poster

Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space (TV film)

 • Slovensko

  Monštrá vs. votrelci: Útok tekvicových mutantov

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2009, 21 min

Režie:

Peter Ramsey

Scénář:

Adam F. Goldberg

Hudba:

Henry Jackman
 • lennyd
  ****

  Když mimozemšťani potřebují vyprázdnit svoje splašky, místo si moc nevybírají. A když je nablízku obyčejné dýňové pole, tak je to nejlepší. Co na tom, že dýně obdařené mimozemskou DNA zmutují, a napadnou blízké městečko. Ale lidstvo má přeci jen naději - tou je tým generála Mongera. Ginormica a ostatní mutanti mají další prácičku ... Stejně jako i předchozí celovečerák, ani tento kraťas nechce nic jiného než pobavit. Příběh je vcelku zajímavej, i když na víc než na tu dvacetiminutovku asi nemá (chválím producenty, že se to s vidinou výdělku nesnažili nikterak natahovat)...(15.7.2012)

 • ScarPoul
  ***

  Pohodový kraťas, ktorý sa nesie v duchu celovečerného filmu. Postavičky sú ako obvykle roztomilé a celý nápad s Halloweenom tak typický pre krátke filmy od Dream Works - ako keby sviatky nejako mohli a mali definovať príbeh, narúša príbehovú štruktúru a umožňuje odkazy na slávne diela - Carpenterov Halloween. Ale obhliadnúc od toho je to znova skvelá zábava, kde znova dominuje Rogen ako želatína BOB. A záporák je o stupeň lepší ako v celovečernom filme.(19.9.2012)

 • B!shop
  ****

  Dalsi osudy hrdinu celovecerniho filmu jsou zhruba na podobny urovni jako puvodni film. Stejna, prijemna animace, vsechny znamy postavy, docela slusnej pribeh. Skoro by i stalo za to udelat nejakej serial, kde by v kazdym dile bojovali s nekym jinym. Proste povedenej Halloweenskej special s fajn odkazama na filmy a slusnejma vtipkama.(13.12.2009)

 • T-pack
  ***

  Což o to, tenhle snímek není tak procpaný klasickými holiday season short prvky, ale pořád vznikl za stejným účelem a se stejnou otravnou myšlenkou. Halloweenu se věnuje podstatně méně animátorů, na druhou stranu s postavami, jaké známe, je toto zaměření jedině logické. Já asi potřebuju k nadšení z těchle speciálů něco vážně nového... co takhle kraťas na den svatého Patrika? Kde to třeba ani dobře nedopadne?(6.3.2011)

 • Marrty3
  ***

  Fajnový kraťas od DreamWorksu. Stará známá partička příšerek opět zasahuje. Tentokrát o Halloweenu a proti čemu jinému, než proti dýním. Na dvacet minut parádní příběh. Ale na úkor dobrého příběhu jsou ochuzeny vtipy. Pár jich tu je, ale čekal jsem to lepší. Animace opět precizní. Taková pohodovka, co nenadchne ani neurazí. 3*** jsou myslím v tomto případě dost odpovídající. Celovečerák je lepší.(14.5.2012)

 • - Ve filmu můžeme v jedné scéně slyšet ústřední melodii z Halloweenu od Johna Carpentera, jako vyzvánění na mobilu. (Pumiiix)

 • - Ve filmu můžeme slyšet kultovní hlášku z filmu Scarface. „Say Hello to My Little Friend!“. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace