořad jen ubožejší bratr docela povedeného Stardance.(13.8.2010)

• SOLOM.

Nápad to nebyl nejhorší, jen to provedení pokulhávalo, to je pravda. Známý zpěvák/zpěvačka v duetech s moderátory/herci/baviči a jinými rádoby celebritami. Kvalita jednotlivých dílů byla dána hlavně výběrem písní a faktem, že někteří aktéři se opravdu měli věnovat raději profesi, ve které jsou doma – a zrovna zpěv to tedy nebyl. Ale zas někteří docela překvapili…(6.12.2018)

• Phobia

Na kousek "Superstar" jsem se podívala ze zvědavosti, na "Duety" omylem a víceméně nedobrovolně... a je to přesně taková srajda, jak jsem čekala. Komunistické fosilie + něco mladších ročníků s nedostatečným talentem prosadit se jinak, než na hloupých estrádách či "soutěžích". Volám po zrušení koncesionářských prostředků, radši bych ty peníze dala na psí útulky nebo něco tak, programy ČT ve mně obvykle vzbuzují nutkání strčit si prst do krku. Hvězdičku dávám jen proto, že je mi hloupé udělit odpad, když jsem viděla pouhých 10 minut tohoto utrpení, co je někdo ochoten nazvat zábavou.(30.11.2009)

• Hunt

Chtelo by to nejak ozivit a casto se prerikavajici-na jazyk slapajici (alespon tedy v prvnim dile) Ales Hama, urputne se zubici (zajisté v každém díle) Tereza Kostková tomu rozhodne nepomuzou. Profesionalni zpevaci si z toho delaji svoji exhibici, vybiraji pisne, ve kterých se cítí dobře a že jejich partner to nedokáže ani zdaleka uzpívat, to jim je jedno (viz. Kotvald, Březinová, Střihavka) a porota nechce sve kamarady ci zname hanet, ci ostatnim jakoby nadrzovat, tak se vsichni chvali a chvali, jak jsou uzasni, bajecne zpivajici, takze o souteži pěvecké nemuze byt rec. Spise je to takova ukazka popularity, zasle slavy, promo hercum-zpevakum a vy divaci poslete par sms, at si nekdo z tech 9Kč/sms vydělá.(31.10.2009)