Případ Carrie Ryansová

(TV film)
  • USA A Teacher's Crime (více)

Podvodník zneužije svojho mladistvého synovca, aby vydieral učiteľku, ktorá sa s ním spriatelila. Carrie Ryansová (ASHLEY JONESOVÁ) je príťažlivá a ambiciózna stredoškolská učiteľka dejepisu, ktorá sa rozhodne pomôcť Jeremymu Randerovi (ERIK KNUDSEN), jednému zo svojich študentov, ktorý zaostáva vo vyučovaní. Jeremy je vcelku slušný chlapec, ale nanešťastie žije u svojho strýka Billa (CHRIS MULKEY), bývalého kriminálnika. Keď Bill zistí, že Carrie sa s Jeremym zblížila a spriatelila, začne ju vydierať a donúti Jeremyho, aby bol jeho – aj keď – nedobrovoľným spolupáchateľom. Dokáže sa Jeremy vzoprieť, alebo ustúpi a zničí život a kariéru jedinej osoby, ktorej na ňom vôbec kedy záležalo? (oficiální text distributora)

Arsenal83

Béčko až s céčko s okatou učiteľkou, na ktorú sa oplatí pozerať viac než na dej samotný. Ona je síce vystrašená ako surikata v zoo, ale film žiadne napätie neprináša, v podstate sa hlavnej postave nič nestane ani ju poriadne neohrozí. Úsilie urobiť z toho thriller vyšlo kompletne nazmar. ()

Juto

Film začína skvelým konceptom, záberom mladej atraktívnej stredoškolskej učiteľky. Ale herecké výkony (všetkých hercov) sú monotónne. Scenár obsahuje úplne zbytočnú mafiánsku podzápletku, ktorá nikdy nebola úplne doplnená. 4/10 ()

divjak

Ten film bol tak slabý, že už človek nemá ani energiu písať komentár. Herecké výkony nič-moc, ale videla som už aj väčšie blbosti, neurážalo to moj intelekt a neprepla som... Kebyže to Erikovi tak neluší, tak by bolo o hviezdu menej :) ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()