Katastrofický thriller ukazuje Zemi na pokraji zkázy. Apokalypsa se naplňuje. Zeměkoule čelí jedné katastrofě za druhou, burzy jsou na pokraji zhroucení. Vypadá to, že svět lidí nevyhnutelně směřuje ke svému zániku. Politici z celého světa se snaží čelit krizi sjednocením všech národů. Počáteční úspěch však brzy střídá globální konflikt, který ještě více urychluje pád lidstva. Na pozadí těchto katastrofických událostí se odehrává příběh novinářky, jejíž dcera byla za záhadných okolností unesena. Statečnou ženu přivedou stopy až do Izraele. Podaří se jí v zemi, která se ocitla na pokraji zkázy, nalézt to nejmilovanější, co má? (oficiální text distributora)

drankeryth

Paneboze, kde je moje dieta? Tuto vetu vyriekla jedna zenska, ktora nechala sovju dceru na zachode a za okamih tam nebola. Kurva, kde sa vlastne podela? Ani ja som to nepochopil, ako mohla stade zmiznut, ked ta zenska stala pred vstupom na hajzle. To bola velka zahada a ani do konca filmu som to nepochopil, co sa vlastne udialo, ze tak z nicoho nic zmizlo to male decko. Film ani neviem, kde by som ho poriadne zaradil. Nieco sa tam mihlo z katastrofickeho zanru, ako bol ten hurikan, ktory si to namieril rovno cez mesto, alebo to nepatrne zemetrasenie, od ktoreho sa rozostupila cesta, ale spracovana do takej nie moc peknej presvedcivosti, ze by to malo vyzerat skutocne. Ten hurikan bol omnoho lepsie urobeny do pocitacovej podoby. Dalej sa tam mihol nejaky naznak z thrileru a troska aj s akcneho zanru, ale to len chvilku. Dej filmu bol pre mna troska chaoticky a taky aj troska nesuvisly a plynutim casu do absurdneho finale ma neuveritelne nudil. O hereckych vykonoch sa da len hovorit v negativnom zmysle slova. A koniec filmu som si nie isty, ci som ho spravne pochopil. Ta zenska umrela od toho vybuchu, alebo nie? Pretoze na konci ju ukazali s jej najdenym deckom a teraz neviem, ci to prezila, alebo sa so svojim deckom stretla uz len v duchovnom stave. Kto mi teraz pomoze tu zahadu vysvetlit?:) Teraz vobec nebudem spavat dlhe noci, tak ma to bude trapit. he he. Filmu davam jeden slaby bodik, ktory ani neviem ci si to aj skutocne zasluzi. ()

ARI50 odpad!

Šílený konec světa a ještě šílený název sračka počítačová nejde tady ani pochválit úvodní titulky natož najít něco pozitivního ve filmu. ()

oveckaoa odpad!

Takže shrneme si to Indie uzavřela mír s Pákistánem Izrael s Palestinou a Iránem a Sýrií Gruzie s Ruskem Jižní Korea s Severní a všemu tomu požehnala Eu a Usa prezident jednoho dne dojde k výbuchu v jakési modlitebně a zabije to tam mnoho lidí následně Izrael odstupuje od dohody a všichni na něj chtějí útočit nějkcí stoupenci jakési sekty,co si myslí že příjde konec světa jelikož Irán má atomové zbraně a míří je na něj, požádají jednoho z svých členů aby unésl jakési krávě děcko aby o tom informovala. Ta se za ním do Izraele vydá a hledá ho načež ho najde konec. Hodnocení neskutečná chaotická sračka (katastrofický ani náhodou nic tam nikdo neuvidí jen jednou skříkat vodu z vododvodů) od Filmagu neboli Řitky Video, která nestojí za tu námahu si to kupovat. ()

AsylumFan

Tak tohle se společnosti Asylum, tak trochu, vymklo z ruky. Špatný film musí být zábavný, tento je, bohužel, jenom špatný. Doporučit lze film asi jen rudým a hnědým soudruhům, které jistě potěší bombardování Jeruzaléma, potažmo Izraele. ()

djcremo odpad!

Céčkový film, ktorý na mňa pôsobil dosť chaoticky. natočené mi to prišlo ako dokumentárny film, so slabými hereckými výkonmi a s nejakým divným dejom ktorý ani nebol dotiahnutý do konca. Film by mal pojednávať o apokalypse, ktorú si zrejme scénarista vyložil po svojom. Je tu niečo o Európskej Únii branej ako nejaká superveľmoc, podieľajúcej sa na rokovaniach o miery zrejme v Palestíne, potom tu je niečo o zemetraseniach, ktoré nemajú s filmom nič spoločné, ak len okrajovo a aj tie sú tu vizuálne podané tak, ako profesionálna demolácia budov, lebo takto padať budovy som videl len pri riadenej demolácii a nakoniec tu máme únos dieťaťa otcom ktorý je rozvedený, ktorý zrejme prišiel na pravdu o miery na blízkom východe a pre mňa z neznámych dôvodov uniesol svoju vlastnú dcéru a vystavil ju tak nebezpečenstvu, aj keď bývalej manželke tvrdil o niečom inom a tá mu to vyslovene zakázala. Manželka, mimochodom reportérka, sa ju rozhodla ísť do Jeruzalema hľadať. Vždy na niečo prišla a ak nie, tak vždy bol niekto po ruke, kto jej pomohol niečo odhaliť, napokon sa to točilo okolo nejakého harddisku s informáciami o skutočnej pravde o miery, zrejme prezidentovi EU. Nechápem, že v dobe internetu sa to nedalo zverejniť hneď na internete, alebo po internete poslať, ale zanieť to osobne nejakej pochybnej organizácii, ktorá zrejme sama mala prsty v tých nepokojoch. Na záver ma najviac dostalo to, ako našli dcéru pri nejakej jaskyni, nálet na ňu s vrtuľníkom a bombami, ako to žena prežila a ako sa odniekadiaľ zázrakom objavila jej dcéra. A na koniec nejaké citáty s biblie, bez celkového záveru o čo tam vlastne išlo a ako to dopadlo s tou vojnou, prezidentom a celkovo so všetkým. Celkovo vzaté, dosť chaoticky pôsobiaci film, ktorý nedáva zmysel a ani hlavu ani pätu. ()

brasek odpad!

MEGAodpad! Snímok nemá príbeh, nie je tam pointa, všetko je divné a pravdepodobne ani filmári nevedia o čom to malo byť. Komparzisti sa tam motkajú a tárajú nezmysly zo scenára. Hrôza! ()