poster

Dogova sólo mise

 • USA

  Dug's Special Mission

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 5 min

Střih:

Steve Bloom
(další profese)
 • ABLABLABLA
  ***

  Nic moc humorné. Usmívala jsem se u toho, ale že bych z toho byla dvakrát nadšená. Jakoby vystřižená scéna než se Dug setkal se skautíkem a jde vidět, že scénáristi ho mají rádi, protože přestože je neskutečně blbý a plní rozkazy, vždycky tím dostane do problémů ostatní. Má hlídat skálu, aby se nepohnula? Skálu? Ta se přece nepohne, ale v Dugově případě k tomu stačí malý kamínek a jasně že ji shodí na Alfu:)(11.9.2012)

 • kaylin
  ***

  Tohle je na Pixar docela slabé. Vlastně jen pár celkem vtipných scének, které jsou celkem očekávané, na to navazuje pointa, která by bez filmu "Vzhůru do oblak" nedávala moc smysl. Jako je to hezké, je vidět, že se tu má hrát na city, ale celkově to není nic, co by vás vytrhlo. Jako bonusový snímek k oblíbenému filmu ano, ale jako samostatný kousek to žádný zázrak není. To, že je to vizuálně perfektní tomu body rozhodně přidává.(11.11.2013)

 • B!shop
  ***

  Kratas o tom, co predchazelo coklovo setkani s dedkem stavi na jednoduchym napadu, kdy je Dug tak totalne vymletej, ze vzdy dostane do problemu svoji psi smecku. Obcas to je docela vtipny, ale nijak zvlast.(10.1.2010)

 • xxmartinxx
  ***

  Docela zbytečná jakoby vystřižená scéna, kterou vidět není zrovna moc důležité. Ale tak potěší, no...(3.4.2011)

 • LuiCJ
  ****

  Ako prequel to funguje výborne. Opäť tu máme niečo podobné ako pri Burn-E: Svetlo galaxie. Príbeh rozpráva o tom čo sa dialo pred tým ako Carl a Russel našli Duga. A je to vymyslené veľmi dobre. Takmer celú humornú časť spôsobuje Dugova radosť z jeho narodenín a samozrejme zapálenosť pre plnenie si úloh:) Inak to nie je nič zvláštne, na Pixar ako sa patrí. Pozrel som si aj druhú verziu filmu s komentárom režiséra Ronnieho Del Carmena a technického režiséra Brada Winemillera, kde rozprávajú o filme, vzniku atď.(28.9.2017)

 • - Výzvou pro tvůrce byla „práce s časovým omezením natáčení filmu“, což bylo pouhých 4,5 minuty. (griph)

 • - Dalším odkazem na animaci byl německý ovčák Ronalda Del Carmena, kterého měl, když vyrůstal. (griph)

 • - Snímek byl uveden jako bonusový materiál k filmu Vzhůru do oblak (2009). (R´Hell)