Podľa mňa celkom dobrý program pre dôchodcov a staršie ročníky. Majú tu veľa hudby, spoločenského tanca a je to celkom milé. Ja osobne som si pozrel nejaké časti, keď prišli zahrať jeho chorvátski kamaráti alebo keď boli pri mori v Chorvátsku. Ostatné ak mám pravdu povedať bolo troška nudné a nie podľa môjho gusta, ale veľa dôchodcom sa to páči a podobné programy pre nich chýbajú. Dosť obstojné.(2.3.2012)

• WANDRWALL

Nejdříve jsem byl zmatený, kde ta kavárna vlastně je. Je to jeden z řady nekonečných pokusů vrazit moderátora do Tv pořadu, ten si vybere hosty, a host má říkat něco zajímavého. Moderátor kouká občas do kamery, ředitel na sledovanost, pak šéf mávne rukou a řekne - balíme to. A časem zase totéž jen v jiných kulisách, a často s podobnými hosty, dokud ti nezemřou.(27.9.2010)

• Luqi

Takto dopadne televízia, ktorú riadi človek (Nižňanský), ktorý sa na to miesto dostal nie kvôli svojim manažérskym schopnostiam ale kvôli lojalite k politikom, čo neváhajú verejnoprávnu televíziu zneužiť na politické ciele. STV nemá sledovanosť, nemá ani peniaze a jediné čo jej ostáva je recyklovať prachom zapadnutých umelcov............... Treba zrušiť STV. 56 eur ročne stojí táto žumpa...............(4.2.2010)

• MM_Ramone

Nechcem sa nikomu navážať do hudobného vkusu. Nemám žiaden patent na tú zaručene správnu, dobrú muziku. Nech si každý počúva, čo je mu milé. Mne osobne srdce bije pre rock´n´roll. Určite sa nájde aj zopár ľudí, prevažne v staršom veku, čo im vyhovuje štýl, ktorý prezentujú interpreti v tejto televíznej, hudobnej relácii. Mne to však pripadá náramne strojené, nezaujímavé, zvädnuté, suché... nie len tie piesne, ale komplet celá "Kaviareň Slávia" je odpad!(26.5.2010)

• Jara.Cimrman.jr

"Vstúp k nám, tu sa dobrá muzika hrá." S tím si dovolím nesouhlasit, protože nic jako dobrou muziku jsem tam nezaslechl. Nicméně výskyt tohoto artefaktu raně socialistické éry mnoho let po Sametu na obrazovkách STV mne na několik minut uvedl do fascinovaného stadia němé nechápavosti. Doufám, že až budu v důchodu, tak pro mě budou ve vzpomínkových programech vyhrávat punkové, rockové a metalové kapely. Stejně nic tiššího neuslyším.(6.10.2017)