Reklama

Reklama

Assassin's Creed: Lineage

všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

UBISOFT vydal tento úvodní film ke hře Assassin's Creed 2. Jde celkem o tři krátké filmy, které zachycují příběh Giovanniho Auditora - nájemného zabijáka. Filmy se zabývají tím, co se událo ještě před začátkem hry, v níž se poté jeho syn Ezio stane hlavním hrdinou. Filmy jsou točeny mixem živé akce a CGI, což jsou scény vygenerované počítačem. (Gerret)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (131)

Devilian 

všechny recenze uživatele

Důkaz, že Assassins Creed by se eventuelně nějak zfilmovat dal. Jistě, je to sice jen "polévka" a více než půlhodinová reklama ke hře samotné, ale o to kulervoucnější to je. Která jiná hra/série, se může tímle chlubit? Jen velice málo z nich. Zpracovaná je úžasně, kombinace živých herců a CGI se mi prostě líbí a kdyby už vážně došlo i na celovečerní film, také by byl skvělý zpracovaný takto. Scénář - k tomu nic moc vytákat nelze, jelikož se řídí historickými událostmi a musí nějak korespondovat s následujícím dějem ve hře, proto si myslím, že to autoři zvládli jak nejlépe svedli. Celkově tomu nic moc vytýkat nemůžu, ale přecejen... na plných 5 hvězd to u mě není (ty pro mě platí u herní série AC). ()

Bobofon 

všechny recenze uživatele

Nějak mi uniká důvod, který vedl k natočení tohoto dílka. Reklamu hře to podle mě neudělá žádnou - kdo má rád hru, tak si zahraje, kdo ne, bude tímhle těžko zlákán. A pro diváka je tohle jako sledovat šestý díl nějakého seriálu, z něhož předtím neviděl ani minutu. Seriálu efektně natočeného a současně naprosto povrchního a tak nějak lhostejného. ()

Reklama

Dado 

všechny recenze uživatele

Pokiaľ by som tento počin bral ako plnohodnotný film, išiel by som s hodnotením asi o niečo nižšie. Ako prequel k pokračovaniu vynikajúcej hry Assassin's Creed je to však skutočne vynikajúce, herci, i keď nepodali nejaké svetoborné výkony, sa aspoň vzhľadom podobajú na postavy z hier a počítačové efekty vyzerá skutočne skvele. (75%) ()

Losik 

všechny recenze uživatele

Naprosto vedle. Nepodařilo se zachytit kouzlo hry, atmosféru, ani kouzlo soubojů. Hlavní herec mi vůbec neseděl, žádný výkon, nic. "Cool" pomalé záběry na tvář hlavního hrdiny nefungovaly. Ve filmu bylo naprosté minimum parkůru a to minimum bylo jako z programu Malování. A od kdy vrah skáče před svojí oběť a pomalu se jí představí? ()

Pompaj 

všechny recenze uživatele

Kdyby tak UBIOFT přidal nějaký ten dolar do filmu. Takhle dopadlo stylem jdeme tam, tam se něco stane a to něco vyvolá nějakou akci. Film vcelku bez citu, bez emocí a bez náboje. Co se mi líbilo, tak byla slušná "grafika", která byla věrná grafice ve hře samotné. Pochvala za konec. Nechat ho takhle otevřený?. Za 1. Díky konce 60%. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (3)

  • Film je natočen na motivy slavné videohry od vývojářské firmy Ubisoft. (AngelusCZ)
  • Film byl vydán u příležitosti vydání videohry „Assassin's Creed II“, děj je však zasazen ještě před ní. (TwoFace)

Reklama

Reklama