Reklama

Reklama

Cedar Rapids

  • Česko Pařba v zapadákově (více)
Trailer

Nejzábavnější služební cesta všech dob je teď ještě bláznivější, protože přináší více divokých scén, šílených výstřelků a neskutečné legrace! Ed Helms (Pařba ve Vegas, Pařba v Bangkoku) a John C. Reilly (Bratři z donucení) vévodí hvězdnému obsazení komedie, která ukazuje, co se může stát… když se pojišťováci utrhnou ze řetězu! Nesmělý Tim Lippe (Helms) vyráží do “velkoměsta” Cedar Rapids na důležitou konferenci, kde mu k jeho smůle zkříží cestu zkušený vymetač večírků (Reilly). Netrvá moc dlouho a Tim už se domáhá vstupu na party, nahý se koupe v hotelovém bazénu a podléhá kouzlu svůdné mámy od dětí. Jestli Tim tenhle víkend přežije, jeho život nikdy nebude jako dřív! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (66)

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Cedar Rapids z části sází na humor Johna C. Reillyho, což fungovalo snad jen v rockerovi Coxovi nebo v Cyrusovi. Ed Helms film utáhnout může, ale musel by dostat do rukou opravdu vtipný scénář, snaží se seč může, ale z vod průměru Cedar Rapids nevytáhnul. Film se tak zařazuje mezi průměrné americké nezávisláky, které nejsou ani komedií, ani dramatem, ale balancují někde na hraně, přičemž se jim výběr strany do závěrečných titulků nepodaří. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

CO SE V CEDAR RAPIDS STANE, TO TAM TAKY ZŮSTANE..... /// Když se oběsí Roger, dalším na řadě je Tim. Ne na lano…, ale zastoupit šéfa na pojišťovácký konferenci. Jeho úkol (rozkaz) zní jasně: ,,Získat nejvyšší ocenění!“. Letošní ročník prej bude brutální, ale to jsou jen (úvodní) pojišťovácký keci. Brutální tu není nic (snad jen fakt, že S.Weaver se už u sexu nesvlíká – což je dobře…). Tim je debil – tedy nepravděpodobnej chlápek – tedy pojišťovák a bude vás srát, nebo bavit. Děj je triviální, pojišťovácký polohumor, vtipy vulgární, sexuální a trapný. ,,Drsná“ zápletka a nečekaný rozuzlení, způsobí, že zvlhne nejedno pojišťovácký oko. Než to vidět znovu, tak to se radši nechám pojistit. (Na všechno!) Ale možná jsem jen alergickej na…. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) U nás doma všichni něco prodáváme – šuk, drogy, (ale hlavně!) pojištění. 2.) Můj hrdina není Ken (ani Barbie!), ale pojišťovák. 3.) Láká mě zkusit tu plavbu gayů s Rosie O'Donnell. 4.) Thx za titule Bastard(44). /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Jednoduse receno, desna kokotina. Sraz bandy pojistovaku sliboval solidni zabavu, jenze opak je pravdou. Hlavni problem je v hlavni postave. Helms mi nijak nevadi, ale tady je jeho slusnackovsky pako naprosto priserne otravny, pritom se tvari jak totalni uchyl, pred kterym si musite hlidat kalhoty a je priserne topornej. Ve vysledku je to proste nesympaticka postava, ktera me srala. Lehce to zachranuje jeho partak, vecne nality hovado Reilly, i kdyz jeho eskapady ve stylu nejdriv se ztriskat a pak jit nekam vyrvavat se po case okoukaj. Z celyho toho srazu pojistovaku uz je pak vytezeny naprosty minimum a je to tak jen takova kalici jizda party kravataku s moralizovanim na konec. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Netajím se svou upřímnou nenávistí k usměvavým pojišťovákům a ani tím, že s těmi nejotravnějšími nadšeně vytírám podlahu na chodbě. Pokud by mne však navštívil opilý agent Ziegler, tak jsem si jistý tím, že prožijeme nezapomenutelnou noční jízdu a ráno budu mít sjednané nejen životní pojištění, ale i úrazovku na papouška, pojištění domácnosti proti vandalismu emzáků a revoluční pojištění tújí proti útoku tučňáka patagonského. Ziegler mne totiž baví svou dokonalou uvolněností, ale je v podstatě jediným, kdo táhne směrem k zábavě tento jinak průměrný snímek o srazu superhrdinů - Pojišťomanů. ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

Herecký obsazení slibovalo hodně, výsledek je takovej průměr. Ale kdo zažil nějaký firemní večírky a team buildingy, tak ho tenhle film musí snad aspoň trochu pobavit. Všechny ty proslovy a nejrůznější soutěže, který měly vylepšit pokřivený vztahy na pracovišti, jsem zažil mnohokrát taky. Tohle mě celkem bavilo. Sice tam nebyly ani žádný momenty, který by vyloženě stály za zapamatování, ale viděl jsem to tak na slabší 4 hvězdy. Jenže to pokazil tradičně závěr. Začíná se moralizovat a následuje jedno profláknutý klišé za druhym. Takže nakonec je to za 3. Ale myslim si, že film je tady trochu podhodnocenej. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (2)

  • V meste Cedar Rapids sa narodil napríklad Elijah Wood, známy ako Frodo z trilógie Pán Prsteňov. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama