Vendeta

Neľútostná pomsta

Justice

Drama / Thriller / Akční / Krimi

USA, 2011, 101 min

Rozpočet $17miliónovTržby USA $411,746Tržby Celosvetovo $14,216,000Tržby za predaj DVD v USA $4,354,721 //počet predaných kusov 278,685║ šikovne natočený thriller, pri ktorom sa ani chvíľu nenudíte, príbeh nadmieru dobre prešpikovaný, akcia slušná, nechýba napätie a Nicolas Cage to tento krát opäť slušne uhrá /60%/(8.10.2012)

Když vezmeme v potaz poslední filmy Nicolase, tak se tohle dost povedlo! Thriller, jenž je zajímavý námětem, také má i pár slušných scén (hlavně akční) a ještě k tomu velmi dobré herecké obsazení. Z herců je opravdu dobrý Guy Pearce, pak tu máme krásnou January Jones a navíc seriálové hvězdičky jako křoví v pozadí:)). Režisér je spíše rutinér, ale tohle si zaslouží alespoň 65 %, proto lepší 3 hvězdy zaoukrouhlím tentokrát nahoru. Hladový králík stále skáče...(13.6.2012)

• Roman.Ticka

Nicolasi Nicolasi už se neptám, kde máš vlasy, ale inspiraci... Líná ryba skáče, to víš že jo, leda tak zdechne, bo ji zežere větší pracovitá macatice. A opět January v létě, to už tu jednou bylo, vršek ujde, ale ten spodek je stejně děravý a křivý jako scénář k filmu. Mocně zvedám palec a kývám jím ze strany na stranu - ty ty ty Nicu, vypadá to, že nejvíc pasivně líný jsi Ty a tomu nějak pořád nechci uvěřit.(8.7.2013)

• Beastmaster4

Nicolas Cage je pro mě dneska známkou propadáku, každý z jeho posledních filmů byla jedna šílenost za druhou. Postupně mě přesvědčuje o tom, že vůbec neumí hrát. Je absurdní, že většinou to u herců bývá naopak. SEEKING JUSTICE je průměrný thriller, který nemá absolutně co nabídnout. Všechno tu už bylo 100x a mnohdy o dost lepší. Podobný filmy by se měly dávat dopoledne v TV místo seriálů. Z námětu bych byl překvapený tak před 15 lety a herecky to bylo taky kus pod laťkou průměrnosti.(11.2.2012)

• kamar

Situace, odk teré byste se nikdy nechtěli dostat. Guy Pearce dobrej, nápad dobrej, ale chyběl tomu větší nádech thrilleru, kdy budu lapat po dechu co se stane dál. Místo toho přišlo jen lehce předvídatelné drama, u kterého jsem jen řešil, kteří poldové jsou ok, a kteří skáčou s hladovýma králikama a na to jsem dostal velmi rychle odpověd. Nicolas Cage už prostě roky nezastaví a namísto kasovních trháků bude točit filmy tohoto typu.(30.1.2012)

• - Natáčení probíhalo ve městě New Orleans v ulici Superdome - 1500 Poydras Street a ve francouzské čtvrti. (willy1)