Obludárium (TV film)

Zoe Sakellaropoulo

Kostýmy:

Sue Fijalkowska
  • Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Efekty 1/10/// +v hlavní roli Lou Diamond Phillips, je tu hodně krve -mizerné triky, pitomý děj, slabá atmosféra, často nuda, nikde se nedozvíme co je to za monstrum a kde se vzalo, film je prošpikován magorama/// Do městečka přijíždí cirkus s jedním krásným zvířátkem a to by nebyli filmaři aby o tom nenatočili dokument. Pozitivní je, že nikdo z nich nepřežil :-) Už méně pozitivní, že to někdo chce vydávat za film./// Celkem 26%///(24.4.2011)

• MM_Ramone

Óóó Kanada, to nie sú len rozľahlé lesy, javorový sirup a hokej. Kanada je i takmer bezodnou studňou béčkových horrorov. V tejto severo americkej krajine sa ich natočili stovky. Tento krát sa mi dostal do rúk kanadský titul "Carny". Naivne strašidelný príbeh z prostredia kočovného obludária. Počas predstavenia v malom americkom meste Reliance sa dostala na slobodu jedna nebezpečná atrakcia - "Netvor z pekla". Zúrivé, agresívne, krvilačné, okrídlené monštrum začne zabíjať nič netušiacích ľudí. Zastaviť sa ho pokusí miestny šerif, ktorého si zahral Lou Diamond Phillips. **(15.10.2016)

• kralik2288

Toho jsem se bál. Ne, filmu ne, myslím toho, že jsem to sledoval! První chvíle byly ok, pak ale ty strašný animace ptáka loskutáka a ještě k tomu vůbec žádný nápad. Něco co by tě donutilo sledovat další scénu. První scéna - vražda, další dlouhá scéna - kecy, kecy a kecy, další už opět byla vražda a takhle to pokračovalo po celý film. Pár mrtvých neuzavřený, nebo dokonce neexistující konec, jak z tohohle má být někdo nadšený? Nemůžu ale upřít že někdy mě překvapila zajímavě hozená kamera a prostředí, ve kterém se to odehrávalo. Salutuji se 2*.(25.2.2011)

,,TRPEZLIVOSŤ. TÁTO BEŠTIA SI ZASLÚŽI UZNANIE." __ Miestami jasne odpovedajúce tunajšiemu hodnoteniu, miestami priemerné, miestami vyčnievajúce. ,,Obludárium" má skrátka svoje klady aj zápory. Za vydarenú považujem atmosféru lunaparku (spomenul som si na Slonieho muža) a jej ,,obyvateľov" (dvojhlavý chlap - skrátka paráda :-)), triky tiež nie sú vyložene najhoršie aj keď je veľmi ťažké bližšie špecifikovať ,,tú vec" okolo ktorej sa točil celý dej. A záver ponúkal nekonvenčné predstavenie, len to by to opäť raz scenárista nemohol posr... . Vlastne z časti bolo, len nie podľa mojich predstáv. Logické nedostatky je škoda spomínať. Je to predsa jasná vec, že ak vlastníte pekelnú beštiu, chodíte ju ukazovať len po samých zapadákovoch. (104. hodnotenie, 14. komentár k filmu)(5.6.2011)

TV horor, který sice nekypí originalitou, ale po dramatické stránce není špatný. Tvůrci se opět vrátili k cirkusu plném ohyzdných postav, na kterých se matka příroda vyřádila a na kterých vidí veliký zisk jeho majitel. Ten si ze stejného důvodu pořídí jakousi potvoru, která po vzoru "King Konga" při svém prvním představení uprchne a začne lovit každého, na koho narazí. A tak začne hon. Vyprávění příběhu se drží své rozjeté linky, která vygraduje až do svého finále. Po trikové stránce už je to horší. Malý rozpočet filmu nedovolil pořádně ztvárnit onu potvoru, a tak vznikl podivný paskvil, který sice hrůzostrašně řve a slintá, ale zároveň budí pousmání nad tím, co všechno dokáže. Jenom to rozpětí křídel by mu nedovolil tak obratně létat. Díky tomuto nedostatku vznikl průměrný snímek, který bohužel mnohé nenadchne.(7.7.2014)