Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space (TV film)

Monštrá vs. votrelci: Útok tekvicových mutantov

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2009, 21 min

Peter Ramsey

Adam F. Goldberg

Henry Jackman

Fajnový kraťas od DreamWorksu. Stará známá partička příšerek opět zasahuje. Tentokrát o Halloweenu a proti čemu jinému, než proti dýním. Na dvacet minut parádní příběh. Ale na úkor dobrého příběhu jsou ochuzeny vtipy. Pár jich tu je, ale čekal jsem to lepší. Animace opět precizní. Taková pohodovka, co nenadchne ani neurazí. 3*** jsou myslím v tomto případě dost odpovídající. Celovečerák je lepší.(14.5.2012)

Moc příjemný halloweenský kraťas. Škoda, že to nebylo krapet delší. Vůbec by to nevadilo. Po tomhle filmíku se raději půjdu podívat na naší dýni, co kdyby se taky náhodou proměnila v nějaké monstrum nebo mutanta a chtěla se dobývat dovnitř. U nás by ale moc sladkostí nenašla, takže by do obludných rozměrů zřejmě nenarostla. Byl tu i maličký odkaz na ETho mimozemšťana.(9.11.2011)

3*** body Haleluja.. super délka :-) akorát pro odreagování [X] Minus 1* bod Nebyli jsme fanoušci hlavní filmu, to nám zůstává i zde.[X] minus 1* bood Tady nevím proč odebíráme, ale na 4 body nám to nepřijde. TO si necháváme pro jiné skvosty :-) [X] Dnešní přednáška makroekonime je za 1* bod, protože jsme tu usnuli, hlavní postava profesora je monotóní bez emocí a obsah je nudný :-D(6.3.2010)

Což o to, tenhle snímek není tak procpaný klasickými holiday season short prvky, ale pořád vznikl za stejným účelem a se stejnou otravnou myšlenkou. Halloweenu se věnuje podstatně méně animátorů, na druhou stranu s postavami, jaké známe, je toto zaměření jedině logické. Já asi potřebuju k nadšení z těchle speciálů něco vážně nového... co takhle kraťas na den svatého Patrika? Kde to třeba ani dobře nedopadne?(6.3.2011)

Dalsi osudy hrdinu celovecerniho filmu jsou zhruba na podobny urovni jako puvodni film. Stejna, prijemna animace, vsechny znamy postavy, docela slusnej pribeh. Skoro by i stalo za to udelat nejakej serial, kde by v kazdym dile bojovali s nekym jinym. Proste povedenej Halloweenskej special s fajn odkazama na filmy a slusnejma vtipkama.(13.12.2009)

• - Ve filmu můžeme slyšet kultovní hlášku z filmu Scarface. „Say Hello to My Little Friend!“. (Pumiiix)

• - Ve filmu můžeme v jedné scéně slyšet ústřední melodii z Halloweenu od Johna Carpentera, jako vyzvánění na mobilu. (Pumiiix)