Cedar Rapids

Bláznivá služobka

Komedie

USA, 2011, 83 min

• playboxguest

Dokoukat a přežít se to dá, pokud zkousnete, že nejde o žádný zázrak, vtipy nezabírají a nejsympatičtější postava v celém filmu je šlápota.(13.11.2012)

Nenáročná blbina z prostředí otravných pojišťováků, která však pobaví a hlavně přináší další potvrzení faktu, že Anne Heche je skutečně jednou z nejluxusnějších MILFek, které kdy prošly Hollywoodem. A ten Reilly je fakt zvíře.(14.6.2015)

• Thomick

Totálně vo ničem.(26.8.2013)

Jakýsi sraz nebo kongres pojišťováků a z této koncentrace těchto tvorů na jednom místě měla vzniknout komedie. Ta sice vznikla, ale že by nějak hýřila vtipem, to se rozhodně říct nedá. Je to spíš takový průměrný, i když ne úplně blbý film, u kterého se někdo víc někdo méně zasměje.(19.4.2012)

• potas

Tak tohle je pro mě asi největší zklamání tohoto roku v tomto žánru určitě. Kolem humoru to ani neběželo. Jestli jsem dvakrát hodil smail tak to je moc...jestli tohle někdo přirovnal s pařbou ve vegas, tak to bohužel viděl jiný film! Pokud teda nemyslel jen herce v hlavní roli. Slabé 2*(12.7.2011)

• - V meste Cedar Rapids sa narodil napríklad Elijah Wood, známy ako Frodo z trilógie Pán Prsteňov. (Johnny.ARN)