poster

Bohem zapomenuté město

 • Španělsko

  Intrusos en Manasés

 • USA

  God's Forgotten Town

Horor / Thriller

Španělsko, 2008, 86 min

Scénář:

David Muñoz
(další profese)
 • molcan2
  odpad!

  Režisér Juan Carlos Claver stavil na lacné vizuálne efekty ktorý pochovávajú tento film. Tak isto scenár, ktorý napísali David Munoz a Daniel Garcia je zle poňatý, pretože sa zdá, že Julin traumaticky šok na začiatku je to čo priviedlo televízny štáb do opustenej dediny. Tento film vznikol pred niekoľkými rokmi a pekne dlho po tom sa neobjavil v kine. Samozrejme, producenti ani nedôverovali materiálu kvôli obavám zo zlého prijatia zo strany publika. Je to fakt blbosť.(21.5.2017)

 • Gilmour93
  ***

  Juan Carlos Claver ukázal dvě tváře. Nejdříve jednoduchými prostředky pyrenejské duchařiny navodí takovou atmosféru, že vám mráz běhá po zádech jak Emil Zátopek v nejlepší formě, aby pak flashbackem o příletu Adolfovy skupinky hochů s magickou tyčí od rajčat odstartoval rychlý odchod Intrusos do kytek. Brzy nejen Bohem zapomenutý film..(16.12.2009)

 • Morholt
  ***

  To mohlo bejt táááák dobrý. Stačilo by, kdyby se přes kameru hodilo pár filtrů a režisér dokázal alespoň trošičku pracovat s napětím, ale to se bohužel nekonalo. Vyniklo tak neherectví všech zúčastněných, ačkoliv hlavní představitelka byl přitažlivá bytost. Přesto na mě tenhle, spíše televizní, horor docela zapůsobil, takže i přes převažující kritiku to vidím jako čistý průměr. 50%(2.8.2013)

 • Thomassi
  ***

  Po tom, co jsem viděl REC, jsem se rozhodl, že horory ze Španělska by mohly stát za shlédnutí. Bohem zapomenuté město je jedním z těch, o kterém jsem si myslel, že s tématikou o nacistickém ovládnutí světa pomocí hole by mohl u mě uspět. A on uspěl, bohužel ale ne na plno. Prvních 60 minut to vypadalo na další výtečnou duchařinu, ovšem posledních 30 minut to kleslo rapidně dolů. Když skupina reportérů dojede do opuštěného města a když se kolem dějí skutečně strašidelné věci (párkrát jsem se i lekl), vypadalo to na jasné 4*, bohužel za ten konec musím klesnout na konečných 60%.(5.4.2010)

 • helraiser
  ***

  Tak nějak mi to přijde nedotažený do konce, ze začátku to vypadá na slušnou duchařinu, dokonce to má i slušnou atmosféru, která se ovšem po objevení nácků s magickou holí vytrácí. Takže na konec koukatelnej průměr s ne moc povedeným závěrem a to je opravdu škoda. Na zahnání dlouhé chvíle to ovšem bude fungovat stoprocentně.(5.7.2011)