Michael Jackson - Život a smrt krále popu 1958-2009

Michael Jackson - History - The King of Pop 1958-2009

Dokumentární / Hudební

USA, 2009, 84 min

Cíl zde byl jasný: vydělat na čem se dá, když megastar zemřela. Proto je ta úroveň vypatlaná.(10.9.2011)

Pro fandy krále popu naprostá nutnost, pro ostatní fandy dobré muziky velmi dobrá příležitost nahlédnout pod pokličku a na život největší osobnosti populární hudby všech dob.(19.6.2012)

• Honziczech

tenhle dokument je příklad toho co vznikne když spatláte videa z youtube a jiná která nepodléhají autorským právům, na midi klávesy k tomu napodobíte nejslavnější Jacksonovy songy a někdo do nich přibližně zabručí text...(17.1.2010)

• Pacas

Nechápu proč je tento dokument označován jako hudební. Ani jedna jeho písnička tam nezazněla nebo jsem jí vůbec nezaznamenal. Spíš bych to považoval za dokument bulváru a nezaslouží si lepší hodnocení než dvě.(17.11.2010)

• WilWallace

Myslím že je to to co jsem viděl o víkendu - dokument o Michaelovi, bez jeho hudby. Vydavatel pravděpodobně šetřil na právech, proto jsou zde záběry z vystoupení, kde je Michalelova hudba a spěv nahrazena melodií, která se mimo jiné beze změn táhne celým dokumentem. Ta jedna hvězdička jen za to že jsem se tam dověděl pár věcí, které jsem nevěděl, jinak hrozná nuda.(9.11.2009)