Reklama

Reklama

Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space

(TV film)
  • Slovensko Monštrá vs. votrelci: Útok tekvicových mutantov

Na Zemi se přijede vyprázdnit létající talíř. Svoji potřebu vykoná přímo do pole s dýněmi, které při haloweenské noci ožívají. Shodou okolností se vše odehrává v Modestu a monstra tak mají další úkol - předejít rozšíření vražedných dýní do okolí a nejlépe je všechny zlikvidovat. Ministerstvo zdravotnictví varuje - cukrovinky škodí nejen zubům. (Herráček)

(více)

Recenze (43)

lennyd 

všechny recenze uživatele

Když mimozemšťani potřebují vyprázdnit svoje splašky, místo si moc nevybírají. A když je nablízku obyčejné dýňové pole, tak je to nejlepší. Co na tom, že dýně obdařené mimozemskou DNA zmutují, a napadnou blízké městečko. Ale lidstvo má přeci jen naději - tou je tým generála Mongera. Ginormica a ostatní mutanti mají další prácičku ... Stejně jako i předchozí celovečerák, ani tento kraťas nechce nic jiného než pobavit. Příběh je vcelku zajímavej, i když na víc než na tu dvacetiminutovku asi nemá (chválím producenty, že se to s vidinou výdělku nesnažili nikterak natahovat)... ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Moc příjemný halloweenský kraťas. Škoda, že to nebylo krapet delší. Vůbec by to nevadilo. Po tomhle filmíku se raději půjdu podívat na naší dýni, co kdyby se taky náhodou proměnila v nějaké monstrum nebo mutanta a chtěla se dobývat dovnitř. U nás by ale moc sladkostí nenašla, takže by do obludných rozměrů zřejmě nenarostla. Byl tu i maličký odkaz na ETho mimozemšťana. ()

Reklama

bartias 

všechny recenze uživatele

Speciální halloweenovské mini pokračování je plnohodnotným nášupem povedeného animáku. Pokud se orientujete v žánrových klasikách, na které odkazuje už název, nemůžete být zklamání. Tým monster vedených obří Susan vyrazí na Halloween do jejího rodného městečka, aby zjistil, co že paranormálního tam páchá neplechu. Kromě spousty vtipných verbálních narážek je k vidění i strašidelně idylický záběr na městečko za zvuků hudebního motivu z kultovního hororu Halloween – jež ovšem vyzvání na mobilu kolemjdoucího. ()

T-pack 

všechny recenze uživatele

Což o to, tenhle snímek není tak procpaný klasickými holiday season short prvky, ale pořád vznikl za stejným účelem a se stejnou otravnou myšlenkou. Halloweenu se věnuje podstatně méně animátorů, na druhou stranu s postavami, jaké známe, je toto zaměření jedině logické. Já asi potřebuju k nadšení z těchle speciálů něco vážně nového... co takhle kraťas na den svatého Patrika? Kde to třeba ani dobře nedopadne? ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Dalsi osudy hrdinu celovecerniho filmu jsou zhruba na podobny urovni jako puvodni film. Stejna, prijemna animace, vsechny znamy postavy, docela slusnej pribeh. Skoro by i stalo za to udelat nejakej serial, kde by v kazdym dile bojovali s nekym jinym. Proste povedenej Halloweenskej special s fajn odkazama na filmy a slusnejma vtipkama. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

  • Ve filmu můžeme slyšet kultovní hlášku z filmu Scarface. „Say Hello to My Little Friend!“. (Pumiiix)

Reklama

Reklama