Tucker & Dale vs. Zlo

John Blackie

Kostýmy:

Mary Hyde-Kerr
  • TeeAge

|| Scenár: Eli Craig, Morgan Jurgenson | Hudba: Michael Shields, Andrew Kaiser | Produkcia: Morgan Jurgenson, Albert Klychak, Rosanne Milliken, Deepak Nayar | Distribúcia: Maple Pictures | Štúdio: Eden Rock Media, Looby Lou, Reliance Motion Picture Company, Urban Island | Rozpočet: ? $ | Tržby: 3,992,989 $ || Šialená komédia na horor, viacmenej sebaironickým tónom. Najväčšiou prednosťou filmu je, že sa sám nebere vážne. Na pár naozaj vtipných momentov a okrem dobrého základného motívu dvoch kvázi nevynních sedliakov celkom !priemerné! céééčko. Ešte trochu som to mohol brať menej vážne, a bola by to slušná zábava. :)(3.10.2011)

Tak tohle bylo fakt super. Párkrát jsem měl dokonce záchvat míchu. Např. už na začátku filmu, kdy 2 venkovani na benzínce narazili na partu mladých. Jeden z venkovanů má slabé sebevědomí vůči opačnému pohlaví a tak ho ten druhý hecuje ať jde s mladými navázat kontakt. Prý ať je sám sebou a ať se přirozeně směje. A aby to vypadalo přirozeně, vezme si sebou nářadí. A teď si představte, zarostlého chlápka s kosou, jak se blíží k Vám a přiblble se směje. Mladí okamžitě zdrhli... A takových scén je tam více. Film je profesionálně natočen, parádní herecké výkony, sympatické obsazení, skvělé barvy...Prostě 100%.(15.2.2011)

Nevídám zase tolik dobrých hororových komedií. Už skoro rok tu čtu chválu na tuhle obrácenou buranskou vyvražďovačku, počkal jsem na HD, no a nezklamala. Plusy: nápad, humor, obsazení, neamatéřina a nenuda. Tipuju, že je to skvělá volba na nějakou tu skupinovou sranda projekci. Nemám co dál napsat.(18.6.2011)

***Celkem 70%***TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 8/10/// PLUS: dokonale vtipné, hororově krvavé, nevnucující se MÍNUS: trochu uspěchaný závěr, možná až moc náhod v jednom filmu./// Shrnutí: Na tento snímek jsem byl dlouho zvědavý a musím přiznat že se mi fakt líbil. Může být i docela zajímavé, když se budete na snímek dívat jako na horor, opravdu ten žánr v tom filmu uvidíte. Ono to tak v tomto žánru opravdu chodí. O to víc potěší, že si někdo dal tu práci a připravil nám komedii, která se netváří vážně (kromě postav teenagerů) a vy se u ní budete bavit.(12.6.2013)

• teutates

Ahaáa... o čom to akože bolo? aaa vlastne to bolo akože naopak, ha ha... kopec srandy, srandy kopec. Bojím sa to nazvať infantilnou sračkou, pretože dané hodnotenie? no to ma poser... n-e-z-a-s-p-i-m! Málo kto dokáže natočiť slušný horor no a taktiež málo kto dokáže natočiť slušnú "parody", ale toto? "srandy kopec", no vážne a hodnotenie? moooje nervy... 1/10 zaá everything and nothing...(15.2.2011)

• - Po explózii chaty je Chadov krk celý spálený, zatiaľ čo jeho náhrdelník zostal nepoškodený. Mal by byť prinajmenšom rozleptaný, ak nie úplne spálený. Takýchto chýb sa vo filme objavuje viac, nikto však netuší, či ich spravili pri natáčaní naschvál, alebo ide o nevšímavosť. (Crael)

• - Vyhrál cenu Nejlepší film v kategorii-Režisér Eli Craig. (Čiban)

• - Tucker (Alan Tudyk) prohlásil, že "anthemis nobilis" je složka heřmánkového čaje, která vede k alergickým reakcím. Anthemis Nobilis je ve skutečnosti pramen z heřmánku, což tedy podle něj znamená, že heřmánek je složka heřmánkového čaje, který způsobuje alergické reakce. (Dr Lizal)