• Hitman_47
  ****

  Druhá sérka, která uzavírá celý příběh se sice nese v rychlejším tempu, než ta předchozí... ale přišla mi celkově mírně slabší. Kdo ví, třeba se manga nese v podobném duchu.. nečetl jsem. Co se týče animace, tak tam není co vytknout... Inuyasha si drží po celou dobu svůj standart, za což si jednoznačně zaslouží pochvalu. Soundtrack zní taky pekně a zejména v závěrečných dílech je opravdu co poslouchat! Celkově jsem ale rád, že se tentokrát tvůrci spokojili jen s těmi 26 díly a nesnažili se to natahovat, stejně jako v případě jedničky, zbytečnými fillery.(5.9.2010)

 • Mya
  ****

  Kanketsu-hen sa vracia presne k mometnu, kde prva seria skoncila. Po dlhom čakani Rumiko Takahashi konečne dokončila mangu a netrvalo dlho a mame tu zaver aj v podobe anime. Inuyasha Kanketsu-hen zahrna volumy 36-56. Spociatku ma prekvapilo, že tvorcovia zvolili zhrnut zaver iba do 26 epizod, kedze predloha je naozaj rozsiahla. Nakoniec to, ale zvladli aj ked oproti povodnej serii, tempo deja vyzarne zvysili prave kvoli 26 dielom. Takze konecne mozeme povedat, a u mna i s nostalgiou, ze "stary" dobry Inuyasha nam naozaj skoncil.(30.3.2010)

 • Zíza
  ***

  Nějak mě opustila celá ta "Inujašovská" mánie, která se mnou byla o Vánocích 2008, kdy jsem každý díl i film hltala a vítala s otevřenou náručí. Téměř po dvou letech se Inujaša vrací a slibuje, že dokončí to, co se mi tak líbilo. Těšila jsem se? Ano! Ale světe div se, nebavilo mě to. Kagome se mi zdála protivná víc než kdy dříve, o Kikijo nemluvě, na tu bych zavolala nějakýho vymítače sobeckých duší, ani ten brouček Seššúmaru mi tu náladu nezlepšil. Sango, Šippo, Miroku... ano, byli tu, bojovali. Všichni to tak nějak dali. Nakonec akorát velkodušná a čistá Kagome ty muka trochu prodloužila (aspoň Inujákovi, chudák neměl kam zas... ups, už to přeháním :-D). Líbil se vám předchozí seriál? Nezaručuji, že se vám bude líbit i tohle, ačkoliv je to "nabitější, akčnější a vůbec", ale pokud vás aspoň trochu zajímá, jak to skončí a nečetli jste mangu - hurá, jen do toho! Ale pro mě ten výsledek je prostě za slabší 3* Ale na mě moc nedejte, mimo mě to má nadšené ohlasy :-)(22.10.2010)

 • VanTom
  ****

  Trochu jsem se v úvodu rozkoukával (přece jen uteklo pár let), ovšem rychlé dořešení části dějových linek a také neodkládané emotivní skony (na obou stranách) mne rychle vtáhly a bezmála nadchly. Přímý útok na Naraka si nicméně vyžádal svůj čas, hrdinové (i záporáci) museli ještě zesílit do svých ultimativních forem (respektive jejich zbraně: Tessaiga, Hiraikotsu, Tenseiga, jéžiš, já si je už pamatuju spatra! :-)) a neobešli jsme se bez zhusta opravdu sáhodlouhého vysvětlování, co se zrovna děje, co daný "sek" znamená, o co se dotyčný vlastně pokouší. Což se přeneslo i do několikadílného závěrečného souboje a uspokojivého (snad můžu prozradit, že šťastného :-)) konce.(15.6.2017)

 • kklepkaa
  *****

  Nějakých 9 let po té, co jsem dokoukala původní seriál jsem narazila na tento poklad. Ani mě nenapadlo, že by snad seriál dokončili. Rozhodně bylo fajn vidět všechny postavy a zas se ponořit do jejich příběhu. Jen po té době bylo těžké si vzpomenout na všechny linie příběhu a kam se ubíraly... InuYasha pro mě zůstane srdeční záležitost a toto bylo důstojné zakončení. Díky málo dílům je seriál opravdu rychlejší oproti původní sérii. Jen mě na tom všem mrzí, že už je opravdu konec. Třeba si zas v rámci sentimentu pustím nějaký ten díl či film :-)(11.10.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace