• ti88na

Takých filmov tu už bolo, ale o to viac mi je divné, kde sa stratili tie peniaze? Rozpočet vo filme nie je totiž vôbec poznať, jediná možnosť je, že si to rozdelili herci. Ale za čo? Lebo ich výkony boli priemerné ako celý film, na ktorý zabudnem ešte skôr ako skončia titulky. Škoda, Nicolasa mám rada a jeho úpadok ma veľmi mrzí.(19.4.2015)

Tak tento triller nenadchne kdovíjak promakanýma honičkama, nebo kdovíjak komplikovaným příběhem. Filmek má pomalejší rozjezd, který se jen zvolna zrychluje. Příběh je jednoduchý a místy i předvídatelný, takže mě na filmu nic nepřekvapilo. Celkově mě však tento filmek bavil a jsem s ním spokojen. Za mě 70% :)(27.8.2012)

Když vezmeme v potaz poslední filmy Nicolase, tak se tohle dost povedlo! Thriller, jenž je zajímavý námětem, také má i pár slušných scén (hlavně akční) a ještě k tomu velmi dobré herecké obsazení. Z herců je opravdu dobrý Guy Pearce, pak tu máme krásnou January Jones a navíc seriálové hvězdičky jako křoví v pozadí:)). Režisér je spíše rutinér, ale tohle si zaslouží alespoň 65 %, proto lepší 3 hvězdy zaoukrouhlím tentokrát nahoru. Hladový králík stále skáče...(13.6.2012)

Jasně, chybí tu akce. Nějaká se tu najde, ale v tomto filmu jde spíš o poutavý příběh a jedinečnou napínavost. Nápad, kde existuje určitá organizace, která pozdějc lidi vydírá je skvělý. Nicolas Cage mě opět přesvědčil jak umí hrát. Tím zachraňuje nejvíc film. Výhodou je i nepředvídatelnost. Takže nakonec hodnotím slušných 80% = ****(6.10.2012)

Face/off, Knowling či Bad Liutenant sú filmy v ktorých N. Cage odkryl svoju chladnú tvár a úspešne zvládol slušnú dávku akcie so svojským, až typickým prevedením, príznačným pre jeho vystupovanie. Aj Seeking Justice patrí do tejto “klasickej zbierky motýľov“ v ktorej na prvý pohľad nevýrazný motýľ predsa zaujme, keď naplno roztiahne svoje farebné krídla, na ktoré sa dobré pozerá. Film neoplýva žiadnymi prevratnými efektmi prinášajúcimi ohúrenie, ale zdravou a jednoduchou spomenutou klasikou, kde hlavným ťažiskom sa stáva herec. Menšia zápletka príbehu a občasná akčná vlna posilnila Willove (N.Cage) reťazové reakcie na pád do priepasti s nečistou prácou tajuplnej organizácie. Celkovo film ma zaujal a žáner krimi bol naplnený, takže odo mňa zaslúžených 70%.(23.5.2012)

• - Natáčení probíhalo ve městě New Orleans v ulici Superdome - 1500 Poydras Street a ve francouzské čtvrti. (willy1)