Masový vrah povraždí skupinu tábořících aktivistů. O několik let později se autorka úspěšných detektivek stěhuje na anglický venkov, aby nalezla klid a inspiraci pro svou nejnovější knihu. Ale krátce po příjezdu ji začnou pronásledovat krvavé noční můry. Zdá se, že se ozývá minulost... (TV Prima)

Trailer

ricci.s

Začiatok filmu ušiel, tam bola aspoň nejaká pekná vyvražďovačka. Potom sa to ale zvrtlo na psychologický thriller, ktorý ma nijako neoslovil. Nemám rád horory, ktoré sú poskladané zo snov a vízií a tento bol presne taký. Väčšinu filmu som sa nudil a nič mi to nedalo. Herecký výkon hlavnej hrdinky bol o ničom, zachraňuje ju vlastne len to, že bola pekná. ()

J*A*S*M

Když se film (o němž jste v předstihu nikdy neslyšeli) na posteru chlubí nápisem "The best thriller to come out of England in the last decade", zavání to průšvihem. A taky že jo. Nechápu, proč se něco takhle obyčejného, neinvenčního a nudného vůbec točí. Vždyť tady si ani samotní tvůrci nemohli myslet, že se jim tak provařený námět podaří převést do dobrého filmu. ()

MM_Ramone

Novodobé anglické horrory moc nemusím. Nemám s nimi dobré skúsenosti a preto sa im viac menej vyhýbam. Väčšina z nich stojí za prd. Pôsobia kŕčovito a lacno. Občas si však predsa len nejaký britský snímok pozrem. Teraz to bol titul z roku 2010, ktorý sa volal "Psychosis". Vôbec ma to nezaujalo. Nebavilo ma to. Doslova som to pretrpel. Bola to nezmyselná somarina, ktorá ma len utvrdila v mojom negatívnom názore na súčastnú anglickú horrorovú filmovú tvorbu. Slabota. Nuda. Strata času. * ()

Aluska88

Psychosis disponuje především vydařenou atmosférou stavící na pošmourném, chladném počasí, velkém domě s temnou minulostí a slušnou, i když předvídatelnou porcí napětí. Selhává však příběh. I když je dobře vystavěn, je celý jakýsi zamotaný, nelogický a ani v závěru není vysvětlen tak, abyste pochopili vše, co se vlastně událo. Už vůbec jsem neporozuměla tomu, co měl s celým dějem společného fakt, že se manžel hlavní hrdinky ukázal jako záletný hajzl. Charisma Carpenter zde má nádhernou "hřívu.":) Na zdejší hodnocení to nebylo vůbec tak slabé a jsem vlastně i ráda, že jsem se nechala zlákat parádním plakátem, abych film zhlédla. ()

Campbell

Proč mám jen pocit že jsem už nejlepší horory viděl a ted mě čeká do konce života peklo s nudnýma béčkama? Ono se mi není moc co divit když jsem z 10 filmů našel aspon jeden průměrnej, ale je to můj názor. Stejně jako tady Psychosis kterej mě neskutečně nudil a celej film byl strašně pomalej a o ničem. Řeknu na rovinu že filmu dávám 2* jen díky Carpenterový který je pěkná sice neumí moc hrát ale líbí se mi. Bohužel to je ale všechno co bych vytkl k dobrýmu, dobře příběh není vyloženě špatnej ale jak jsem řekl je strašně špatně natočenej. ()

• Natáčení probíhalo v Somersetu a Londýně. (Terva)