Jeden z najúspešnejších programov Slovenskej televízie svojim obsahom a zameraním oslovuje širokú divácku verejnosť. Peter Stašák v ňom vystupuje nielen ako spevák, ale aj ako moderátor a zároveň aj hostiteľ mnohých populárnych osobností zo sveta hudby z domova aj zo zahraničia.
Program Kaviareň Slávia je spoločným projektom košického štúdia STV, Petra Stašáka a samotnej kaviarne. (HAUY)

Jara.Cimrman.jr odpad!

"Vstúp k nám, tu sa dobrá muzika hrá." S tím si dovolím nesouhlasit, protože nic jako dobrou muziku jsem tam nezaslechl. Nicméně výskyt tohoto artefaktu raně socialistické éry mnoho let po Sametu na obrazovkách STV mne na několik minut uvedl do fascinovaného stadia němé nechápavosti. Doufám, že až budu v důchodu, tak pro mě budou ve vzpomínkových programech vyhrávat punkové, rockové a metalové kapely. Stejně nic tiššího neuslyším. ()

MM_Ramone odpad!

Nechcem sa nikomu navážať do hudobného vkusu. Nemám žiaden patent na tú zaručene správnu, dobrú muziku. Nech si každý počúva, čo je mu milé. Mne osobne srdce bije pre rock´n´roll. Určite sa nájde aj zopár ľudí, prevažne v staršom veku, čo im vyhovuje štýl, ktorý prezentujú interpreti v tejto televíznej, hudobnej relácii. Mne to však pripadá náramne strojené, nezaujímavé, zvädnuté, suché... nie len tie piesne, ale komplet celá "Kaviareň Slávia" je odpad! ()

WANDRWALL

Nejdříve jsem byl zmatený, kde ta kavárna vlastně je. Je to jeden z řady nekonečných pokusů vrazit moderátora do Tv pořadu, ten si vybere hosty, a host má říkat něco zajímavého. Moderátor kouká občas do kamery, ředitel na sledovanost, pak šéf mávne rukou a řekne - balíme to. A časem zase totéž jen v jiných kulisách, a často s podobnými hosty, dokud ti nezemřou. ()

Marek1991

Podľa mňa celkom dobrý program pre dôchodcov a staršie ročníky. Majú tu veľa hudby, spoločenského tanca a je to celkom milé. Ja osobne som si pozrel nejaké časti, keď prišli zahrať jeho chorvátski kamaráti alebo keď boli pri mori v Chorvátsku. Ostatné ak mám pravdu povedať bolo troška nudné a nie podľa môjho gusta, ale veľa dôchodcom sa to páči a podobné programy pre nich chýbajú. Dosť obstojné. ()

dehlie odpad!

táto relácia je obrazom súčasnej slovenskej verejnoprávnej televízie. žiaľ, v roku 2010 sa na slovensku vysiela a vyrába relácia, ktorá patrí tak do 6-7 dekády minulého storočia. je mi až smutno a zažívam pocit studu, keď vidím čo sa ešte dnes môže dostať na obrazovku. tomuto možno dať buď odpad! alebo 5*. myslím, že sa teším pomerne dobrému psychickému zdraviu a tak volím za a). ()

Cement73 odpad!

Tomuto ja hovorím čistý "mečiarizmus"... a to som si myslel že tá obludnosť je už preč a je 2011 a ono to stále ide... a potom sa pýtam na čo idú moje peniaze na STV... fuj ()

Luqi odpad!

Takto dopadne televízia, ktorú riadi človek (Nižňanský), ktorý sa na to miesto dostal nie kvôli svojim manažérskym schopnostiam ale kvôli lojalite k politikom, čo neváhajú verejnoprávnu televíziu zneužiť na politické ciele. STV nemá sledovanosť, nemá ani peniaze a jediné čo jej ostáva je recyklovať prachom zapadnutých umelcov............... Treba zrušiť STV. 56 eur ročne stojí táto žumpa............... ()

Socom odpad!

Táto relácia mi vždy príde ako nejaká stará komunistická propaganda. Nebaví ma pozerať sa na ten Underground štýl účesov a vypĺznuté obleky.K tomu spev, skladby a hostia nič moc.STV by mohla a aj mala siahnuť po lepšej voľbe než je tento shit. ()

filipP321

Je to relácia pre dôchodcov, tak neviem čo to tu riešite. Verejnoprávna televízia má vysielať pre všetky vekové kategórie, nie len pre mladých. Nejakej dôchodkyni je u prdele, že ja pozerám majstrovstvá sveta v hokeji alebo vo futbale. Ja zas nesledujem Kaviareň Sláviu alebo Repete. A tak to má byť, každý by si v tom programe mal nájsť niečo pre seba. ()

biopanic odpad!

Posadiť ma tam, to by bol najkrutejší trest. Vhodné pre vekovú hranicu 70+, ak to pozerá niekto mladší, prihláste sa, dám vám číslo na dobrého psychológa. ()

giaruj

Aj odpad si treba pozrieť. Perfektné vymytie mozgov s tlieskajúcimi dôchodcami. Plejebekujúci pseudoumelci s vždyvysmiatou partiou hudobníkov za chrbtom. Na čom všetci fičia? Na Strašákovi? Hviezdička za smiech cez slzy. ()

Eire odpad!

Asi po disco pre starých a HZDS pozitívnych, druhý najobľúbenejší program Mečiar a 🥳🇸🇰🤔🍺☠️... Ako mecis Mečiar....? Tonda Blaník 🇨🇿😅😂🙃 ()