Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Systém zdravotní péče je na pokraji zhroucení, sužován nepojištěnými pacienty, chamtivými pojišťovnami, bezcitnými konglomeráty zdravotnické péče i vystresovanými lékaři. Ovšem Jake Gorman nemůže být šťastnější - jakožto egocentrický právník, zabývající se případy zanedbání lékařské péče, má nejlepší podmínky pro svou práci. Jeho tvář zdobí billboardy, rádio i televize jsou plné reklam s nabídkou jeho služeb a jeho armáda informátorů ho neustále zásobuje tipy na zajímavé kauzy, díky kterým vydělá jmění. Žaloby na lékaře z něj udělaly velmi bohatého muže. Jake se nikdy nesetkal s doktorem, kterého by nebylo možné žalovat. Jenže tomu je teď konec. Společnost R.I.P. Healthcare vyvinula v rámci snižování nákladů ve svých nemocnicích perfektního lékaře. MD 63 (alias Robo-Doc) je robotický doktor, jehož databanka obsahuje veškeré světoznámé medicínské znalosti, tudíž RoboDoc nemůže udělat chybu. Byl navržen tak, aby zachraňoval životy a šetřil peníze. Úspěch přinese bezchybnou a všem dostupnou lékařskou péči, ovšem zničí rozjetý byznys Jakea Gromana... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Mě se tady ty totálně ujetý a střeštěný americký komedie docela líbí, takže pro mě osobně spíš takovej průměr. Vzhledem k tomu, že aktuálně (30/11/09) pracuju ve zdravotnictví, tak mi některý vtípky a scénky přišly fakt trefný, i když narážely na USA-zdravotnictví... :-) ()

pejo 

všechny recenze uživatele

Doslova hlúpa "komédia" typu Policajna akadémia 4,5,6. Dokonca sa tu nájdu aj tí istí herci:) Film som vypol po 10 minútach, takže som nemal to srdce dať tomu "odpad!", ale inak to spĺňa všetky kritériá. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama