Päť žien, ktoré prežili spoločné roky počas štúdia, sa teraz po mnohých rokoch opäť stretáva. Prežili toho dosť, viaže ich veľa spoločného, ale každá z nich ukrýva svoje malé tajomstvo, ktoré predsa len nie je také utajené... Atmosféra hustne, stretnutie už nie je radostná udalosť... (oficiální text distributora)

rikitiki

Váhala jsem mezi dvěma a třemi hvězdičkami. Je to televizní snímek, který se nemůže rozhodnout, jestli má být spíš drama, komedie, nebo detektivka. Nakonec z toho vyšla taková upozaděná detektivka se sice omletým námětem, ale poněkud překvapivým rozuzlením. Vlastně to, co mě drželo u obrazovky byla právě zvědavost: kdo to teda udělal? /11. 2. 2011/ ()

sona123

Ano, jak píše jatamsi, je to pro ty, co jsou v týdnu dopoledne doma a dívají se na to, co zrovna běží v televizi a nemají v tu chvíli velké nároky. V téhle kategorii je to pak určitě lepší než podobné filmy německého původu. A až do konce jsem vlastně nevěděla, jak se to rozmotá, zda-li vůbec. Nechce se mi to srážet až tak nízko, věděla jsem, do čeho jdu a nebylo to až tak zlé, jak jsem čekala. Proto poměrně optimistické hodnocení. ()

jatamansi

Typická slátanina pro dopolende o prázdninách, kdy se na televizi koukají možná maminy na mateřské, důchodkyně a puberťačky, když zrovna leje jako dnes. No, nebuďme tak přísní, já mám televizi puštěnou u práce. Ale hýkající nadšené spolužačky po deseti letech, to není právě to, co bych musela. A svěřovat se není vždycky nejlepší nápad. Pěti dopisy se téma filmu mírně změní. Z kamarádek jsou podezřívavé fúrie. Nápad tomu sice nechybí, ale je to překombinované, zdlouhavé. Nemusím, tyto filmy fakt nemusím. ()

Pepinec

Kanadský film o partičce upovídaných žen hrajících si na soukromá očka - to je tutovka! Tak nudná, že pozornost neudrží ani touha po závěrečném ´rozuzlení´. ()

Pajky3

Náhodou jsem se na to podíval v televizi. A jediný co mě drželo u toho, abych to dokoukal tak bylo rozuzlení. Pořád jsem čekal kdo za to může. A byl jsem překvapen. Ale ta doba než jsme se k tomu dostali byla dlouha a nezajímava. ()