poster

Mission London

 • Česko

  Mise Londýn

  (festivalový název)
 • Bulharsko

  Misija: London

 • Bulharsko

  Мисия: Лондон

 • Maďarsko

  Londoni küldetés

 • Velká Británie

  Mission London

 • Slovensko

  Mission London

Komedie

Bulharsko / Maďarsko / Velká Británie / Makedonie / Švédsko, 2010, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blondboss
  ***

  Hmmm....na môj vkus až priveľa rôznorodých kultúr domiešaných do jedného súdka, z čoho síce vzniklo vcelku zaujímavé filmové dielo, avšak tomu humoru som akosi neprišiel na chuť. Natočené mi to prišlo celé dosť chaoticky a prakticky mi niektoré dejové linky doslova unikli. Celkové hodnotenie bude veľmi priemerné, nakoľko dávam len veľmi slabé tri hviezdy. 45 %(9.10.2014)

 • Aljak
  **

  Sľubný námet z prostredia diplomacie, len škoda, že Bulhari tak tlačili na pílu a konečný efekt vyznieva dosť ako nepodarok. Malo to niekoľko svetlých momentov v tom celom mierne absurdnom scenári, ale niektoré veci boli fakt zbytočné, priam absurdné. Určite som od toho očakával niečo lepšie, a najmä originálnejšie. Teda v podstate originálne to bolo práve tými absurdnými situáciami, ale myslel som to skôr v tom pozitívnom zmysle slova. Nuž, Bulharsko u mňa nezabodovalo. Možno nabudúce.(25.12.2014)

 • Frajer42
  odpad!

  Bulharsko, Maďarsko, Velká Británie, Makedonie a Švédsko aneb jak jsem byl odvážný a rozhodl jsem se zhlédnout multikulturní film. Netuším, který z výše zmíněných států to posral, ale vzhledem k míře posrání minimálně všechny zmíněné + celé jejich okolí. Očekával jsem, že se alespoň několikrát usměji, ale vážně nebylo čemu. Nejen, že se nebylo čemu smát, ale tahle kokotina je ke všemu neskutečně nudná a absolutně nekoukatelná. Málem jsem při sledování natáhl bačkory. Nepatrně to zachraňuje finále, které je jediné koukatelné. Nechci říct, že vtipné, protože ke vtipu má tahle 3,14ovina hrozně daleko. Nekonečných 108 minut musí divák trpět pohledem na nepopsatelně debilní herce a herečky, které nevím z jaké prdele tvůrci vytáhli. Toho cigánského rejžu by měli někde exemplárně upálit, protože tohle byl čistý teror směřovaný všem zvědavým divákům. Vážně se jedná o obrovskou píčovinu. Těm okolním kecům a hodnocení vůbec nevěřte. Tenhle film nikdy neměl opustit střižnu. Absolutní ztráta času.(10.6.2014)

 • Baldrick
  ****

  Kšeftíky, bordýlek, kachny s čipem, PR agentura pochybné pověsti a umanutá paní prezidentová, která chce dostat na recepci na bulharském velvyslanectví v Londýně anglickou královnu. Zaúkoluje tudíž "svého" nového velvyslance, který přijíždí do Londýna udělat pořádek na ambasádě a zorganizovat celou akci. Nebohý Varadin se chopí úkolu s profesionalitou sobě vlastní, nepostřehne ovšem, že doporučená PR agentura Famous Connections (v jejímž čele opět s nezapomenutelnou dikcí exceluje skvělý Alan Ford) a její konexe v těch nejvyšších společenských kruzích jsou jaksi "jiného" rázu. V kolotoči absurdit a humorných nedorozumění se tak každý aktér a každá ze zúčastněných stran snaží dosáhnout svého, což se většině nakonec podaří (recepce s královnou proběhne, agentura vydělá balík peněz a kuchař se zbaví "horkého zboží")... No, svým způsobem;) K tomu lze připočíst skvěle vybranou a načasovanou hudbu, místy rychlejší střih (ale užívaný vhodně a ne klipovitě) a notnou dávku sebekritického bulharského humoru. PS: Potenciálně stokrát vhodnější záležitost do večerního vysílání ČT1 než všechny ty připitomnělé estrády a soutěže, ale všichni víme, jak to je... 70%(13.2.2011)

 • Enšpígl
  **

  Bulhaři nám tady humorujou o stošest, ale jak to všechno má pobrat chudák nebulhar. Neříkám, že to bylo trapný, ale že bych bych smíchy lez po stropě to taky ne. nejvíc se mě líbilo, že jsem ze všech zúčastných cítil, že je to děsně baví a že se baví, čili pokud tenhle film rozesměje Bulhary, tak nějakou hodnotu v sobě určitě má.(19.10.2014)

 • - Film se natáčel v Sofii v Bulharsku a v Londýně ve Velké Británii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace